Şimdi Ara

K.O Sitesinde uyarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • k.o sitesinde uyarı var beyler lagın nedenini cozmeye calısıyolarmıs ve bizden ouyna girerken option ayarlarından hayk ları lowa getirmemizi ve max mine indirmemizi istenio ben yaptım su an lag yok.. bilgilerinizle

• sorun k2 kaynaklıymış demek boşuna Türk telekomun günahını aldık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sirinrogu3

k.o sitesinde uyarı var beyler lagın nedenini cozmeye calısıyolarmıs ve bizden ouyna girerken option ayarlarından hayk ları lowa getirmemizi ve max mine indirmemizi istenio ben yaptım su an lag yok.. bilgilerinizle

o yazi 2 gündür o sitede zaten..bence telekomda sorunlari var...bazen google bile zor açiliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bet -- 12 Ekim 2007; 6:54:13 >
  • 4EweR TürK TeleKoM
  • türk telekom bence herkes adsl yi vdsl2 ye çevirsin diye yapıyo
  • sagol
  • ayarlarımın hepsi en üst sewiyede lag mag yok
  • oh oh bu bilgi yarıcak isimize
  • turk telekomdan bencede
  • Konu 2 gün öncesine ait ama denemekte fayda var.
  • madem türk telekomda sorun yok neden 3-4 gündür youtube ta video izleyemiorum

telekom ban geçen seferde böle oldu yok ip banlandı yok k2 kapatıo pff gene aynı gene telekom

• Bu güne kadar türktelekom dan kaynaklanan bi sorun olmadı. Tamamen k2 den kaynaklanan hata bunlar.
  • Bn SupheLenmeye BasLadim İyice.

Acaba UyeLik Alırken SozLesmede EngeLLenemeyen Lag , Dc , Koxp , Dupe Vs. Herseye KatLanacaksiniz FeLan Yazıyomuydu Yaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrHigher -- 12 Ekim 2007; 12:31:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PWN_Sta_®

Bu güne kadar türktelekom dan kaynaklanan bi sorun olmadı. Tamamen k2 den kaynaklanan hata bunlar.

kaç para werdiler sana bu lafı sölemen için
  • quote:

Orjinalden alıntı: benbasar111

quote:

Orjinalden alıntı: PWN_Sta_®

Bu güne kadar türktelekom dan kaynaklanan bi sorun olmadı. Tamamen k2 den kaynaklanan hata bunlar.

kaç para werdiler sana bu lafı sölemen için

Zuahah Hic Olmadimi :S OlanLari Videoya Ceksem Oscar Alirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrHigher -- 12 Ekim 2007; 12:34:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.