Şimdi Ara

İtü endüstri ürünleri tasarımı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son anda karar değiştirip 40klık bu bölümü yazdım fakat mezun olduktan sonrası beni çok korkutuyor bulma ve maaş konusunda büyük sıkıntı yaşar mıyım bilenler yardımcı olursa çok sevinirimm

• AR-GE bölümünde baya iş var bölümün için mezun olduktan sonra anlayacaksın zaten ama sen iş istihdamlarına bakmadan mı yazdın ?
  • koznak2616 kullanıcısına yanıt
    iş imkanlarının çok fazla olduğu fakat çok düşük miktardaki maaşlarda çalıştıklarını okudum bi kaç yerden.tercih listeme de gelebilecek en garanti yer olarak ekledim fakat bugün bi hisle pişman oldum başka bi alternatif ekleseydim diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noirgain

iş imkanlarının çok fazla olduğu fakat çok düşük miktardaki maaşlarda çalıştıklarını okudum bi kaç yerden.tercih listeme de gelebilecek en garanti yer olarak ekledim fakat bugün bi hisle pişman oldum başka bi alternatif ekleseydim diye
    Hocam elinin ayarı var mı çizimin iyi mi ?
    gayet iyi çizimim o konuda güvenebiliyorum kendime
    gayet iyi çizimim o konuda güvenebiliyorum kendime
  • Noirgain N kullanıcısına yanıt
    Gireceğin bölüme özel yetenekle öğrenci alıyor Marmara odtü İTÜ mimar Sinan gibi üniversiteler ben özel yetenekle almayan Eskişehir teknik üniversitesini yazdım çizimle aram Yok
    geçen seneden itibaren saydığın tüm üniler sayısal puanıyla öğrenci almaya başladı
  • Noirgain N kullanıcısına yanıt
    Emin değilim bundan ama öyle diyorsan öyledir :)
  • Mimarlık fakültesi çok güzeldir İtü'nün, derslerinizi de iplediğiniz sürede iş sorunu olacağını da düşünmeyin, tadını çıkarın ilk birkaç yılın. Yaşınız büyük değilse hazırlığı okuyun, atlamaya falan çalışmayın.
  • Aile mezun olduktan sonrasını kafana sokunca ister istemez bi kuşku sarıyor malesef yoksa bölümü ciddiye alıp iyi şeyler yapabileceğimi düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.