Şimdi Ara

İŞTE SİZE FARKLI İKİ HAYAT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lan Öner...Olm sana kaç kere diycem bu tür gaza gelme olaylarında Notpad'i aç diye Neredesin lan artiz forumada girmion girdimide notpad niyetine kullanıyon zaten
  • oooooooooooooooo _Agwe_ taşşağını joymax yesin :D yaw pc nin her yeri notpad doldu olum :D
    Th1ef pm attım kardeş evet izmirde cafe pardon kafe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anarchyc -- 10 Kasım 2006; 23:29:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr_BuqqS

oooooooooooooooo _Agwe_ taşşağını joymax yesin

gece gecce kopardın beni off
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr_BuqqS

oooooooooooooooo _Agwe_ taşşağını joymax yesin :D yaw pc nin her yeri notpad doldu olum :D
    Th1ef pm attım kardeş evet izmirde cafe pardon kafe

Olm manyak mısın lan "" lancan şimdi bak
  • bı ara bende kız arkadasımla oyun yuzunden bır cok gun bulusamıyorduk sımdı ıse ıslerımın yogunlug yuzunden gorusemıyoruz ama ara sırada olsa oynuyorum kendımızı kaptırmamak onemlı olan
    ben artık zamanım kısıtlı oldugu ıcın kız arkadasımla beraber sro oynuyoruz o daha guzel oluyorr oda sımdı karakterını yapıp satmayı dusunuyor bakalım nolcak :)) ıyı oyunlar herkese
    bu arada Mr_BuqqS benım forumda kı sevdıgım ınsanlardan bırıdır muahbbetımız yok ama gozlemmlerım sonucu boyle konusuyorum umarım kafenı dahada buyutursun once ekmegımız ıcın mucadele etmelıyız dıger aktıvıteler 2. planda kalmalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: _THE_

bı ara bende kız arkadasımla oyun yuzunden bır cok gun bulusamıyorduk sımdı ıse ıslerımın yogunlug yuzunden gorusemıyoruz ama ara sırada olsa oynuyorum kendımızı kaptırmamak onemlı olan
    ben artık zamanım kısıtlı oldugu ıcın kız arkadasımla beraber sro oynuyoruz o daha guzel oluyorr oda sımdı karakterını yapıp satmayı dusunuyor bakalım nolcak :)) ıyı oyunlar herkese
    bu arada Mr_BuqqS benım forumda kı sevdıgım ınsanlardan bırıdır muahbbetımız yok ama gozlemmlerım sonucu boyle konusuyorum umarım kafenı dahada buyutursun once ekmegımız ıcın mucadele etmelıyız dıger aktıvıteler 2. planda kalmalı

tşkkür ederim kardeşim evet çok haklısın önce ekmeğimiz ha bide seni tebrik ediyorum hacım bende geri dönüşmü yapsam ne kız arkadaşımı annemi ablamı abimi alayını alışdırsam ticari şirket kurarız yaw annem sabahdan akşama kadar kervan çeker ablam stal açsa ben abim kız arkadaşımda adam kasıp satsak köşe oluruz yaw :D:D:D neyse bu şaka tabi

saygılar

• bende bıraksam kurtulsam diom ama oyun çok güzel yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: leniglavie

bende bıraksam kurtulsam diom ama oyun çok güzel yaa

Sen o zman oyun gormemişsin..bak bi lineage ss lerine ,bak bi wow ss lerine.Gelde sro ya guzel de o zman
  • ya paralı olmasa l2 yada wow oynanmıcak oyunmu. parasızlara girsek onlar emin olun sro dan beter
  • Eheueheu öner ne adamsın lan "" yedin durup dururken Neyse ben teşhisi koydum ban açılınca sende bizim Klübe gel hacım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Baran-06

quote:

Orjinalden alıntı: _last samurai_

quote:

Orjinalden alıntı: Baran-06

Ya bende oyunu bırakmayı çok kez aklımdan geçirdim ama olmuoyo bırakamıorum

Yaw ben oyunu bıraksamda bırakmasamda şu matematikden hiç bişe anlamıom beYok 2x+5 2 üzeri 3 kök 8 Anlamıorum kardeşim anlamıoruuuuummm

yanlış yazmışsın 2x+b üssü 4 - x-15 =32534515+56574xx üstüü bilmeme kaç

Sus asıl sen yanlış yazmışsın

Şimdi 2x+b üssü 4 diosun işte ordaki 4 den sonra - gelmez.Üslü sayıalrdan sonra hemen - gelmez(yada öle bişeydi tam hatırlamıom)
    Ayrıca 4-x-15=32534515+56574xx diye bi işlemin olması imkansız

Edit: Ben çok saçmaladım kusura bakmayın.Matdan anlamıoz işte napak

bnde denklemlerii su gibi ezberledim walla sınawda karsıma cıkarsaa .......... ortalığın

