Şimdi Ara

Jerry Sloan İstifa ediyor?! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: J-Smoove

derron bide çekip giderse tam olur utahda öldürürler sonra adamı

Bırakıcak zaten...
  • Deron Williams'a biraz fazla yüklenildiğini düşünüyorum ben.
  • tamam çok duygusal ayrıldı,ben de üzüldüm ama olay sadece d.williams ile alakalı değildir,kendi isteği de bunda etken taşır.dile kolay 23 yıl,adamın heykeli bile yapılır önümüzdeki yıllarda.bu adam yanılmıyorsam 68 ya da 69 yaşında,adam nba ile uğraşmaktan yorulmuş olabilir.veya artık emekliye ayrılmak istiyordur.hem bu saatten sonra zorlasan 3-4 sene koçluk yapar.ancak d.williams 7-8 sene utah'ın saha içi lideri olabilir,hatta yanına adam akıllı isimler alınırsa utah'ı nba finalleri'ne bile götürebilir.burada bir harcanma,efsaneye saygısızlık durumu sezmiyorum.hem sloan güzel bir emeklilik geçirir hem de utah'ın geleceği daha da sağlama alınabilir.quaking'in yorumunu çok merak ediyorum ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .CeM.

Deron Sloan u kovdurdu ama Salt Lake te barınamaz bence Deron nasıl bi takasla ayrılabilir senaryosu olan var mı :)

Takas olmaz gibi geliyor bana.D-Will'i kimle takas ediceksinki.,Ama belki Melo ile ilgili yeni bir senaryo çıkabilir.İçinde D-will de olabilir.D-Will i ancak Melo ayarında oyuncularla takas edebilirsin anca.Ama D-Will o kadar edermi tartışılır.Ve bana göre muhtemelen Deron Williams kontratını yenilemeyecek ve Bitincede çekip gidecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: air_jersey15

Deron Williams'a biraz fazla yüklenildiğini düşünüyorum ben.

fırsatını bulunca yüklenelim dedik hacı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: skdaj

quote:

Orijinalden alıntı: .CeM.

Deron Sloan u kovdurdu ama Salt Lake te barınamaz bence Deron nasıl bi takasla ayrılabilir senaryosu olan var mı :)

Takas olmaz gibi geliyor bana.D-Will'i kimle takas ediceksinki.,Ama belki Melo ile ilgili yeni bir senaryo çıkabilir.İçinde D-will de olabilir.D-Will i ancak Melo ayarında oyuncularla takas edebilirsin anca.Ama D-Will o kadar edermi tartışılır.Ve bana göre muhtemelen Deron Williams kontratını yenilemeyecek ve Bitincede çekip gidecek

Şahsen Melo'dan daha üstün bir oyuncu olduğunu düşünüyorum en kötü denk düşünülebilir bir takas durumunda, bende ayrılacak derken kontrat bitimini kastedmiştim

• Lakers'A gelme gibi bi olay çıkmıştı zamanında. Öyle bi takas olabilir belki ama aman artık olmasın , bu yaptıkları doğruysa gelmesin Lakers'a istemeyiz.
    Umarım da gelmez.
    Fisher Baba bize yeter o geliceğine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

tamam çok duygusal ayrıldı,ben de üzüldüm ama olay sadece d.williams ile alakalı değildir,kendi isteği de bunda etken taşır.dile kolay 23 yıl,adamın heykeli bile yapılır önümüzdeki yıllarda.bu adam yanılmıyorsam 68 ya da 69 yaşında,adam nba ile uğraşmaktan yorulmuş olabilir.veya artık emekliye ayrılmak istiyordur.hem bu saatten sonra zorlasan 3-4 sene koçluk yapar.ancak d.williams 7-8 sene utah'ın saha içi lideri olabilir,hatta yanına adam akıllı isimler alınırsa utah'ı nba finalleri'ne bile götürebilir.burada bir harcanma,efsaneye saygısızlık durumu sezmiyorum.hem sloan güzel bir emeklilik geçirir hem de utah'ın geleceği daha da sağlama alınabilir.quaking'in yorumunu çok merak ediyorum ayrıca.

Öyle olsa daha birkaç gün önce extension imzalamazdı bence.Büyük ihtimalle bir sorun oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

tamam çok duygusal ayrıldı,ben de üzüldüm ama olay sadece d.williams ile alakalı değildir,kendi isteği de bunda etken taşır.dile kolay 23 yıl,adamın heykeli bile yapılır önümüzdeki yıllarda.bu adam yanılmıyorsam 68 ya da 69 yaşında,adam nba ile uğraşmaktan yorulmuş olabilir.veya artık emekliye ayrılmak istiyordur.hem bu saatten sonra zorlasan 3-4 sene koçluk yapar.ancak d.williams 7-8 sene utah'ın saha içi lideri olabilir,hatta yanına adam akıllı isimler alınırsa utah'ı nba finalleri'ne bile götürebilir.burada bir harcanma,efsaneye saygısızlık durumu sezmiyorum.hem sloan güzel bir emeklilik geçirir hem de utah'ın geleceği daha da sağlama alınabilir.quaking'in yorumunu çok merak ediyorum ayrıca.

