Şimdi Ara

JBL GT-5.12 30CM 1100 WATT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

JBL GT-5.12 30CM 1100 WATT

soundmagus-vs-90-4-4-kanal-amplifikator

1 adet comp jbl 6508c
    1 adet infiny oval

bu takımı soundmagus amfi beslermi ?

bide bu Jbl gt5 bassı nerden kabinli alabilirim acaba alan memnun kalan arkadaşlar varmı ?

• JBL mid takimi yerine infinity 6500 cx almani tavsiye ederim , amfi yeterli alabilirsiniz , sub sizin zevkinize kalmis gt5 Ler yumuşak caliyor ben daha önce cs1214 ve gt5 kullandim simdi pioneer 309s4 var , kullandiklarim içinde en iyi çalan pioneer bana gore ooldukça memnunum tabi dinleme sansiniz varsa dinleyip öyle alin , amfi 4 kanalli olduğu içinovalleri baglayamazsiniz , ilk etapta mid takimi va sub alin ileride mono amfi alip stereo amfiye bir çift daha hop. başlayabilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascall35

JBL mid takimi yerine infinity 6500 cx almani tavsiye ederim , amfi yeterli alabilirsiniz , sub sizin zevkinize kalmis gt5 Ler yumuşak caliyor ben daha önce cs1214 ve gt5 kullandim simdi pioneer 309s4 var , kullandiklarim içinde en iyi çalan pioneer bana gore ooldukça memnunum tabi dinleme sansiniz varsa dinleyip öyle alin , amfi 4 kanalli olduğu içinovalleri baglayamazsiniz , ilk etapta mid takimi va sub alin ileride mono amfi alip stereo amfiye bir çift daha hop. başlayabilirsiniz...
    çift amfi bu teype bağlanmıyor dediler :( teyp

Compenant teyp ovaller takılı araçta ses on numara ama bass yok. ondan amfi ve pionner bas alıcam .ovalleri teype bass ve compu amfiye bağlıcam.performans alırmıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: trnoontr

çift amfi bu teype bağlanmıyor dediler :( teyp

Compenant teyp ovaller takılı araçta ses on numara ama bass yok. ondan amfi ve pionner bas alıcam .ovalleri teype bass ve compu amfiye bağlıcam.performans alırmıyım

Alıntıları Göster
    Bahsettiğin PİONEER 309S4 1000 WATT KABİNLİ BASSıda bulamadım hep 310 var :(
    link varsa atabilirmisin satın alabileceğim kabinli bi site ?

• Dostum gt5 12 orjinal bulman cok zor.

2 gün öncesine kadar bende o bass i arıyordum ama bulamayınca kenwood kfc3013 aldım. Amfi bozuk çıktığı için baglayamadim ama kenwood un daha iyi olduğunu söylüyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UrTR

Dostum gt5 12 orjinal bulman cok zor.

2 gün öncesine kadar bende o bass i arıyordum ama bulamayınca kenwood kfc3013 aldım. Amfi bozuk çıktığı için baglayamadim ama kenwood un daha iyi olduğunu söylüyorlar...
    o nasıl kardeşimm :) iş görürmü ton mu çalıyorr
  • quote:

o nasıl kardeşimm :) iş görürmü ton mu çalıyorr

jbl'in yerine
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-hoparlor-infinity-1260w-30-cm-oto-subwoofer-orjinal-sifir-108921849/detay/ bunu alabilirsin.
    Ben kenwoodu kullandım kfc3013ü. gayet tonlamalı ve şiddetli çalıyor. öneririm

• Hocam eğer splye önem veriyosan re audio rex 12 alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peugeot-307

Hocam eğer splye önem veriyosan re audio rex 12 alabilirsin
    infinity güzel marka ovali var çok memnunum.Bassıda güzeldir herhalde verdiğin siteden alsam olur deme güvenilr sitemi ?