• bende bıraktım ama senin gibi düşünüyorum bu sayede 1 sevgilim varken 4-5 oldu valla dersler düzeldi derken ası olduk ayvayı yedim
  • Ben bu oynu alfhasindan beridir biliyorum ama hic bir zmn baglanmadim ztn baglanacak bir oyun deil. ama baglanacak bir oyunda olsa profesyonellik geregi baglanmam.
    Ha bide bot kullanabilirdin.Oyuna asiri baglandiginizdan da olabilir tabikide bot kullanmamak baksaniza gercek hayattaki yargilarla karistirmissiniz o yuzden bot kullanmak size cok buyuk bir haksizlik gibi gelio ama iste ise profeyonel bakmaniz ve bir pro-gamer olmaniz lzm
  • BABA !!! BÜYÜKSÜN.. çok doğru söylüyorsun tam canlandırma yapılacak bir yazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __FadeToBlack__ -- 14 Kasım 2006; 16:39:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeVeL

Ben bu oynu alfhasindan beridir biliyorum ama hic bir zmn baglanmadim ztn baglanacak bir oyun deil. ama baglanacak bir oyunda olsa profesyonellik geregi baglanmam.
    Ha bide bot kullanabilirdin.Oyuna asiri baglandiginizdan da olabilir tabikide bot kullanmamak baksaniza gercek hayattaki yargilarla karistirmissiniz o yuzden bot kullanmak size cok buyuk bir haksizlik gibi gelio ama iste ise profeyonel bakmaniz ve bir pro-gamer olmaniz lzm

sro da hiç bot kullanmadan da full farmlı sağlam 70 lwl bi char yapılabilir değil mi ? ewet.. bot kullanmak nedir ? kolaya kaçarak oyunda başarılabilicek şeyleri yapmaktır..ha hemen söyliyim ben de bot aldım şu an..oyunu bırakmıştım hadi dedim banlanana kadar deniyim..banlanırsam tabi..neyse uzun lafın kısası diyeceğim şu pro-gamer olmakla bot kullanmanın alakası yok..asıl bi pro-gamer bot kullanmaz

• quote:

Orjinalden alıntı: PrinceLaCroix

quote:

Ben bu oynu alfhasindan beridir biliyorum ama hic bir zmn baglanmadim ztn baglanacak bir oyun deil. ama baglanacak bir oyunda olsa profesyonellik geregi baglanmam.

sro da hiç bot kullanmadan da full farmlı sağlam 70 lwl bi char yapılabilir değil mi ? ewet.. bot kullanmak nedir ? kolaya kaçarak oyunda başarılabilicek şeyleri yapmaktır..ha hemen söyliyim ben de bot aldım şu an..oyunu bırakmıştım hadi dedim banlanana kadar deniyim..banlanırsam tabi..neyse uzun lafın kısası diyeceğim şu pro-gamer olmakla bot kullanmanın alakası yok..asıl bi pro-gamer bot kullanmaz

+1 Bot'a karşı değilim,zaten bu oyunuda oynmıyorum ama BOT kullanmak demek oyunu oynamayı bilmiyor demektir bence...Gerçi şu durumda herkes kullansın bot helalinden...Çünkü Silkroad bir oyundan çok kasıntıya dönüşmekte,Eğer ki BOT kullanmayan azınlık kitledeyseniz hemen geçmenizi öneririm...Pro-gamer'lıkla hiçbir alakası yok!Prince'e katılıyorum bu kolaya kaçmak ve oyunu illegal yollarla oynamaktır..Fkat serverlarını bir zamanlar hackerların ele geçirdiği bir oyun için haktır hacım...Kullanın botu gitsin...Ayrıca ben hiçbir pro-gamer'ın hile yaptığını görmedim...Ki o zaman bu sene cebit fuarına gelen bütün oyuncular hile kullanırdı...Ben dünyanın hiçbir yerinde ve sitesinde "hile kullanmak pro-gamer'lıktır" diye birşey duymadım.."hile kullanmak oyunu oynayamamaktır..." <benim görüşüm bu...

• quote:

quote:

+1

Düşünsenize;
    Jonathan (FATAL1TY) Mendel Quake de, World Cyber Games finallerinde bota bağlamış. .

(Bu arada FATAL1TY kimdir diyenler için bu işin piri rakiplerine bırakın maç vermeyi frag bile vermeyen bir psikopat fps üstadı, şampiyonların piri vs vs. Detay bilgi için bakınız google)

