Şimdi Ara

KALİTELİ SAÇ JÖLESİ ÖNERECEK OLAN VAR MI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
18.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jöle kullanmayı pek sevmem özellikle de ıslak parlak yağlı görünümlü saçtan nefret edenlerdenim. Fakat benim saçlar uzatmaya gelmiyor saç telleri açıkçana tel kıvamın da kalın ve sert. Benim de biraz olsun saçlarımı uzatıp şekle sokmam için bu az önce saydığım özelliklerin hiçbirini içinde barındırmayacak mat ve kolay şekil verebileceğim kaliteli bir jöleye ihtiyacım var. Bu konu da önerisi olan arkadaşlar marka ve hatta satıldığı site var sa sitenin linki ya da site adı ile yazarlarsa sevinirim.

DAX kullandım ama saçımdan sökene kadar canım çıktı şampuanı ayrı satılıyormuş. Şöyle daha kullanışlı olan ne var. Dax sürdüğüm saça dokunmak ayrı bir iğrençlik ti bunu da söyleyeyim.

• Yapay Zekanın Yanıtı

En İyi Saç Jölesi Önerileri

Kusursuz bir saç görünümüne ulaşmak için doğru saç jölesini seçmek çok önemlidir. İşte en iyi saç jölelerinin yorumlarına ve özelliklerine göz atarak senin için en uygun olanı seçmene yardımcı olacak bir rehber:

En İyi Saç Jölesi Hangisi?

Piyasada çok sayıda saç jölesi markası ve türü bulunduğundan, en iyisini seçmek zor olabilir. Ancak, en çok tercih edilen ve olumlu yorumlar alan saç jölelerini senin için araştırdık:

• Dax Wave and Groom: Bu klasik jöle, dalgalı ve kıvırcık saçlara şekil vermesi ve tutuşu ile ünlüdür.
    • American Crew Firm Hold Styling Gel: Güçlü tutuşu ile şekil veren ve saçları yerinde tutan bu jöle, tüm saç tipleri için uygundur.
    • Baxter of California Daily Styling Cream: Doğal bir görünüm ve esnek tutuş tercih edenler için bu krem jöle idealdir.
    • Layrite Super Hold Pomade: Mat bir görünüm ve en güçlü tutuşu isteyenler için bu jöle mükemmel bir seçimdir.
    • Bed Head Hard Head: Islak veya kuru saça uygulanabilecek bu jöle, güçlü bir tutuş sağlar ve saçlara parlaklık katar.

Saç Jölesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisin?

Saç jölesi seçerken aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurmalısın:

• Saç Tipin: Farklı saç tipleri farklı tutuş seviyeleri ve özellikler gerektirir.
    • Tutma Gücü: İstediğin tutuş seviyesine karar ver. Hafif, orta veya güçlü tutuş seçenekleri mevcuttur.
    • Bitiş: Jölenin saçlarında mat, parlak veya ıslak bir görünüm bırakmasını isteyip istemediğine karar ver.
    • Malzemeler: Saçına zarar verebilecek harsh kimyasallar içermeyen jöleleri tercih et.
    • Marka: Saygın ve güvenilir markalardan saç jölesi satın al.

En İyi Jöle Markası Hangisi?

Yukarıda belirtilen markalar, en iyi saç jölesi markaları arasında yer almaktadır. Ancak, senin için en iyi markayı belirlemek saç tipine, tercihlerine ve bütçene bağlıdır.

Saç jölesi yorumlarını inceleyerek, farklı markaların ve ürünlerin performansı hakkında fikir edinebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Dax'ı hangi marka kullanıyordun? Islak ve yağlı görünmemesini istiyorsan aslında dax iyi bir seçim bana kalırsa.

Benim bu güne kullandığım en güzel saç jölesi Loreal'di. Artık pek fazla kullanmıyorum ama önerebileceğim saç jölesi markası Loreal. SAç tipine göre seçebilirsin. Ha bir de sprey kullandın mı hiç?
  • quote:

Orjinalden alıntı: feat

Dax'ı hangi marka kullanıyordun? Islak ve yağlı görünmemesini istiyorsan aslında dax iyi bir seçim bana kalırsa.

Benim bu güne kullandığım en güzel saç jölesi Loreal'di. Artık pek fazla kullanmıyorum ama önerebileceğim saç jölesi markası Loreal. SAç tipine göre seçebilirsin. Ha bir de sprey kullandın mı hiç?

L'Oréal
  • DAX WAVE & GROOM Kuaförün tarif ettiği ve alıp kullandığım bu marka. Fakat saçıma dokunamaz oldum yağlı ve az da olsa yapışkan bir dokusu var. Bir de saçtan çıkartmak çok zormuş bunu bilmiyordum özel şampuanı varmış sanırım.

quote:

Dax'ı hangi marka kullanıyordun? Islak ve yağlı görünmemesini istiyorsan aslında dax iyi bir seçim bana kalırsa.

• Önerim;

L'Oréal
    http://www.loreal.com.tr/_tr/_tr/

Selam ile...
  • Evet daxın kendine özel şampuanı var yoksa çıkmıyor saçtan. İyi bir markanın daxının fiyatı da zaten en iyi jöle ile neredeyse 10 15 ytl fark ediyor. Şu saça püskürtmeli olanının kokusu da çok iyiydi.

