Şimdi Ara

iü elektrik elektronik müh nasıl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
9.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PoISoN

Bende bu sene elektronik kazandım yaşım 19. Babamın Şirketinin olmasından dolayı uzun bir süredir sektörün içindeyim. Birçok Bilgisayar ve elektronik mühendisi tanıdığım var birçokda Odtü den çıkmış tanıdığım var. Kendini geliştirememişsen odtü dende çıksan Mustafa Kemal dende çıksan hiçbirşey fark etmiyor. Ben elektronik yazarken bazı şeylerin bilincindeydim. Bugün ben C,C++,PHP ve Delphi biliyorum. Ve bunlarıda öyle biliyorum demek için değil ciddi anlamda profosyonel bir proje geliştire iblecek bir biçimde biliyorum. Ama geçen büyük bir telekominikasyon firmasında görüştüğüm elekt.müh. bize gösterdiler ama ben programlamıyı unuttum ve şimdi bilgilerimi tazelemeye ihtiyacım var dedi, eğerki sen bunları bünyende barındaymaya devam edersen sana çok büyük katkısı olur dedi. Yani sen Elektronik müh. olarak ordan çıktınğında 850 TL ile işe başlarsın, ama bizim dediğimiz gibi kendine farklı bişiler katarsan, kendini geliştirisen tabikide havada kapılırsın. Şuan ben üni ye başlamadan 1-2 tane görüşme teklifi aldım. Yani işveren eleman seçerken ben buna daha çok ne yaptırıra bilirime bakar. Bir elektronikçi bir Yazılımcı çalıştıracağına yazılımı bilen elektronikçi çalıştırır.

bu programlar hakkında az da olsa bilgim var ama işte tabi iyice öğrenmek ayrı ve öğrenmesi kolay değil biliyorum sağol dostum bilgiler için

• ya arkadaşlar bi konuya dikkatinizi çekmek istiyorum.Şimdi ben istanbul üniversitesi elektrik elektronik mühendisliğini kazandım bizim bölümde 3 labaratuvar gözüküor..-halbuki anadolu daki çoğu üniv.nin bizim bölümümüzde en az 5-6 tane labaratuvarı war örneğin eskişehir osmangazinin 9 labaratuvarı war yani bu durumda onların avantajı daha fazla olmuyor mu -istanbul üniversitesinin kadrosu ii eskiden daha daha iimiş ama azalma aşamasında bu konular hakkında yorumlarınızı bekliorum lütfen biizm için çok önemli...
  • bende dokuz eylül ü kazandım.Bilgilare devam ederseniz sevinirim. mesela itü den farkı nasıldır? çok mu önemli şeyler vs..
  • 9 eylülün geçen sene taban sıralaması kaçtı?
  • 15.000
  • ya arkadaşlar bi konuya dikkatinizi çekmek istiyorum.Şimdi ben istanbul üniversitesi elektrik elektronik mühendisliğini kazandım bizim bölümde 3 labaratuvar gözüküor..-halbuki anadolu daki çoğu üniv.nin bizim bölümümüzde en az 5-6 tane labaratuvarı war örneğin eskişehir osmangazinin 9 labaratuvarı war yani bu durumda onların avantajı daha fazla olmuyor mu -istanbul üniversitesinin kadrosu ii eskiden daha daha iimiş ama azalma aşamasında bu konular hakkında yorumlarınızı bekliorum lütfen biizm için çok önemli...
  • Ya arkadaşlar güzel filan demeyin bilip bilmeden. İstanbul üniversitesi mühendislikte kötü bir üniversitedir. Puanlarının bu kadar uçuk olmasının tek sebebi adının İstanbul üniversitesi. İmkanları kısıtlı bir üniversite mühendislik dalında. Bence o puana istanbul üniversitesini yazarak hata etmişsin. Anadoludaki bir üniversitede daha iyi eğitim alabilirdin.

Şu şöyle ki eğitim arıyorsan istanbul üniversitesinin mühendislik dalı dandiktir.Dandiklikten kasıt imkanları geniş değildir. Mesela laboratuvarlarında birçok şeyi hayal etmek zorunda kalabilirsin.
  • bi arkadaş da demişti aynı şeyler onun için sordum bukadar detaylı yoksa bölüm güzel ama işte lab imkanı hoca imkanı felan nasıldır diye korku var gibiydi hayırlsı artık inş. ii olur
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daredevil19 -- 1 Ağustos 2016; 14:55:57 >
  • Nasıl üni? Ben de düşünüyorum.
  • şu ana kadar i.ü mühendislik fakülteleri iyi diyen birini duymadım ama gelgelelim başarı sıraları bayağı yüksek hatta bundan önceki senelerde dahada yüksekti örneğin 2007 bilgisayar yaklaşık 12000 kapatmişken geçtiğimiz sene 21000 ile kapamış
  • 2.öğretimi hakkında bildikleriniz nelerdir?
  • Konu aktif mi ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakınlarda okuyan veya okumakta olan bir arkadaş varsa iü elektrik elektronik seçmelimiyiz? yoksa 9 eylül ege mi
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.