Şimdi Ara

İTÜ gelir mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
1
Favori
3.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • büyük ihtimalle gelir hocam hayırlı olsun

• geldi mi

• ZeytinliKek Z kullanıcısına yanıt
    Evet hocam geldi

• droguzask D kullanıcısına yanıt
    Sevindim hocam tebrik ederim

Umarım not ortalamanı yuksek tutarsın ve belki de tüm itü içerisinde en yuksek ortalamaya sahip kişi olup itü yapay zeka muhendisligine itü içi yatay gecis yaparsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serryt455 S kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumunuzu şimdi gördüm ve çok mutlu oldum, inşallah hocam çook teşekkür ederim.

• Hayırlı olsun hocam. Bölümünüzde başarılar:)

• -Shepard- kullanıcısına yanıt
    Çook teşekkür ederim hocam

• ZeytinliKek Z kullanıcısına yanıt
    Çoook teşekkür ederim hocam

• Hayırlı olsun hocam, haksız çıkmama mutlu oldum. Birisi yapay zekaya yatay geçiş yaparsın demiş o arkadaş umut dağıtmasın çünkü yapay zeka ve veri mühendisliğine geçebilmek için Türkiye'deki en düşük puanla yapay zeka ve veri mühendisliği alan bölümden yüksek puan almış olman lazım ama türkiyede 1 tane yapay zeka ve veri mühendisliği var.

• Hocam haklı çıkıp çıkmadığınız önemli değil . Önemli olan konuya kendi düşüncenizi (trol vs olmadan) aktarmanızdı . Çook teşekkür ederim

Bu arada bu arada yapay zeka ve veri mühendisliği ne geçiş yapamıcağımı bilmiyordum aydınlattığınız için teşekkür ederim . Daha çok yazılımla ilerlemek istiyorum umarım ya yazılımla ilgili(pc) bi yatay geçiş yaparım yada yatay geçiş yapmadan yazılım dillerinde kendimi geliştirmeyi umuyorum .

Hocam siz sınava girdiyseniz nereyi kazandınız , sizin için sonuç ne oldu ?

Hakkınızda hayırlısı olsun hocam ben de İTÜ jeofizik kazandım.

• Tebrik ederim hocam. Hazırlık okumayı düşünüyor musunuz ?

hocam kacıncı girmissin bölüme

• karpuzçekirdegi kullanıcısına yanıt
    Hocam şu an tam hatırlamıyorum ama galiba 40 lardaydı isterseniz bakabilirim . Ama hatırladığım ben 405 puan almışım bölüm 401 ile kapatmış. Siz nereyi kazandınız hocam ?

okuyacağım hocam. Siz de düşünğyor musunuz? Wp grupları var itünün, girdiniz mi siz de
    baya kişi girmiş arada ya sıralama çekmiş demekki .itü kimya müh deyim bende

• quote:

Orijinalden alıntı: droguzask

Hocam haklı çıkıp çıkmadığınız önemli değil . Önemli olan konuya kendi düşüncenizi (trol vs olmadan) aktarmanızdı . Çook teşekkür ederim

Bu arada bu arada yapay zeka ve veri mühendisliği ne geçiş yapamıcağımı bilmiyordum aydınlattığınız için teşekkür ederim . Daha çok yazılımla ilerlemek istiyorum umarım ya yazılımla ilgili(pc) bi yatay geçiş yaparım yada yatay geçiş yapmadan yazılım dillerinde kendimi geliştirmeyi umuyorum .

Hocam siz sınava girdiyseniz nereyi kazandınız , sizin için sonuç ne oldu ?
    Hocam mümkün kurum içi yatay geçiş. Ben bunu çok araştırdım. Kendime güveniyorum, en kötü bu şekilde girerim diye düşünüyorum. Bu önemli bir fırsat.

Belli bi taban puan var tabiki de. Ama bu temsili bir şey, jeoloji mühendisliğindeki adam da geçmesin diye belki de.

Ben yapay zekaya itü içi yatay geçiş için gerekli kontenjanın maksimum 3 olacağını ve taban not ortalamasının da en az 4.00 olacağını öngörüyorum.

Bu yüzden birinci sınıfta nerdeyse tüm derslerden AA olmak belki bir iki tanesinden BA alarak anca mümkün gözüküyor.

Ceng için baktım 3 kişi.
    Gecen seneki taban ortalama da 3.98 miş ceng için.

Yani ben itü'de hangi bölümde olursam olayim ilk sene deli gibi ortalama kasarsam yapay zeka müh. bölümüne yatay geçişle geçecek o şanslı 3 kişiden biri olabileceğimi düşünüyorum.

Tabi umudum direk yapay zekaya girebilmek tyt ayt ile.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.