Şimdi Ara

İZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gxlbrkt -- 5 Nisan 2022; 3:51:11 >

• Kimse seni almaz.
  • bacaktan
  • halay çekerek yada zıplayarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JAMESx -- 3 Ağustos 2012; 22:04:58 >
  • baş hizasından çekersen daha net görünür daha etkili olur ama dişiysen göğüs hizasından etkili olur
  • hacı sigara kullanmıyosan yanına gazete alıp gel bende yarın oraya gidiyorum arabayla götürürüm seni
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePoseidon

hacı sigara kullanmıyosan yanına gazete alıp gel bende yarın oraya gidiyorum arabayla götürürüm seni

• quote:

Orijinalden alıntı: gxlbrkt

Sigara kullanmıyorum siz ne zaman nereden yola çıkıcaksınız şaka falan yapmadınız değil mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

quote:

hacı sigara kullanmıyosan yanına gazete alıp gel bende yarın oraya gidiyorum arabayla götürürüm seni

bu arada çok su içermi onuda sor içiyorsa gelmesi daha iyi olur, temiz sağlıklı biri oldugunu gösterir,zarar gelemez

hacı bornova diyosun be bari üçkuyulara kadar gel ordan otostop çek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-385926BEA -- 3 Ağustos 2012; 22:28:57 >

• hocam otobüsle havaalanına geç oradan daha rahat olur biz öyle yapmıştık en fazla 10 dakika beklemişizdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: gxlbrkt

quote:

Orijinalden alıntı: writeitright

quote:

Orijinalden alıntı: mr.chucky

quote:

bu arada çok su içermi onuda sor içiyorsa gelmesi daha iyi olur, temiz sağlıklı biri oldugunu gösterir,zarar gelemez

hacı bornova diyosun be bari üçkuyulara kadar gel ordan otostop çek

kardeşim mesajımda bunu anlatmak istedim yani nereden çekersem daha iyi olur demek istedim kimse ciddye almadı

havaalanını duyunca bana daha da mantıklı geldi bak şimdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.