"SPL" Derken kardeşim tam bilmiom sert ton mu ?
  • Hocam yanlışım olabilir ama spl dediğimiz sistemde daha çok alt frekanstaki sesleri dinlersiniz.Sert çalar.Daha çok bass sesler duyarsınız,wooferın vurduğunu hissedersiniz
  • re audio bass lar SPL değilde SQ sistemler iiçin idealdir , kenwood sublar sert çalar , 309 s4 bulamiyorsan 310 s4 al ayni urun hicbir fark yok sade yeni seri diye isim değişti ,...
  • quote:

re audio bass lar SPL değilde SQ sistemler iiçin idealdir , kenwood sublar sert çalar , 309 s4 bulamiyorsan 310 s4 al ayni urun hicbir fark yok sade yeni seri diye isim değişti ,...
    Spl değil ton derin derin vursun istiyorum ama pioneer "PIONEER TS-W310D4 1400 WATT 30CM ÇİFT BOBİN BASS" hep bundan var "S4" yazandan yokki mümkümse direk alım linki atın güvenilir biyerden alcam bugün nasipse.
    Amfide karar kıldım soundmagus vs90 bir tek basla kablosu kaldı :(
  • quote:

re audio bass lar SPL değilde SQ sistemler iiçin idealdir , kenwood sublar sert çalar , 309 s4 bulamiyorsan 310 s4 al ayni urun hicbir fark yok sade yeni seri diye isim değişti ,...

kenwood gayet yumuşak ve tonlamalı çalıyor

ama tabiki kulak meselesi
  • quote:

Spl değil ton derin derin vursun istiyorum ama pioneer "PIONEER TS-W310D4 1400 WATT 30CM ÇİFT BOBİN BASS" hep bundan var "S4" yazandan yokki mümkümse direk alım linki atın güvenilir biyerden alcam bugün nasipse.

s4 alacaksin diye bir kaide yok d4 Alsandaha iyi s 4 un cçift bobin olani arada fark yok ayni mal sadece çiftbobin ...
  • quote:

quote:

s4 alacaksin diye bir kaide yok d4 Alsandaha iyi s 4 un cçift bobin olani arada fark yok ayni mal sadece çiftbobin ...

Alıntıları Göster
    dün gittim konuştum shttp://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-amfi-scorpio-2500-wat-4-kanal-oto-amfi-sntden-122659865/detay/önerdi herhangi sorunda garantisi bnm dedi.Bide infiny bass(220tl) cadence slilkonlu kablo seti(50tl) montajla bir 540 550 civarı bi fiyat verdi.

• quote:

dün gittim konuştum shttp://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-ses-sistemleri-amfi-scorpio-2500-wat-4-kanal-oto-amfi-sntden-122659865/detay/önerdi herhangi sorunda garantisi bnm dedi.Bide infiny bass(220tl) cadence slilkonlu kablo seti(50tl) montajla bir 540 550 civarı bi fiyat verdi.

her satın aldığın ürünün zaten dükkan garantisi vardır önemli olan şirket garantisi

resmi elektronik ürün garantisi olması gerekiyor seri numarasına fatura keserse al

• quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

her satın aldığın ürünün zaten dükkan garantisi vardır önemli olan şirket garantisi

resmi elektronik ürün garantisi olması gerekiyor seri numarasına fatura keserse al

Alıntıları Göster
    garanti konusunda problem yok arkadaşım da kombine uyum nasıl sizce gerci 2 saat sonra alıp görücem bağlanıyor şuan :)

• quote:

garanti konusunda problem yok arkadaşım da kombine uyum nasıl sizce gerci 2 saat sonra alıp görücem bağlanıyor şuan :)

hayırlı olsun o zaman dinledikten sonra burada görüşlerini paylaşırsan alıcak olan arkadaşlar için yararlı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

hayırlı olsun o zaman dinledikten sonra burada görüşlerini paylaşırsan alıcak olan arkadaşlar için yararlı olur

Alıntıları Göster
    nasipse 2 saat sonra yorumlarla karşınızdayım ;)

• quote:

nasipse 2 saat sonra yorumlarla karşınızdayım ;)

Alıntıları Göster
    Evet arkadaşlar Pioneer mvh 150ub teyp,infinity hoparlör 1 takım,bir adet tek bobin infinity bass 30cm,1 adet scorpio bass 4 kanal,1 adet 6508c 16cm kompenat ,cadence silikonlu kablo şeffaf kutuda olan , artı işçilikle beraber 1100tl gibi bi mevlayı buldu sistem ses olarak güzel bassda ton olarak güzel arabanın içinde tatmin ediyor.Fakat arka bagaj sacı olsa gerek bass vurunca titriyor ses çıkarıyor o sorunuda çözebilsem güzel bi sistem oldu :)kademe 54 55 e kadar bozma yok bazı şarkılarda 57 civarında bozma yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.