Şimdi Ara

Jetta Kapı İçi Plastiği ve Ön Göğüs Plastiği Güncellemesi... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
3.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: enpisagor

quote:

Orijinalden alıntı: Kinglbj23

quote:

Orijinalden alıntı: enpisagor

Daha 1000 kmdeki aracınıza 46000 mı verdiler şuan 52 küsür bence aracınız çok güzel hiç değişikliğe gerek yok hele biraz eskisin tabi keyif sizin ama
    bu arada siz kaça almıştınız aracınızı?

Evet hocam 46.000 TL dedi arkadaş ben bir kaç saniye konuşamadım Ben aracımı 54.400 TL'ye aldım Boya Koruma/Koltuk Koruma/Motor Koruma + Orjinal Kauçuk Paspas + Bagaj Havuzu ile birlikte.

Aracınız çok güzel Allah utandırmasın güle güle binin dışarıdan da satsanız yine bir miktar kaybınız olacaktır bu nedenle aceleye gerek yok gibi.

Sağolun hocam evet bir miktar kayıp olacak ama biraz etraflıca düşünelim, heves ettik ama bakalım hayırlısı

• Jetta Vw de fiyatını hiç haketmeyen bir araç ve tamamen amerika kıtası çin vs gibi kaliteye çok önem vermeyen yerler için üretilmiş bir ürün.

Birde meksika ile ülkemiz arasındaki gümrük kuralları yüzünden ekstra vergiye tabi.

Jetta çöp bir araç anlamını çıkaran arkadaşlarda abartıyorlar.Çöplük bir durumda yok.

Özet olarak Jetta Vw standartlarından düşük kaliteye ve standarttan yüksek fiyata satılan tasarımı dışında bana göre alınabilirliği olmayan bir araçtır.

Bu arada Tiguan alacaksanız 4x4 160 lık olanına bakın. Bu tarz yerden yüksek araçlarda bana göre 4x4 elzem bir durumdur.Kesinlikle sizi jettadan daha çok tatmin edeceğinin garantisini veririm.Fakat yakıtı daha fazla olacaktır.
  • Bende i20 aracımı daha 6000km deyken nerdeyse i30 ile değiştirmek üzereydim son anda vazgeçtik iyiki değiştirmemişim yoksa daha kredi ödüyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 9 Temmuz 2012; 19:41:29 >
  • Bunu VW dışında aracı olan biri söylediğinde de aforoz ediliyor ,VW düşmanı diye...
  • Ben 2008 model 1.4 TSI 122 hp Jettamı sattıktan sonra 2010 1.6 TDI Comfortlıne Jetta aldım. İnanın bana araç içinde kullanılan yalıtım malzemesi çok farklı. 2010 da araba gelebileceği en iyi duruma getirilmiş. 2011-2012 Jetta Hıghlıne donanımını test ettim. Yalıtım 2010 kadar başarılı olmasada fena değildi. Ancak malzeme kalitesi ve donanım özellikleri konusunda gerçekten üzüldüm yenii Jettalar için. Araç kaput amortisörü, bagaj amortisörü yok yeni Jettalarda. 65 milyar verlen aracın kaputu çubuklu olamaz arkadaş.

Buda benim 2010 Jettanın içinden bir görünüm. 1.6 TDI Comfortlıne. İç malzeme kalitesinden oldukça memnunum.

Jetta Kapı İçi Plastiği ve Ön Göğüs Plastiği Güncellemesi...

C segmette bu araç kalitesini yakalayabilen bir araç olduğunu düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultan Baybars -- 9 Temmuz 2012; 20:22:24 >

• Eski Jetta lar hem kailte hem de hissiyat olarak hakikaten çok güzeldi. Yağ gibi kayardı adamın altından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Özdemir

Ben 2008 model 1.4 TSI 122 hp Jettamı sattıktan sonra 2010 1.6 TDI Comfortlıne Jetta aldım. İnanın bana araç içinde kullanılan yalıtım malzemesi çok farklı. 2010 da araba gelebileceği en iyi duruma getirilmiş. 2011-2012 Jetta Hıghlıne donanımını test ettim. Yalıtım 2010 kadar başarılı olmasada fena değildi. Ancak malzeme kalitesi ve donanım özellikleri konusunda gerçekten üzüldüm yenii Jettalar için. Araç kaput amortisörü, bagaj amortisörü yok yeni Jettalarda. 65 milyar verlen aracın kaputu çubuklu olamaz arkadaş.