• FATAL1T1TY nin devri coktan kapandi son turnuvada yenildi o quake3 ten beridir bisi yapamiyor.
    FPS oyunlari yetenek isidir ayni zmnda ekipman. AMA MMORPG lerin Cogunda Hatta tumunde LEVEL en onemli ayricaliktir.Dier ayricaliksa builddir.Birakin LEVEL i bot kassin size build i kurmasi kalsin. Hic yoktan hayattan taviz vermezsiniz. Ha Bide oyunu oynadikca level kastikca size katcak bir yetenegi yok bunu en ii ben bilirim cunku cok hizli level kasarim ama bot varkene gerek olmuyo MMORPG lerde asil size dusen dogru build i kurup equip u toplamaktir. Zamanizi bosu bosuna level kasmakla harcamayin bu bot bu yuzden war hile yapmak icin deil zaman kaybetmemek icin hatta bir ulke bu oyunlara baglananlara bir isim takimisti ama bunun pro-gamer olmadigi kesin
    Pro-Gamer la alakasi ise oyuna baglanmamaktir.O dedigin Fatal1t1y i turnuvalar haric hic bir yerde goremezsin serverlarda oynamaz halktan uzaktir gereksiz mac yapmaz aynen bu hesap sizde gereksiz oyna baglanmayin aynen fatalitiy gibi kazanmak icin oynayin cunku o ole yapio ve kazanio.(du)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 14 Kasım 2006; 19:19:44 >

• quote:

FATAL1T1TY nin devri coktan kapandi son turnuvada yenildi o quake3 ten beridir bisi yapamiyor.
    FPS oyunlari yetenek isidir ayni zmnda ekipman. AMA MMORPG lerin Cogunda Hatta tumunde LEVEL en onemli ayricaliktir.Dier ayricaliksa builddir.Birakin LEVEL i bot kassin size build i kurmasi kalsin. Hic yoktan hayattan taviz vermezsiniz. Ha Bide oyunu oynadikca level kastikca size katcak bir yetenegi yok bunu en ii ben bilirim cunku cok hizli level kasarim ama bot varkene gerek olmuyo MMORPG lerde asil size dusen dogru build i kurup equip u toplamaktir. Zamanizi bosu bosuna level kasmakla harcamayin bu bot bu yuzden war hile yapmak icin deil zaman kaybetmemek icin hatta bir ulke bu oyunlara baglananlara bir isim takimisti ama bunun pro-gamer olmadigi kesin
    Pro-Gamer la alakasi ise oyuna baglanmamaktir.O dedigin Fatal1t1y i turnuvalar haric hic bir yerde goremezsin serverlarda oynamaz halktan uzaktir gereksiz mac yapmaz aynen bu hesap sizde gereksiz oyna baglanmayin aynen fatalitiy gibi kazanmak icin oynayin cunku o ole yapio ve kazanio.(du)

O zaman sürüyle wow'cu arkadaş var oyunu oynayan ve hepside pro yabancı adamalra taş çıkartıyorlar...Sen diyorsun ki MMORPG oynamak ve bağlanmak pro-gamer'lık değildir...LeveL dergisinde editöründen,yazarına kadar herkes neredeyse wow oynuyor ve deaylı şekilde inceliyorlar...Diğer MMORPG'lere kıyasla onun üzerinde oldukça çok duruyorlar...O zaman RPG oynayan adam pro-gamer değil...sen aynen böyle diyorsun!Level kaç yıldır var,kaçırmadığım sayısıda yoktur...O zaman level bizi boşuna kandırmış...Ne onlar pro ne biz proyuz...Gamespot'ada girmeylim ordada wow'cular var... Çok önyargılı bir yorum yapmışsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Agwe_ -- 14 Kasım 2006; 19:24:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

quote:

quote:

+1 Bot'a karşı değilim,zaten bu oyunuda oynmıyorum ama BOT kullanmak demek oyunu oynamayı bilmiyor demektir bence...Gerçi şu durumda herkes kullansın bot helalinden...Çünkü Silkroad bir oyundan çok kasıntıya dönüşmekte,Eğer ki BOT kullanmayan azınlık kitledeyseniz hemen geçmenizi öneririm...Pro-gamer'lıkla hiçbir alakası yok!Prince'e katılıyorum bu kolaya kaçmak ve oyunu illegal yollarla oynamaktır..Fkat serverlarını bir zamanlar hackerların ele geçirdiği bir oyun için haktır hacım...Kullanın botu gitsin...Ayrıca ben hiçbir pro-gamer'ın hile yaptığını görmedim...Ki o zaman bu sene cebit fuarına gelen bütün oyuncular hile kullanırdı...Ben dünyanın hiçbir yerinde ve sitesinde "hile kullanmak pro-gamer'lıktır" diye birşey duymadım.."hile kullanmak oyunu oynayamamaktır..." <benim görüşüm bu...

Profesyonel demek isin icine para karismasi demektir.İsin icine para karismasi demekse bot scrol vs vs. donate vs. kullanmak demektir.Bu yuzden americanin en buyuk golfcusu ben hep acemiyim demistir cunku profesyonel sportmenligi oldurcek demistir. Ve ne yazikki ole. Ha gelelim bot illegal deildir. bunu soleyebilmen icin uluslararasi bir mahkemeye bas vurup mahkemenin illegaldir karari almasi gerek git dava ac ole gel.Ve suan yasal olarakda illegal deil yoksa bu kdr acik satislari nasil yapilabilinirdi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.