Şimdi Ara

JB sonrası gelen mail (ios geliştirme sertifikası iptal edildi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kardeş aynısı bana da geldi sorun şu. Apple developer olmak için başvurduğunda önüne 99 dolar yatır geliyor sen de yatırmazsan uyarılar başlıyor en sonunda da bu mail geliyor. Jb ile alakalı değil. Sen para yatırdın mı apple a 99 dolar developer olmak için. Büyük İhtimalle yatırmadın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atorbaci

Kardeş aynısı bana da geldi sorun şu. Apple developer olmak için başvurduğunda önüne 99 dolar yatır geliyor sen de yatırmazsan uyarılar başlıyor en sonunda da bu mail geliyor. Jb ile alakalı değil. Sen para yatırdın mı apple a 99 dolar developer olmak için. Büyük İhtimalle yatırmadın

Yok yatırmadım fakat jb bin hemen üstüne geldi mail . Hani şöyle diyim enter a bastım basar basmaz geldi

• Kendi icloud mailini girdiğin için geliyor telaşlanıcak birşey yok jailbreak bende yaptım aynı mail geldi bana daha geçtiğimiz hafta telefonu gönderdim garantiye değişim cihazı geldi yani bir sorun yok. Sıkıntı etmeyin kendinize.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunuskahvecioglu

Kendi icloud mailini girdiğin için geliyor telaşlanıcak birşey yok jailbreak bende yaptım aynı mail geldi bana daha geçtiğimiz hafta telefonu gönderdim garantiye değişim cihazı geldi yani bir sorun yok. Sıkıntı etmeyin kendinize.

bunu duyduğuma sevindim :)

• yunuskahvecioglu kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun neydi?

• Ekranın sağ alt köşesinden çıt sesi geliyordu birde şarj konusunda baya deli etmeye başlamıştı beni. Bunların yanında birde ısınma problemi yaşadım aynı bu sebeplerden yetkililerde direk değiştirdiler.

• yunuskahvecioglu kullanıcısına yanıt
    Asıl sebep çıt sesi(screenclick) olmuş sanırım. Çünkü bu kronik bir sorun. Ben de deneyeceğim şansımı Apple Store'da.

• Aynen hocam bir arkadaşta benimkiyle aynı sorundan yolladı onuda değiştiler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.