Buda benim 2010 Jettanın içinden bir görünüm. 1.6 TDI Comfortlıne. İç malzeme kalitesinden oldukça memnunum.

Hocam yapma bunu yapma, güzelim 1.4 tsi mı sattım 2010 süperdi highline bu uyduruk Yeni Jetta yı aldım of of eşşekler gibi pişmanım.

• Satış temsilcisi iyi sallamış gerçekten. Araç makyaj yemeden niye sadece iç malzeme kalitesini değiştirsinler ki ?
    Hiç zannetmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devil1106

quote:

Ben 2008 model 1.4 TSI 122 hp Jettamı sattıktan sonra 2010 1.6 TDI Comfortlıne Jetta aldım. İnanın bana araç içinde kullanılan yalıtım malzemesi çok farklı. 2010 da araba gelebileceği en iyi duruma getirilmiş. 2011-2012 Jetta Hıghlıne donanımını test ettim. Yalıtım 2010 kadar başarılı olmasada fena değildi. Ancak malzeme kalitesi ve donanım özellikleri konusunda gerçekten üzüldüm yenii Jettalar için. Araç kaput amortisörü, bagaj amortisörü yok yeni Jettalarda. 65 milyar verlen aracın kaputu çubuklu olamaz arkadaş.

Hocam yapma bunu yapma, güzelim 1.4 tsi mı sattım 2010 süperdi highline bu uyduruk Yeni Jetta yı aldım of of eşşekler gibi pişmanım.

TSI harika motordu ama malum benzin başını aldı gitti. Dolayısıyla hem rahat binemiyordum hemde değer kaybetmeye başladı araç. Allah ömür verirse, hayırlısıyla en az 10 yıl binerim bu arabaya :) Sizede tavsiyem 2010 a tekrar dönüş yapın ;)

• quote:

Valla aklıma giriyorsun bunu satarsam zaten imzamdaki diğer 2 araçla idare ederim. Ama yinede 2010 başkaydı be, dur bi ilanlara bakayım
  • quote:

quote:

Valla aklıma giriyorsun bunu satarsam zaten imzamdaki diğer 2 araçla idare ederim. Ama yinede 2010 başkaydı be, dur bi ilanlara bakayım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1-6-tdi-jetta-87784909/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2010-vw-1-6-tdi-comfortline-jetta-84163578/detay

Benimkinin aynısı hiç kaçırma :)) Bir kaç hafta içinde bende cam filmi yaptırmayı düşünüyorum bunun aynısından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sultan Baybars -- 9 Temmuz 2012; 21:14:12 >

• quote:

quote:

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-1-6-tdi-jetta-87784909/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2010-vw-1-6-tdi-comfortline-jetta-84163578/detay

Benimkinin aynısı hiç kaçırma :)) Bir kaç hafta içinde bende cam filmi yaptırmayı düşünüyorum bunun aynısından.

Şimdi çok acelesi yok ama aklımda kaydettim bu mesajı. Değiştirirsem zaten ikisini karşılaştıran bir başlık açarım.

• Aracınızın normalde ederi nedir?52300 görünüyor 1000 lira da metalik farkı oldu 53300 bu fiyattan %3 indirimle 51500 e alınır.2.el de 5bin değer kaybı normal.Yoksa aracınızda ekstralar mı var?Ekstra varsa durum değişir.
  • Satış görevlisi sallamış . Zaten satış görevlilerinin çoğu çok bilgisiz oluyor. Jetta'nın iç mekanı değişecekse bu ancak araç makjajlanınca olur. Ben şahsen makyajlanınca da kaliteyi arttıracaklarına inanmıyorum.
  • o güncelleme ile daha beter bir iç malzeme ve işcilik olarak karşımıza çıkmasın da
  • prestij standart

beyin bedava..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TEPEE PREMİUM PACK -- 10 Temmuz 2012; 6:25:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.