Şimdi Ara

İstediğimiz Üniversiteyi Kazanırsak.. [Totem Konusu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alexis zorbas

quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Anka

Buraya çıplak fotolarımı yükleyecem

Var mı artıran?

Cinsiyetin ne?

Bak bu kimsenin aklına gelmemişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon5ce

quote:

Orijinalden alıntı: olrayt

buralar değerlenir
    eğer 48kdan 22kya çekebilirsem buradan haber veririm sadece :D artıracak birşey kalmamış

hacı benimde bulunduğum yerde tam 48k ve çekmem gereken yerde 22k anlat bakalım snn mat nası?obp nası?feni nasıl bekliyon?

valla fene moralim bozulmasın diye bakmadım matematiğe lakin mattan 37 geodan da 24 soru işaretledim ve salladığım baya soru var lys fizik ve biyo guveniyorum ama kimya yapamıyorum lanet olsun :D ygs de aslında 25k rahat girerim diye düşündüm ama işler öyle olmuyormuş Allah gösterdi bana o durumu sınav anında öyle bir stres heyecan yaptım ki millete bahane olarak da sunmadım çok bunu ama o ygsde matta gelen heyecanla inan bana iyi bile yaptım neymiş öyle ya o günü hatırlamıyorum o derece stres boşalması yaşadım. neyse mezuna kaldım diye rahat rahat çalıstım fende de hedef 70 net ama hayırlısı. en kötü gazi eczacılık istiyorum biraz da sen anlat :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moon5ce

quote:

buralar değerlenir
    eğer 48kdan 22kya çekebilirsem buradan haber veririm sadece :D artıracak birşey kalmamış

hacı benimde bulunduğum yerde tam 48k ve çekmem gereken yerde 22k anlat bakalım snn mat nası?obp nası?feni nasıl bekliyon?

valla fene moralim bozulmasın diye bakmadım matematiğe lakin mattan 37 geodan da 24 soru işaretledim ve salladığım baya soru var lys fizik ve biyo guveniyorum ama kimya yapamıyorum lanet olsun :D ygs de aslında 25k rahat girerim diye düşündüm ama işler öyle olmuyormuş Allah gösterdi bana o durumu sınav anında öyle bir stres heyecan yaptım ki millete bahane olarak da sunmadım çok bunu ama o ygsde matta gelen heyecanla inan bana iyi bile yaptım neymiş öyle ya o günü hatırlamıyorum o derece stres boşalması yaşadım. neyse mezuna kaldım diye rahat rahat çalıstım fende de hedef 70 net ama hayırlısı. en kötü gazi eczacılık istiyorum biraz da sen anlat :)

matın iyimiş senin yav,ygsde yaşadgın şeyi gayet iyi anladım çnkü bnde mat sınavında yaşadım.Geodan yarım saat erken çıktım.mat berbat geçtiği için artık bisey etkilemez diye düşündüm sonuç:mat 25 geo 4 net
    ygs bende en kötü 30 bin olurum diyordm.lys fenler iyi gibi ama bellide olmaz...fizik:20-24 kimya:24-28 biyo:20-25 yaparım diye düşnüyorm.2012 lyslerimin sonuçalr ve genel denemelerin ortalaması bunlar.BENDE ECZA İSTİYORUM.ERZURUM BİLE OLUR.okul puanın kaç gelio?ailede eczacı mı var?

• ailede eczacı yok ama rahat meslek olduğu için seçtim mühendis olup napıcam etraf mühendis kaynıyor. (aslında hedef dişti ama ygsden sonra hedefi düşürmek zorunda kaldım.)ortalamam 86.61 yaklaşık 52 puan gelicek okuldan. senin kaç puanın?
  • balkona cikip ' i love you ali demir(!)' diye bagirabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-43316ACAF -- 21 Haziran 2013; 18:58:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • binanın erkekler tuvaletine giricem
    manzarası güzel diyorlar
  • odtü bilgisayara gireyim. Forum makul olan ne isterse yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kırmızı Anka

Buraya çıplak fotolarımı yükleyecem

Var mı artıran?

Hocam hedef şifa %100 burslu ya da galatasaray hukuk galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fidel Castro.

Kaşık sokar ss atarım

Oyuna gelmeyin beyler nereye sokacağını söylemedi
  • Dağa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.