Şimdi Ara

kablonet açıklama yapmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kaynak :

müşteri hizmetleri demişti tarife değişikliği olmayacak diye

• linki kaldırmışlar.. bende 50mb 250gb var sözleşmesiz. 126TL veriyorum kablotv ile birlikte, umarım uygun birşeyler yaparlar
  • SaLiVa S kullanıcısına yanıt
    link duruyor adres cubugundaki soru işaretini sil enter bas acılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLiVa

linki kaldırmışlar.. bende 50mb 250gb var sözleşmesiz. 126TL veriyorum kablotv ile birlikte, umarım uygun birşeyler yaparlar
    link duruyor hocam. bu forumun saçmalığı sonuna ? koyduğu için görünmüyor. link bu:

• ilker1041 İ kullanıcısına yanıt
    aynen öyle sanırım haber yayılmasın diye tedbir alinmiş başka acıklaması bulamıyorum
  • ben yine tarife fiyatlarını görmüyorum. Bunu önceden belirtmeleri gerekmiyor mu?
    Hani öyleyse bende 250gb dan 100gb kotaya geçeyim bu kadar saçma para vermeyim
  • SaLiVa S kullanıcısına yanıt
    ne aldıksak o tahahut bitene kadar onu kullanacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymuto -- 26 Aralık 2018; 12:25:57 >
  • bu televizyon için... kablonetle alakası olan bir duyuru değil.

verdiğiniz linki okuyup ondan sonra konu açın.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    neden okumuyoruz ?
    kablonet açıklama yapmiş
  • illa son dakikaya bırakacaklar şu lanet akn konusunu
  • Taahhüt'ü olmayanlar aynı şuan ödediğimiz fiyattan akn'siz olarak devam mı edeceğiz ? 25/25 mbit tarifesindeyim 58 TL ödüyorum taahhüt olmadan aylık. Kalkıp fiyatı şişirirlerse iptal eder geçerim.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    kablonet açıklama yapmiş
  • tanerss kullanıcısına yanıt
    İnternet tarifelerindeki fiyatlandırmalarda değişiklik olmayacaksa KABLOTV olarak hangi paketi kullanıyorsanız ona yapılan zammı faturanızın üstüne ekleyin. Mesela Kablo TV Temel Paket kullanıyorsanız 25/25 internet tarifenizle birlikte 68-69 TL civarı olacak sizin yeni faturalarınız.
  • Internet tarifelerine zam yapılmamış, altyapıya zam var. 20tl olan TV altyapısı 27 olmuş, fatura +7 tl gelecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

kablonet açıklama yapmiş
    AnalogTV'yi bütün internet kullanıcılarına zorla ödettirdikleri için bırak kaldırmayı zam üstüne zam yapıyorlar. Daha iki, üç yıl önce 10 TL'idi analogtv. Sözde 2017 yılında tamamen iptal edeceklerdi analogtv'yi. Verdi birileri bunlara aklı iptal ederseniz bütün üyeleriniz analogtv'yi kapatır diye. Kazıkla dur müşteriyi kazıkla dur...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.