Şimdi Ara

İşte karşınızda Yeni CC (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarapci

Yanılıyorsunuz passat cc nın rakıbı a5 sportback tır

Ben rakip falan demedim. Benzer dedim. Ona bakarsan CLS de rakip değil zaten. CLS fiyatına 3 tane Passat CC alınır.

Evet A5 de benziyor ama A4'ün kamburu demekten kendini alamıyor insan. Zaten öyle de.
  • Benı yanlıs anlamıssınız ben cls ye a7 ye gelene kadar en mantıklı rakıbı a5 sportback onu vurguladım
  • Cık cık cık..
  • Bence güzel olmuş. Ötekinin hantal duruşundan ziyade bunun dinamik bir duruşu var.

Ayrıca, burada kimse beğenmemiş ama biraz sürü psikolojisi sanırım. Eminim ki, yollarda görülmeye başlandıkça herkes, güzelmiş demeye başlar.

B6 kasa Passat'ı ilk çıktığında yerin dibine sokanlar şimdi yere göğe sığdıramıyorlar..

Bu da öyle olacaktır.
  • eski hali daha albeniliydi bu haliyle normal passata benzemiş
  • Eskisi daha spordu bu sıradan olmuş.
  • Arkadaşlar bir an için bunu CC olarak düşünmeyin.Yeni passat gibi düşünün, gözünüze daha alımlı gelmeye başlayacak.Ve baktıkça da hakikaten passat yerine bu alınır gibime geldi.
  • gelen gideni aratıyor resmen cc havası bence gitmiş
  • Hiç şaşırmadım, tipik Passat serüveni olmuş, 2 önceki kasanın güncel Passat'a gelirken olan süreç yaşanıyor anlaşılan, her seferinde biraz daha bozmalıyız mantığı hakim.
  • iyidir iyidir
  • al sana passat jetta karıstır kakala
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: scanh

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Cok gariptir ama vw sevmedigim tek araci cc

O paralar olunca ibre a4 diyor sahaen ben oyle yapardim ::)))

Hocam bir konuda da anlaşalım yahu hani tamam renkler, zevkler meselesi ama bu kadar mı zıt olunur?

Sen galatasaraylısın, ben Fenerbahçe'liyim.

Sen Volkswagen Grubunun Türkiye sözcüsü gibisin, ben marka fanatiği değilim.

Sen VW'in CC hariç her modelini beğeniyorsun, benimse beğendiğim modeller CC ve Beetle.

Sen imlâ kurallarına neredeyse hiç dikkat etmiyorsun, ben azami özen gösteriyorum.

Sen Bahçeşehir'de oturuyorsun sık sık Esenyurt'a gidiyorsun, ben şehrin o tarafına girince inanılmaz bunalıyorum.

Sen bol parantezli gülücük koymayı yazım kuralının bir parçası haline getirmişsin, ben ikinci parantezi bile görsem sinir oluyorum.

Konu aslında sen ben meselesi değil, bu yazıyı herkese yazabilirdim ama şu forumda bir seni, birde Taner Göde beyi iyi gözlemleme fırsatım oldu. CC'yi sevmiyorum deyince tutamadım kendimi.

Hayırlı forumlar...

Ben basaksehirde oturuyorum yaklasik 2 yil bahcesehirde kaldim

City Courtta

Ben yazim kurallarina cok dikkat ediyorum hemde fazlasiyla bunun icin ozel programlar bile kullaniyorum ama konustugum gibi yazdigim icin sikinti oluyor

Cc begenmiyorum 4 kapi spor araba gibi ici basik inmesi binmesi sikinti arkasi insigna gibi dar sevmiyorum

cihan reis dün başakşehirdeydim
    bilseydim seni tanımak isterdim gerçekten. neresinde oturuyorsun

• Ciddi ciddi bu araçta sis farı yok mu
  • çok değişiklik bekleyen arkadaşlar var siz istiyosunuz modelin yerine başka bişey gelsin artık.. adam bi model tutturuyo çizgisini koruyarak ufak değişikliklerle hafızalara kazıyo modelleri.. efsane oluyo olması gerekende bu..
  • eski hali daha güzeldi bence de
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.