Öyle olsa daha birkaç gün önce extension imzalamazdı bence.Büyük ihtimalle bir sorun oldu.

Yani, ayrılmayı kafasına koyan adam gidipte sözleşme imzalamaz. Hem adam sözleşme yeniledikten 1 gün sonra istifa ediyorsa bunun sebebi emeklilik değildir.

• Valla baya büyük kavga çıkmış olması lazım. Hani Deron ana bacı filan yapmıştır ne bilim
  • Utah managerininde böyle bir olaya pirim vermesi inanılır gibi değil.Deron gibileri her zaman gelir ama Jerry gibi biri daha bu takıma gelmez.Artık Utahda Wizards gibi Jersey gibi dipleri oynar ilerleyen senelerde.
  • Arroyo-Stevenson-Kirilenko-Guggliota-Ostertag..

Adam bu takıma 42 galibiyet aldırdı, Kirilenkoyu all-star yaptı.. Deron ne yaptı bugüne kadar?
  • En büyük hatasıdır Sloanın C.Paulu es geçip Deronu seçmesi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ
    Lakers'A gelme gibi bi olay çıkmıştı zamanında. Öyle bi takas olabilir belki ama aman artık olmasın , bu yaptıkları doğruysa gelmesin Lakers'a istemeyiz.
    Umarım da gelmez.
    Fisher Baba bize yeter o geliceğine..

Melo ve cp3 gelcek bize
  • sloan'ın vadesi dolmak üzereydi ama bu şekilde yakışmadı ben sloan'dan son bi babalık yapıp sağlık sorunlarını sebep göstermesini beklerdim. 23 yıldır sloan takımı hiç dipleri görmedi hep üst seviyede kaldık ama jordan vardı yedirmedi.

takımın gideceği yer belli. hep öyleydi zaten. lakers gelip gene tokatlayacaktı. ne yukarı ne aşağı. deron bu organizasyonun geleceği bi 10 yıl daha ve sloan deron'ın yapabileceklerini sistemiyle sınırlandırıyordu. deron'a o istediği yeşil ışık opisyonunu vermemişti. önce sistem geliyordu ama o devirler geride kaldı stockton,malone türevi zihniyetler tükendi gitti. deron da bu organizasyonu sürükleyecek kapasite bi oyuncu. sloan'ın gidiş shaq'ın lakers'dan ayrılışındaki ana fikir aynı. doğru olan buydu aynı zamanda kaçınılmaz olanda.
  • Suçu herkes Deron'a atıyor ama Sloan'ın sistemi artık çökmüştü,hiç bir şekilde başarılı olmasına imkan yok zira deron gibi bir oyun kurucu olmasına rağmen bu sistemin diğer ayağı olan dominant bir PF yok elinde Utah'ın, büyük ihtimal yakın gelecekte de olmayacaktı.Ben Deron'a hak veriyorum herkes zamanında çekilmeyi bilmeli.
  • ben de sloan'ın artık haddinden fazla koçluk yaptığına katılıyorum.. olay buralara gelmeden bırakmalıydı.. hatta stockton'ın bıraktığı sene bırakmalıydı bence, herneyse.. o değil de, deron'un bi franchise'ı alıp sırtlanacak kadar da büyük oyuncu olduğunu düşünmüyorum
  • Sloan'ın ayrılması gayet normal,ama ayrılma şekli ve nedenleri anormal.

Adam zaten hayatının son demlerinde,belliki ailesi ile vakit geçirmek istiyor.

Zaten Sloan; Utah'da bu saatten sonra ancak playoff yapabilirdi,oturttuğu bir şablon var ama o da Utah'ın yaşamını idame etmesini sağladı;konferans finali ya da şampiyonluk gibi,Utah için ütopik hedefler de olmayacağına göre çok birşey farketmez.

Deron Williams Utah'ta kalmaz deniliyor ama kalsa da gitse de Utah da çok birşey değişmez.

Geriye bir San Antonio kaldı,ama San Antonio yapı itibari ile daha sağlam,Utah'ta gelişen naneler olmaz orda.Adam satan oyuncular zaten San Antonio yapısında barınamaz,barındırmazlar.
  • beni en cok etkileyen sloan'un goz yasları oldu.. herseyi gectim keske 1 sampiyonluk yasasaydı keske..
    Sloan utah da coachluk gorevine basladıgında suanda nba de oynayan 30 kusur oyuncu hic dogmamıs bile :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.