Şimdi Ara

K850i batarya ? ? ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: m35

quote:

Orijinalden alıntı: Un1qU3

ben de K850i almayı düşünüyorum ama şarjı cok önemli bişi benim için ayrıca nokialara alışkın biri olarak sms çok atıyorum bu beni korkutuyor,K850i nin şarj süresi cok sms atarsam nasıl olur ve K850i ile rahat sms atılabiliniyor mu acaba ? bu konudaki deneyimlerinizi yazar mısınız lütfen?

noianın şarjı seni tatmin edipte sony.nin şarjından korkuyorsan hiç bulaşma kardeş :)

şaka maka ya sony.lerin şarjı piyasadaki telefonlar içinde en iyi olanı zaten bundan korkmanın bi anlamı yokki...

dicenki philips.ler var geç onları koca akü koyuyor telefona ama sadece bekleme süresini artırıyor konusma süresi 8saat sonylerde en kötüsü 8 saat yeni çıkan cihazlardan j105 mesela 15 saat konusma süresi var sabah uyan sevgilini karını kızını ara aksam uykun gelir telefonun şarjı bitmez diyim sana :)

tşk ederim m35,ama hala K850i nin bataryası ne kadar gidiyo soruma cevap alamadım :) sms i rahat kullanılıyor mu ?

• quote:

quote:

quote:

ben de K850i almayı düşünüyorum ama şarjı cok önemli bişi benim için ayrıca nokialara alışkın biri olarak sms çok atıyorum bu beni korkutuyor,K850i nin şarj süresi cok sms atarsam nasıl olur ve K850i ile rahat sms atılabiliniyor mu acaba ? bu konudaki deneyimlerinizi yazar mısınız lütfen?

noianın şarjı seni tatmin edipte sony.nin şarjından korkuyorsan hiç bulaşma kardeş :)

şaka maka ya sony.lerin şarjı piyasadaki telefonlar içinde en iyi olanı zaten bundan korkmanın bi anlamı yokki...

dicenki philips.ler var geç onları koca akü koyuyor telefona ama sadece bekleme süresini artırıyor konusma süresi 8saat sonylerde en kötüsü 8 saat yeni çıkan cihazlardan j105 mesela 15 saat konusma süresi var sabah uyan sevgilini karını kızını ara aksam uykun gelir telefonun şarjı bitmez diyim sana :)

tşk ederim m35,ama hala K850i nin bataryası ne kadar gidiyo soruma cevap alamadım :) sms i rahat kullanılıyor mu ?

kullanıma göre degişir ben alıp kullanmadım ama kullandıgım hiç bir sony.nin şarjı 4günün altına inmedi buna w960.da dahil...
    eger gün içinde tutup sürekli foto çekersen xenpon flashıda açarsan senin için hayal kırıklıgı olabilir... normal kullanımda 4günün altına düşmez buda...

• quote:

quote:

quote:

Meşhur avea'nın 5000 sms olayını kullanıyorum. Günde yaklaşık ortalama 100 sms gönderip alıyorum, arada fotoğraf çekip müzik dinliyorum bu kullanımda en az 2.5 gün dayandı. Ortalama 3 gün kadar şarjı gidiyor

• tşk ederm tüm cevaplarınız için arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.