Şimdi Ara

İYİMİ YAPMISIM KÖTÜMÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün ehliyet kursunda organlarımı bağışladım ama ailemin haberi yok hepsi geri kafalı olduğu için söylemeyede gerek duymuyorum ama sevabı günahı varmıdır bilmiyorum nasıl yapmısım iyimi yapmışım

• geçmiş olsun geçen haberlerde okudum çocuk gene böle ehliyet kursu gibi yerlerde organlarını bağışlamış. Fakat imzaladı kağıtta öldükten sonra vs gibi herhangi birşey yokmuş. Çocuğu öldürüp organlarını almışlar. Bir nevi organ mafyası. İmkanın varsa iptal et.
  • iyi yapmışsın iyi toprak altında çürüyeceğine birine hayat versin daha iyi
  • kötü yapmışsın

edit:şimdi anladım iyi yapmışın iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhiteSword -- 23 Eylül 2011; 20:53:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

geçmiş olsun geçen haberlerde okudum çocuk gene böle ehliyet kursu gibi yerlerde organlarını bağışlamış. Fakat imzaladı kağıtta öldükten sonra vs gibi herhangi birşey yokmuş. Çocuğu öldürüp organlarını almışlar. Bir nevi organ mafyası. İmkanın varsa iptal et.

• Aslında sürücü kursundaki elemanlar organ mafyası.
  • İyi yapmışsın kardeş. Bazı yabancı ulkelerde bi yontem uygulanıyo eğer baska ülkenin bi vatandası o ulkede ölürse iç organları alınarak kendi ülkesine yolluyolar cenazeyi organlar o ulkede kalıyor. Bunu internet'de biyerde okumuştum etik görünmüyor ama guzel bi yontem bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.