Şimdi Ara

izmir içinde 80 - 100 ytl arası char arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • izmir içinde full str blade yada full str bow arıyorum int cide olur ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kirolijit -- 13 Nisan 2008; 18:05:51 >

• İzmir içi değil ama troyda 62lvl str bow 50ytl ve saturnde 64Lvl str bow var 100ytl. Düşünürsen havale olur yada izmirde arkadaşlar var onlarla görüştükten sonra elden ayarlayabilirim.
  • izmirde elden alcam
  • bende var 78 lvl arkdasım glaive izmrde oturuyorum:)
  • Ne arıyon Ne arıyon?

80 - 100 LvL arası Char mı arıyon

bulursan banda haber ver bende alıyım
  • onlyyousex@hotmail.com
  • ekledım
  • DAlga mı gecionuz læææ...

ne 80 - 100 LvL arası..
  • quote:

Orjinalden alıntı: WeeDSmoKa

Ne arıyon Ne arıyon?

80 - 100 LvL arası Char mı arıyon

bulursan banda haber ver bende alıyım

Gözlerin şaşı galiba
    Kardeş 80 - 100 lvl demiyor ytl diyor dikkatli okuyun.
  • eğer biraz beklersen herada istediğin charı satabilirim sana. 64 level hemde.
  • vala izmirde olsunda nası olursa olsun
  • sana pm attım bi oku msn ekle konusalım
  • valla kardeş bende 35 lw full int çar var itemlide. üstünde sos lar var elinde sos lar var skiller güzel 37 lw sos setide hazır tavşanıda var 10m parasıda var. çarın ismi K4RSIY4K4LI . istersen bi bak 35ytl ye satıyom çarı izmir karşıyadan oynuyom ama genede sen bilin 42 lw sosuda ayarlarım ama o zmn fiyat 50 milyon olur ama sen bilin.köpeği falanda var çar trader.
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkıshrap

valla kardeş bende 35 lw full int çar var itemlide. üstünde sos lar var elinde sos lar var skiller güzel 37 lw sos setide hazır tavşanıda var 10m parasıda var. çarın ismi K4RSIY4K4LI . istersen bi bak 35ytl ye satıyom çarı izmir karşıyadan oynuyom ama genede sen bilin 42 lw sosuda ayarlarım ama o zmn fiyat 50 milyon olur ama sen bilin.köpeği falanda var çar trader.

oha çok paglı ya

ben 42lwl nuker aldım şeytan kanadı var 28m ye

• bende de 54 lvl full int var izmirde oturuom elinde +5 sword ve +4 shield itemleri güzel parada var charda 60 ytl baris_461@hotmail.com

• Pardon yaa :D:D

Aptal ben
  • benım full str blader charım var ızmır ıcınde oturuyorum 80 ytl ıstıyorum ıstıyorsan pm at konusalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.