Şimdi Ara

K750i için gizli menü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • K750i sahibiyseniz telefonun joystick'i ile sağ-(yıldız tuşu)-sol-sol-(yıldız yuşu)-sol-(yıldız tuşu ile gizli menüye girebilirsiniz. Ama bunun ne işe yaradığını bilmiyorum. Galiba Telefon ile ilgili genel bilgi ve servis testlerini yapıyor.

• sadece k750 de değil sony ericsson un her modelinde geçerli
  • evet SE nin her modelinde aynı sey var surum bilgileri vs vs icin olan bir menu
  • Tam olarak ne işe yarıyor bu gizli menü. Biliyorsanız onu da bir söylermisiniz.
  • ben bi kere sony telefonumu satarken telefoncu bu menüye girerek ordaki testleri uygulamıştı bi de yazılım sürümünü gösteriyo işte başka bişeye yaramıyo
  • Eğer cihaz daha önce servise girdiyse sanırım servis bilgileri bu menüde bi yerde yazıyordu. Tabi ben yanlış hatırlamıyorsam. Nokia'da da vardı böyle bir menü çünkü...
  • buradan telefonun tüm fonksiyonlarını test edebilir yada telefonun sürümünnü öğrenebilirsiniz
  • w200i de denedim ondada var :D herleyin düzgün açlışıp çalışmadığını test edebiliyorsunve telefonun bütün bilgilerinide görebiliyorsun(sürüm bilgisi vs.)
  • bütün SonyEricsson ve Ericsson larda mevcut bu menü. hatta birde sol ok tuşu, 2 kere yıldız ve sağ ok tuşu vardı sanırım. (karıştırmış olabilirim ama 2 yıldız ortada o garanti :) )buda farklı bir menü. ayrıca t39 lardada bir kombinasyonla gizli yılan oyunu açılıyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.