Şimdi Ara

Kahkahaya Bogan Youtube Yorumlari (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • su yorum baya komikti

http://www.youtube.com/watch?v=5dmwo3h094s

yorum:

antigavur
    kesin len...rezil etmeyin bizi....türkiyenin dünyanin en güzel ve en iyi ülkesi oldugunu biliyoruz...öyle best mest diye bagirip cagirmayin...gevurlar bilmesede olur
    en büyük türkiye
  • Daha geçenlerde birinden duydum şimdi hatırlamıyorum aynen böyle diyordu:

Canım sıkılınca da youtubea girip azcık küfür yazıp rahatlıyorum.

Ama gerçekten de komik yorumlar var
  • stanford üniversitesi'nin youtube kanalında,* "yorumlar" bölümünde, (http://www.youtube.com/user/stanforduniversity?ob=4 adresinden ulaşılabilir) kullanıcılar kanal ve işlevi ile ilgili yorumlarda bulunmaktadırlar.. bu hizmet için "insanlık namına" teşekkürlerini sunanlar da vardır;

"thank you very much ! for many people around the world, this is a unique oportunity to have a little access to the great knowledge source represented by this admired university. keep going this way, please. saludos desde mexico! / greetings from mexico!" (çok teşekkürler ! bu dünyadaki bir çok insana, stanford'un bilgi kaynağına ulaşabilmek için bir şans. lütfen bu yolda devam edin. meksika'dan selamlar ! ) "tristanmex"

"by providing free knowledge, you make the world a better place. thank you." (ücretsiz bilgi sağlayarak, dünyayı daha iyi bir yer yapıyorsunuz. teşekkürler.) "viharsarok"

..kendi adına sevinenler de vardır;

"thank you so much for this, its like a free lesson haha! this will help me bunches" (teşekkür ederim, bu bedava bir ders gibi, bana çok yardımcı olacak) "tacobell889"

...ve biz varız;

"ananızı zikim sizin ben."

• quote:

Orjinalden alıntı: __LP__

stanford üniversitesi'nin youtube kanalında,* "yorumlar" bölümünde, (http://www.youtube.com/user/stanforduniversity?ob=4 adresinden ulaşılabilir) kullanıcılar kanal ve işlevi ile ilgili yorumlarda bulunmaktadırlar.. bu hizmet için "insanlık namına" teşekkürlerini sunanlar da vardır;

"thank you very much ! for many people around the world, this is a unique oportunity to have a little access to the great knowledge source represented by this admired university. keep going this way, please. saludos desde mexico! / greetings from mexico!" (çok teşekkürler ! bu dünyadaki bir çok insana, stanford'un bilgi kaynağına ulaşabilmek için bir şans. lütfen bu yolda devam edin. meksika'dan selamlar ! ) "tristanmex"

"by providing free knowledge, you make the world a better place. thank you." (ücretsiz bilgi sağlayarak, dünyayı daha iyi bir yer yapıyorsunuz. teşekkürler.) "viharsarok"

..kendi adına sevinenler de vardır;

"thank you so much for this, its like a free lesson haha! this will help me bunches" (teşekkür ederim, bu bedava bir ders gibi, bana çok yardımcı olacak) "tacobell889"

...ve biz varız;

"ananızı zikim sizin ben."

Bunun gibi daha neler neler

Gs Fb videolarinda alex in licoln bir seyi ananizin bir tarafina ......

sayanlar sovenler bak bak kahaka at

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.