Şimdi Ara

K.O AYARINDA ONLİNE BAŞKA OYUN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: EredLithui

quote:

Orjinalden alıntı: XPHOS

war craft of the world WOW

World of Warcraft o. War ile craft ayrı değil. Bilmiyosan konuşma da rezil olma

kaybol
  • İyi bi PC'm olsa Warhammer oynarım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: sLyyy

İyi bi PC'm olsa Warhammer oynarım..

katiliorm warhammer bende düşünüorm WOW a kafa tutcak bi oyun yapısna sahip ben de ko oyniorm ama warhammer ın amacı her an PVP dir yani düşünün 7/24 cz gibi bi şi oyunn yapısı böle çok güçlü olmasınzada pvp de olcaksınız her an ex koaly olcak bük bi olasılkla party de ki biri öldünde moral puanınız düşcek bölelikle TAKIM oyunu önemli olcak benm tek merak ettim warhammer patch lerine ayrı ayrı para verip verilmedi ama warhammer böle bi oyun

yinede KO gibi bi oyun bulmassınz

• quote:

Orjinalden alıntı: lolita1992

dota all star oyna çokk güzel

olay KO gibi olsun dio
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: EredLithui

quote:

war craft of the world WOW

World of Warcraft o. War ile craft ayrı değil. Bilmiyosan konuşma da rezil olma

kaybol

Hem cahilsin hem terbiyesiz.
    war craft of the world WOW Kaybol diyene bakın be

• quote:

Orjinalden alıntı: birol22

k.o ayarı başka bi oyun tavsiye edebilirmisiniz bıktım dc ve lagdan (daha önce böyle bi konu vardı ama bulamadım)şimdiden teşekkürler

Bence Ko'yu USKO dışında başka bir serverda oyna.Japko'yu öneririm ama sırf eqlence için oynamak istiosan Private Serverlarda eqlencelidir..
  • silkrod online var
  • Arkadaşlar eğer knight online'ı pvp için oynuyorsanız başka oyun denemeyin çünkü genelde mmorpgler kore yapımı olduğu için exp kas görev yap exp kas para kas clan savaşı yap düello yap tarzındalar ve bu oyunlardaki düellolar çok kötü çünkü ne combo olayı var ne skiller seri ne düello sırasında item çıkarıp yerine başka bi item takamıyorsuna karakterler oraya buraya takılıyor yani bu yüzden ko ayarında oyun bulabilmeniz mümkün değil...
  • Senelerdir Ko oynuyorum ve artık doğru yolu buldum. Silkroad'a geçtim ve çok memnunum.

+Güzel grafikler
    +Kısmen daha seviyeli oyuncular
    +Eğlenceli ticaret sistemi
    +Joymax K2'den katlarca düzgün bir firma
    +Az lag

Tek eksi ise berbat pvp ama adam gibi bir char kasarsanız ondanda zevk alabilirsiniz. Avrupa patchiyle wizard,asas,warrior flnda geldi. neyse iyi forumlar herkese ben yıllarca süründüm Ko'da siz sürünmeyin

edit : eklemeyi unuttum knightta 500 ytl ye alabileceğiniz charı burada 100 ytlye alabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W -- 25 Şubat 2008; 16:27:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lawolf

Ragnarok Online..

Ama KO ayarında değil. Çok daha kaliteli

eet bızım arkadas oynuyodu evlebılıyosun falan dıyodu oyunda.. qordum ben kalıtelı bır oyuna benzıyor...
  • arkadaslar Sro oynayanlar ilgilenirse acil tarafından char satıyorum..
    Server: Mercury
    Lv 67
    Irk Europan ( Warrior+rogue) xbox+dagger
    ful itemli 67 lvl wolf u var bir suru elixir ve element+20m nakit parası 72 elbisesi ve silahı hazır kasada suan elinde 64 xbow u var +5 Critck+15 ilgilenen olursa uygun fiyata vericem..
    NOT: istanbul içi tercihimdir
    iletişim için msn adresim.. candakan@hotmail.com
  • Silkroadda botlar temizlendi artık çok rahat giriliyor oyuna
    Cabal desen skilleri çok süper
    Mu desen tek açıdan bakıoyusn o bakımdan zor
    warrock full crack ci dolu
    Niyeyse wow un trialini oynadım ama beğenemedim :D
  • Şuan Free2Play olan zor oyun bulursun...

Cabal da giriş beleş yani free2play. Ama skill kasamazsın trainerlerde premium istiyo.

Konu yanlış yerde oldugu için şikayet ettim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.