Şimdi Ara

KABLOSUZ ADSL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KABLOSUZ ADSL ALMAK İSTİYORUM EVİM BİNANIN 2. KATINDA ACABA ZEMİN KATTA İNTERNETE SORUNSUZ GİREBİLİRMİYİM
    BİRDE HANGİ MODEMLERİ TAVSİYE EDERSİNİZ

• US ROBOTICS veya AİRTİES
  • quote:

Orjinalden alıntı: webformat

US ROBOTICS veya AİRTİES

+1 US ROBOTİCS le kesinlikle girebilirsin
  • bende zoom x6 var onula giremezsin arkadaşımda da asus war yine wireless araya 3 duvar geçince bağlantı yokoluyor diğer modemleri denemedim!!! ADSL2+ desteli modem almanı da öneririm 2 kat çok bişe değil kabloyu dene derim sonra sıkımtı çekebilirsin tek kat üzerinde 1 apartman dairesine bile modemler görmeyebiliyor katlar arasında kullanılan betonrme yapıdaki demir miktarı bile wireless 'ı çok etkiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: pomp

KABLOSUZ ADSL ALMAK İSTİYORUM EVİM BİNANIN 2. KATINDA ACABA ZEMİN KATTA İNTERNETE SORUNSUZ GİREBİLİRMİYİM
    BİRDE HANGİ MODEMLERİ TAVSİYE EDERSİNİZ

Aşağıda tavsiye edilen veya edilmeyen (veya belirtilmeyen) hiçbir kablosuz modemi 2. katta koyup zemin katta internet bağlantısının yeterince yüksek aktarımlı olmasının (veya hiç olmamasının) garantisi yoktur. Bunu ancak deneme yanılma metoduyla öğrenebilirsiniz. Ortada, kablosuz iletişimi olumsuz etkileyebilecek pekçok faktör olabiliyor. Yani birisi kalkar da "benim modem 70 metreden çekiyor" derse, bilin ki bu modemle alıcının birbirlerine "gördüğü", arada havadan başka hiçbir doğal ortamın bulunmadığı durumlar içindir!

• 1-robotics 9106 (dediğin yerlerden iyi çeker etkileyen birşey yoksa.)
    2-robotics in amcaoğlu e-con.
    3-robotics in teyze oğlu asus
    wireless ta gerisi traşş.

karar senin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.