Şimdi Ara

Kafamda deli sorular...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Peugeot 206 model aracıma ses sistemi kurdurmak istiyorum. Site içindeki konulara bakmama ve sanayide bir iki dükkana sormama rağmen kafamda hala birşeyler oturmadı. Bayağı çok şey soracağım yani. Kafamda tek oturan şey jbl subwoofer...

1-) Arabanın şuanda üzerinde olan ön iki hoparlörler kötü durumda onların değişmesi lazim ve ekstradan bagaj üstü 2 tane daha yaptircam (Önler 16cmlik arkayada oval) Bunun için bana orta fiyatli hoparlör onerirmisiniz...

2-) 1400wat-2400wat civari genelde anfiler tabiki 2400 civari olanlar daha iyi bir kalite sağlar fakat 1400 lükte yeter mi...(Belki sonradan arkaya 2 tane daha eklicem yani ön iki arka 4 o zamanda kaldirir mi)(bu sorulara gore anfi önerisi)

3-) Bazi anfiler 2 hoparlör çıkışı veriyor bu çıkışlara köprü yaparak 4-6 hoparlöre bağlasa ses kalitesi ve yüksekliği azalirmi...

4-) Ve akünun kaldırıp kaldırmama sorunu...

Aklıma şimdilik bunlar geldi zamanla yorum üzerinden eklerim aklıma gelirse. Aslında bana en baştan komple yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa daha iyi olur. Bu arada Ankara Çankaya tarafindayim tanıdığına yönlendirebilecekler varsa oda çok iyi olur. Cevapler için şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up up

• bütçenizi aşmıyorsa audison voce 5.1k (5 kanal) amfi alın. aşarsa dls ca 51 bakın o da aşarsa sound magus h500 vardı sanırım.

önlere 1 takım Audio system hx 165 dusthttps://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-audio-system-hx-165-dust-3-ay-takili-kaldi-330612116/detay

arkalara bağlamasanızda olur.

bende de satılık jbl w12gti sub var düşünürseniz konuşup anlaşırız.

hepsinin maliyeti (2. el alınırsa) 4200tl

• akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    Kardeşim o fiyat beni çok aşar ben 400-600 gibi bir aralikta bakıyorum komple set olarak. Jbl fiyatını yazarsan özelden sevinirim tabi bu aralığa uygunsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: fablevrim

Kardeşim o fiyat beni çok aşar ben 400-600 gibi bir aralikta bakıyorum komple set olarak. Jbl fiyatını yazarsan özelden sevinirim tabi bu aralığa uygunsa.

anladım, benim cihaz sizin bütçeyi aşar o zaman.
  • Up

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.