Şahsen hiçbir şey sürmüyorum saçıma öyle şekil falan da pek vermiyorum, önermem de. 9 numara kestireceğim şimdi gidip meselâ.

En iyisi.
  • tahtakale zaza han dan professional adlı jöleyi al kullan, kilolok halde satılıyor, 5 litrelik kutu halinde fiyatı 15 ytl, bunu kullanmamın sebebi, cok katı olması. diger joleler saca adam akıllı sekil veemiyo. al kullan, pişman olursan ben sana paranı geri yollayacam. bu kadar iddalıyım. o ufacık 250 gram jölelere 20 ytl falan veriyorsunuz, paranıza yazık, dediğimi yap ;)
  • Sanırım Loreal'di, eriyen jöle diye çeşit var, saçında kesinlikle jöle görüntüsü,parlaklık,yapışkanlık bırakmıyor.
  • Islak görünen saçlardan tiksiniyorum hele bir de yağlı gibi görünen (belki de yağlıdır) saçlar yok mu. Aman tanrım. İsmail YK gibi tipler acaba gerçekten de karizma olduklarını düşünüyorlar mıdır çok merak ediyorum... Sakın kullanmayın, kullandırtmayın diyorum buradan.
  • Al benden de o kadar. Ama şöyle ıslak göstermeyen adam gibi şekle sokan bir jölede ya da her ne deniyor sa adına fena olmazdı hani

quote:

Islak görünen saçlardan tiksiniyorum hele bir de yağlı gibi görünen (belki de yağlıdır) saçlar yok mu. Aman tanrım. İsmail YK gibi tipler acaba gerçekten de karizma olduklarını düşünüyorlar mıdır çok merak ediyorum... Sakın kullanmayın, kullandırtmayın diyorum buradan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: proteo

Al benden de o kadar. Ama şöyle ıslak göstermeyen adam gibi şekle sokan bir jölede ya da her ne deniyor sa adına fena olmazdı hani

quote:

Islak görünen saçlardan tiksiniyorum hele bir de yağlı gibi görünen (belki de yağlıdır) saçlar yok mu. Aman tanrım. İsmail YK gibi tipler acaba gerçekten de karizma olduklarını düşünüyorlar mıdır çok merak ediyorum... Sakın kullanmayın, kullandırtmayın diyorum buradan.

Onun adına benim bildiğim dax deniyor hocam

Bir de fön çekmeyi denedin mi? Saçı hem kuru gösterir hem istediğin gibi şekli verebilirsin fönle :)

• saç bakım kremi kullan
    jöleden daha iyi bence
  • Denedim sürdükten sonra fönle bir şekil vermek istedim sonuç gelin başı gibi ışıl ışıl parlayan bir saç Neyse yarım saat uğraştan sonra saçımdan sökebildim.

Onun adına benim bildiğim dax deniyor hocam

Bir de fön çekmeyi denedin mi? Saçı hem kuru gösterir hem istediğin gibi şekli verebilirsin fönle :)
  • osis marka cok güzel bir wax var.
    bence onu kullanmalısın.
    saç konusunda cok hassasım.
    cok fazla memnun kalıcaksın.

osis - matt gum olanı al.
    kırmızı bi kutuda satılıyor.
    eger istersen nerelerde bulabileceğini söyleyebilirim.
    yada netten arattırabilirsin.

pişman olmasın
  • Tamam deneyeceğim. Biraz pahalıymış ama umarım istediğim özellikte çıkar.

quote:

Orjinalden alıntı: @lien

osis marka cok güzel bir wax var.
    bence onu kullanmalısın.

pişman olmasın
  • elidor sac bakim kremi yada
    loreal eriyen jole
  • quote:

Orjinalden alıntı: proteo

Tamam deneyeceğim. Biraz pahalıymış ama umarım istediğim özellikte çıkar.

quote:

Orjinalden alıntı: @lien

osis marka cok güzel bir wax var.
    bence onu kullanmalısın.

pişman olmasın

biraz pahalı ama sacın normal uzunluktaysa 2-3 ay gider sana enaz.
    bulabildigin heryerde fiyatı aynı.sabit deişmez.25ytl.
    ama cok memnun kalıcaksın.
    kullanırken cok az miktarda alıyosun eline.(fındık büyüklüğünde yada birazdaha fazla sacın durumuna göre)
    ama unutma nemli yada ıslak saça uygulama.
    hiçbir anlamı kalmaz.

• benim saçlarım seyrek sayılırdı ismini vermeyeyim ama kullandığım eski jöleler baya bi saçımı döküyordu şimdi bi kaç aydır fonex ıslak jöle kullanıyorum ve saçım dökülmüyor memnunum bi ara dax da kuulandım özellikle gencler arasında bu ara moda parlamadan şekilli gösteren şeyben o şeye pek ısınamadım ayyakabı cilası gibi... sınavım vardı jölede bitmişti arkadaşımın dax'ı gözüme çarpmıştı bai daha önce hiç sürememiştim jöle bi avuç aldımhatırlıyorum saçıma yapıştı adete dağıtamamıştım da çok komikti yıkamak zorunda kalmıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.