Şimdi Ara

KADIKÖY PİYASINDAN HER ZAMAN BOŞ CD VEYA DVD ALABİLECEGİM DÜRÜST Bİ YER ARIYORUMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya arkadaşlar genellikle kadıköy civarından karşılıyorum cd ve dvd ihtiyaçlarımı bu tür ihtiyaclarımı alabilecegim... dürüst güler yüzlü bir yeri tavsiye edebilirmisinizzzz

• arkadaşım sana bi yer söleyeyim oraya gidebilirsin yazıcıoglu pasajının yanında dar bi pasaj var onun ortalarında levhada CD PAZARI yazıyor ordaki arkadaşlar hem kafa dengi hem fiyatlar uygun hemde bütün ürünlerini kendileri ithal ediyo onuniçin ürünlerine birebir garanti veriyorlar ben şahsen cok memnunum bütün arkadaşlara tavsiye ederimmm
  • yazıcığlunun sokaktan devam et otoparkın yanın cd dükanı var orda adam sahte satar ama bozuk fln çıkarsa değiştiriyor hertürlü şey var
  • kadıköy de 3-4 dükkanı olan 3el pc den al bence en iyisi orasıdır
  • Kadıköy eksen bilgisayarı geç DMS var aradan al.
  • bende onu dicektim, koca DMS var 2 adım ileride, gidin temiz temiz alın.
  • DMS +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: black_rose

ya arkadaşlar genellikle kadıköy civarından karşılıyorum cd ve dvd ihtiyaçlarımı bu tür ihtiyaclarımı alabilecegim... dürüst güler yüzlü bir iş yeri tavsiye edebilirmisinizzzz

galiba soru pek açık olmadığı için farklı cevaplar gelmiş.acababoş cd mi soruyorsun yoksa korsanmı.açıklarsan daha iyi olur bence
  • ya arkadaşlar herkez dms diyo ama su an ürünleri cook sorunlu... sorunlu bir ürün oldug zaman senle hiç ilgilenmiyorlar..... bence firmanın büyüklügüne kapılmayın derim müşteriler için önemli olan hem kaliteli ürün hemde hesablı ürün bunların hiçbiri dms de yok bence bilginiz olaaaaaa
  • Sorunlu derken hangi markadan bahsediyorsun bilmem ama princo markaya garanti vermiyor DMS.Mağazada bir yazıyla belirtmişler.
  • Ben de cdlerimi Dms'den alıyorum. Dms markalı olanlardan tabii ki de. Dms platinium tavsiyemdir...
  • Yeni aldığım philips dvd yazıcımın bu markaya alerjisi varmış ve çok şükür fazla cd çöpe atmadan öğrendim bu yüzden DMS
  • princolar pek kaliteli değil ben 10tanesini 3ytlye alıyorum
  • arkadaşlar 3 program aldım 2si bozuk cıktı yaa cıldırıcam artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.