Şimdi Ara

İzmir Karşıyaka bilgisayar montajı yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ekran kartı : Zotac gtx 1080 amp! extreme edition
    Anakart : MSI x99 gaming 7
    İşlemci : Intel i7 5930k
    Sıvı soğutma : Corsair h100i
    Bellek : Corsair 16 gb ram ddr4

Yukarıdaki sisteme sahibim sadece yeni kasa alıcam. Kasa olarak be quiet! Dark Base Pro 900 almayı düşünüyorum. İzmir/karşıyaka da bilgisayar montajı yapan 2/3 yere sordum fakat sıvı soğutma montajını bilmediklerini söylediler. Bu sebeple işin ehli güvenilir montaj yapan bir yer arıyorum.

• sıvı soğutma montajını sende yapabilirsin.herhangi bir bilgsayarcıda yapabilir
  • Merhabalar,

Öncelikle aldığın cihazlar oldukça göz doldurucu oyun bilgisayarı olmuş. Yüksek FPS keyifli günler seni bekliyor. Hayırlı olsun bıdı,bıdılarından sonra asıl bıdı,bıdıya geçiyorum.

İnternet'te bir çok video 'Sıvı soğutma' ile ilgili montaj bilgisi mevcuttur. Eğer ki 'abi ben hiç kalkışmayayım' diyorsan. 'Vatan Bilgisayar' montaj konusunda son kullanıcıya epey fayda sağlamaktadır. İzmir/Karşıyaka bölgesinde; Vatan Bilgisayar Karşıyaka Hiperstore mevcuttur.

Adres: Bahriye Üçok Mahallesi, Atatürk Blv. No:45, 35600 Karşıyaka/İzmir

Telefon: (0232) 372 77 62

Telefon ile montaj yapacağını bildir ve hatta kasa konusunda size yardımcı olacaktır. Eğer ki aksi bir durumda yardımcı olmazlarsa lütfen özelden durumu bildirirsen sevinirim.

Tekrar Hayırlı Mutlu Yüksek FPS'li Günler Dilerim..
  • OyunSeverlerKulubu kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Teşekkürler. Ben parçaları kasa hariç ( Vatanda satılmıyor ) Vatandan almıştım montajınıda yıllar önce orda yaptırmıştım fakat bu kasayı yurt dışından sipariş ediceğimden aynı şekilde montajı tekrar yaparlar mı? Çünkü dışarıdan alınan parçaların montajını yapmadıklarını duymuştum.
  • Draxiss kullanıcısına yanıt
    Montaj ücreti vererek işlem yaptırabilirsin diye biliyorum.Lakin yapmazlarsa 'sizden bir çok ürün aldım' şeklinde biraz şikayetçi ol! Emin ol yardımcı olacaklardır. Eğer ki, herşeye rağmen çözüme ulaşamazsan farklı alternatifler düşünürüz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.