Şimdi Ara

K2 NIN YAPTIĞI ŞEREFSIZLIK(AFEDERSINIZ SINIRIMDEN SOYLUYORUM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende yeni account actıgımda bedava verdikleri o 3 gunluk premium sadece 1 gun içinde bitmişti.Ama kendi aldıgım 30 gunluklerde basıma hiç boele bir sey gelmedi zamanında bitti hepsi.Evet k2network gercekten aldıgı parayı haketmeyen ve son derece acemice davranan bir sirket.Ama inanın bence hiç kendilerini duzeltmeye niyetleri yok cunku biz turkler premium alarak ve serverları surekli full tutarak onları surekli ödullendiriyoruz.Firmalar işler ters gidince kendilerinde yapılandırmaya gider bu firmada işler super baksanıza serverların doluluguna...
  • K2 para göz aslında herkes birbirine ulaşabilse hiç kimse prem almasın diyecem ama oyunun hastaları var buda olmaz yani birlik olsak prem almasak ozaman tutuşacaklar adamlar yalnızca gelen paraya bakıyorlar siz umurundamısınız değilsiniz adam nerden nasıl daha çok para kazanırım diye bakıyor o yüzden k2 ye hatta japkoya geçmeyi yada oyunu tamamen bırakmayı düşünüyorum servera henüz yeni girdim ben diyim 1dk siz deyin 2dk lag var oynanırmı böyle serverda siz söyleyin Onların yapacağı işe ben .......... !!!!!

• @Majaran DOĞRU SÖYLÜYORSUNDA BU OYUNU BIRAKAMIYORUZ KIADETA ESRAR KULLANIP PARASINI K2 YE VERIYORUZ OYUNU BIRAKABILSEK ZATEN OYUNUN %90 TURK BU OYUNU TURKLERIN HEPSI BIRAKSA VARYA K2 BATAR BIZIM SAYEMIZDE AYAKTA DURUYO

BU FORUMDA BI ARKADAŞ GOOGLE TRENDS LERNDEKI ISTATISTĞI BZE SÖYLEDI VE FARKINDAYSANZ DIĞER ULKELER %5 LERDE GEZINIRKEN BIZIMKI %80 DE FALAN BU OYUN BIZM SAYEMIZDE AYAKTA K2 BUNU HIÇ BIR ZAMAN UNUTMASN
  • What_if senin sölediin bi laf çok hoşuma gitii : Hep Gold Premium alıodum ama bundan sora .... alırım

Bu arada ben bu Fire Drake gelmeden önce Bronze Premium almıştım, Fire Drake geldi, benim Bronze Premium, Silver Premium olmuş o nası oluo biri açıklasın plz
  • hayret?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Penti

Bu arada ben bu Fire Drake gelmeden önce Bronze Premium almıştım, Fire Drake geldi, benim Bronze Premium, Silver Premium olmuş o nası oluo biri açıklasın plz

valla benimkide öyle oldu ama nasıl olduğunu bilimiyorum
    preminyumun hızlı geçmesinden bende şikayetçiyim hemen gidiyo günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: assassinatedd

BEYLER BILDIĞINIZ GIBI K2 YE HERKES LANET YAĞDIRIYO BANA OLAN ŞU SON OLAYDAN SONRA BENDE BAŞLIYCAM LANET YADĞIRMAYA(TÖVBE TÖVBE)

BEN 2 GÜN ÖNCE JAPKODAN USKOYA U DÖNÜŞÜ YAPTIM USKODA HESABIM VARDI AMA YENI HESAP AÇTM 3 GÜNLÜK PREMIUM IÇIN AÇTIM VE OYNADIM 3-4 SAAT GEÇINCE O 3 GÜNLÜK PREMIUM 2 GÜNE DÜŞTÜ DAHA 1 GÜN BILE BITMEDEN ERTESI GÜN BR GÜN GEÇTIĞI IÇIN O PREMIUM 1 GÜNE DÜŞTÜ VE 4 SAAT GEÇTIKTEN SONRA DA 20 SAATIM KALMIŞ PREMIUMUN BITMESINE IÇIMDEN HANGI KUFUR VARSA EDIYORUM.ÇÜNKÜ NORMAL ŞARTLARDA BENIM BUGÜNDE PREMIUMLA OYNAYIP PREMIUMUN ASIL BUGÜNÜN SONUNDA BITMESI GEREKIYOR.AMA ŞU AN BNM PREMIUM BITTI VE KALDM GERÇI ŞU AN OYUNDAYM PREMIUMUN BITMESINE SON 33 DAKIKA KALA GIRDIM OYUNA AMA SIZDE GÜNLERINIZE DIKKAT EDIN

BU FIRE DRAKE DE ARTIK USTTE YAZIYO SILVER YA DA GOLD PREMIUM HER NEYSE

AMA ESKI SURUMDE CHAT BOLUMUNDE SILVER PREMIUM 3 DAYS FALAN YAZIYODU AMA FIRE DRAKE GELINCE BU DURUM YUKARIDA SADECE SILVER PREMIUM YAZIYO ÜSTÜNE TIKLAYINCA GÜNLER YAZIYO

BENIMKI 3 GÜNLÜK OLDUĞU IÇIN GUNLERIN HEPSINI TAKIP ETTIM VE ARADA 1 GÜNÜ ALDIKLARINI GÖRDÜM.

BUNU SIZE NIYE MI ANLATIYORUM BENMKI 3 GÜNLÜK FAKAT SIZINKILER 30GÜNLÜK FALAN SZ AMAN DAHA ÇOK VAR BITMESINE DIYIP KAÇ GÜN KALDĞINA BAKMIYORSUNUZ(BELKDE BAKIYORSUNUZ).BEN SZE BAKIN DERIM ÇUNKU SIZINKI ÇOK FAZLA GUN OLDUĞUNDAN ARADAN 2 GÜN FALAN AŞIRABILIR O K2 DENEN ŞEY SIZ DIKKAT EDIN DERIM...

SAYGILAR VE HEPINIZE OYNAYABILIRSENIZ IYI OYUNLAR......

adamlar bu işten para kazanıorLar böle biŞey yapcaklarını sanmıyorum .. daha dikkat et bi dahakine bakalım

• benim pre gayet normal
  • Ben Premium almak istiyom Bronze ne yapmam lazım
  • kardeşime katılıyorum yanlış anlama gülmekten değil harbiden katılıyorum bencede bu k2 de bi ibnelik var buldugu enayiye gecirıyor gunlerı bunlar kendilerini çok uckagıtcı zannedıolar ama bu gitarcı kadar akılları yok
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.