Şimdi Ara

jungle iken farm sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • jungle amumu jarvan pant skarner oynuyorum 20. dkda 70i geçmiyo farmım öneri bekliyorum nasıl nerden yapıyosunuz farmı gerçi bu ligde herkesin böyle ama yükselmek için farm önemli bir etken
    lig altın 4

• Bence düşük degil o kadar sonucta jungle ormana kapanan değil gank atmasi gereken bir lane ormani daha hızlı temizleyen champlere odaklanmayi dene bakalim onlarla kac yapıcan udyr,lee,vi,xin gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orman temizlemek mi zor geliyor, yoksa farm kasacak minnion yada, jm mi bulamıyorsun?

Tavsiyem lane takip et, her gank sonrası vs vs. Takım arkadaşlarından birisi base döndüğü an lane tutabilir ve bu sayede farmını dengede tutabilirsin.
  • Ormanciysan bos duramazsin. Ya gank aticaksin ya kule pushlayacaksin ya da orman doneceksin en olmadi cj yapacaksin. Farm rakamina bakma onemli olan ne kadar efektif oldugun. Ben ormanci aldigimda bir an olsun bos durmuyorum b atmaya bile vaktim olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ünlü jungleların profiline baktıgımda ortalama farmları zaten oyun bası 50 civarı oluyor yani kötü değil zaten odaklanman gereken farm değil takımındaki tasıyıcıları kastırmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rockwelll

ünlü jungleların profiline baktıgımda ortalama farmları zaten oyun bası 50 civarı oluyor yani kötü değil zaten odaklanman gereken farm değil takımındaki tasıyıcıları kastırmak

Bazı yerlerde jungledaki minyonları saymadığı için o rakamlar aşırı az oluyor, jaxla 140 farm yaptığım oyunda lolking 60 gösteriyor mesela
  • goldu hem farmdan hem de asistden veya kıll den kasacağın için takılma o kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artemissaaa -- 11 Ağustos 2014; 17:13:30 >
  • Ya goldsan napıcan farmı 2 lane i cample 3 oynun 2 sini kazanırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

quote:

Orijinalden alıntı: Rockwelll

ünlü jungleların profiline baktıgımda ortalama farmları zaten oyun bası 50 civarı oluyor yani kötü değil zaten odaklanman gereken farm değil takımındaki tasıyıcıları kastırmak

Bazı yerlerde jungledaki minyonları saymadığı için o rakamlar aşırı az oluyor, jaxla 140 farm yaptığım oyunda lolking 60 gösteriyor mesela

Onlar minyon sayısı
    Orman canavarları dahil değil onlara

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hacı nasıl yapıyorsun o farm mı ? Çok gank gezmiyor musun? Ben o kadar yapsam şükrederim halime.
  • tamamen takıma düşen kişilerle ilgili her lane ezilip deli gibi yardım pingi çekiyorsa farmın az kalır .kontrollü oynasın ezilmesin ayrıca sende git karşı jungle ile uğraş ona farm bırakma mavisine kırmızısına totem at git oracıkta gebert karşı jungle yi rage quite kadar zorlarsın ^^
  • 10dkde/40 csn olsun en az zaten bu yeterlidir farmınla değil ganklerine öne çıkmalısın tabii udyr ayrı konu konu :d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathlyVisage -- 11 Ağustos 2014; 18:34:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.