Şimdi Ara

IT IT8211 Controller Açılışı Yavaşlatıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakartım Asus P5LD2 normal olan, ıt8211 controller yüzünden açılış bayağı bir yavaşlıyor bu controllerı kapatmadan bu yavaşlamayı önlemenin bi çözümü yokmu illa beklememizmi lazım, diğer controllerlar(4 sata destekleyen ve ayrı birtane ide controler var) hızlı tanıyor diskleri bu niye bu kadar yavaş bilen varmı acam yardımcı olursanız sevinirim.

• anlasılan bu konuda kimsenin bilgisi yok
  • al benden de o kadar ..aynı mobo aynı dert bendede var ..yok mu bilen

bi cd rom takılı kontrolcüye 2 saatte algılayamıyo ya....güney köprü sü ise anında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paryoşa -- 18 Haziran 2006; 23:43:42 >
  • silindi!..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazarotti -- 19 Haziran 2006; 0:16:51 >
  • senin sorunun farklı hocam buraya boşuna link koymuşsun, imzama bakarsan eskiden senle aynı anakartı kullandığımızı görürsün, bende öyle bir sorun yoktu o anakartta zaten IT IT8211 Controller da yok, senin bahsettiğin anakart benim şu ana kadar kullandığım en hızlı açılan anakarttır (ASUS K8N)

Kısaca senin sorunun farkıl
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1111453a

Anakartım Asus P5LD2 normal olan, ıt8211 controller yüzünden açılış bayağı bir yavaşlıyor bu controllerı kapatmadan bu yavaşlamayı önlemenin bi çözümü yokmu illa beklememizmi lazım, diğer controllerlar(4 sata destekleyen ve ayrı birtane ide controler var) hızlı tanıyor diskleri bu niye bu kadar yavaş bilen varmı acam yardımcı olursanız sevinirim.

"senin sorunun farklı hocam buraya boşuna link koymuşsun, imzama bakarsan eskiden senle aynı anakartı kullandığımızı görürsün, bende öyle bir sorun yoktu o anakartta zaten IT IT8211 Controller da yok, senin bahsettiğin anakart benim şu ana kadar kullandığım en hızlı açılan anakarttır (ASUS K8N)

Kısaca senin sorunun farklı"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paryoşa -- 19 Haziran 2006; 0:43:49 >

• quote:

"senin sorunun farklı hocam buraya boşuna link koymuşsun, imzama bakarsan eskiden senle aynı anakartı kullandığımızı görürsün, bende öyle bir sorun yoktu o anakartta zaten IT IT8211 Controller da yok, senin bahsettiğin anakart benim şu ana kadar kullandığım en hızlı açılan anakarttır (ASUS K8N)

@paryoşa
    mRcOLL a cevap niteliğindeydi o yazı, gördüğün gibi oda doğrusunu anlayıp silmiş yazdığı mesajı vede linki
  • quote:

quote:

@paryoşa
    mRcOLL a cevap niteliğindeydi o yazı, gördüğün gibi oda doğrusunu anlayıp silmiş yazdığı mesajı vede linki

ok..anlaşılmıştır

eee bu kontrolcü sorunun nasıl çözicez arkadaşlar yok mu bilen ya

• bilen yok sanırım en güzeli bu controller ı disable yapmak, ama asus dvd rw ne yapıcaz o zaman onu bilmiyorum işte.
  • quote:

bilen yok sanırım en güzeli bu controller ı disable yapmak, ama asus dvd rw ne yapıcaz o zaman onu bilmiyorum işte.

intelin ich7r güney köprüsüne

2 adet ide konrolü yapamıyacak kadar aciz bi yonga
  • benim anlamadığım bunda 2 adet port var ve en fazla ata100 destekliyo diğeri tek ide portu var o ata133 ü destekliyor, ne saçma birşey bu ya, hem madem bu kadar iyi bir controler bu niye yawaş tanıyor diskleri, çok saçma birşey bu ya, sırf bu yüzden amd anakart alır insan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.