Şimdi Ara

Kapandı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Gorom

Bakın arkadaşlar illaki bir şey alarak yada vererek yardımlaşamayız bende elimdekileri herkesle paylaşmak isterim ama oyunda gelişebilmekte önemli, mesela ben onu bunu dolandırarak yapmıyorum king'in dediği gibi drop toplayacağız diye anamız ağlıyor ama buda keyifli yoksa ondan 10 a al suna 30 a sat bunu herkes yapar.

Ancak uğraşarak bunları yapabilmek onemli o zaman ben şunu bunu yaptım diyebilirsin milleti dolandırarak şu kadar param oldu bu kadar itemim var desen ne olacak yada oyun birincisi olsan ne olacak ne değeri var.
    Birbirimizden birşeyler istemedende yardımlaşabiliriz drop partisi,normal parti, veya arkadaşımızın aradığı bir itemi bulup ona bildirmekte yardımdır sadece birbirimizi kırmayalım Türrkler olarak kenetlenelim o zaman daha iyi olur inanın.

Bu arada konu dağıldı biraz ZGMANCO123 sen ne istemiştin az önce, hesapmı istiyorsun???

Anlatmak istediğimi anlayan birinin çıkmasına sevindim..Bir tek sen anlıyorsun anlatmak istediğimi

• ...::gorom allah razı olsun::...

• GOROM aga banada bi uyelik alırmısın alirsan cok tesekkurler
  • banada al daha alıyorsan nick ejder olsun ejder varsa ejder24 veya ejder12 olsun şifreyi uydyr kssn no ile değiştiririm ok
  • emre_erme ve denizgezgin sizede pm den yolladım üyeliklerinizi.
    fakat denizgezgin sen burada username isteğini yazarak kendini deşifre ettiğin için farklı bir username almak zorunda kaldım ileride bir sorunla karşılaşma diye, username isteğinizi pm den yaparsanız ona göre alabilirim buradan yaparsanız olmaz tabiki.

iyi oyunlar ikinizede..
  • ya biri banada net ve storage ve pet egg ve elbise seti ve name changer ve digi changer itemleri alsın borcumuzu sonra oderiz unuttmassam
  • mahallemizin dolandırıcı bankeri yılmaz alsın onuda, milleti dolandırıyor biraz hayrı dokunur bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: Burnaldinho v2

ya biri banada net ve storage ve pet egg ve elbise seti ve name changer ve digi changer itemleri alsın borcumuzu sonra oderiz unuttmassam

Bu kadarcık mı ??Ben de bişey isticek sandım Yilmaz alır..O zengin bir dolandırıcı

• gorom banada al neolurrrrr emirozel6767@hotmail.com u ekle nolr gorom
  • Gorom'a çok teşekkür ederim onun sayesinde bende oyuna tekrar başladım
  • pokesan üyeliğini pm ile attım ama gereksiz üyelik isteği konusu açılmasın diye bu konuyu açmıştım ben ama yine konu açmışsın.

ferrari sağol ama bundan sonra dikatli ol şifreni başkalarınla paylaşma yine birşey olmasın
  • GOROM abi yine yardim edion herkse valla helal olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: alex_2

quote:

Orjinalden alıntı: Diablo_131

quote:

Orjinalden alıntı: Gorom

Sağol Burhan kardeş, evet elimizden geldiğince yeni arkadaşlara yardım etmeliyiz bence ne kadar Türk oyuncu olursa o kadar iyi olur, çünkü Türkleri dışlayan Türklerde var oyunda maalesef.
    Yeni arkadaşlarımızında çabalaması ve her sorunda konu açıp soru sormak yerine forumu iyice araştırmaları lazım bulamayınca sorsunlar tabiki..

Türkleri dışlayana bir örnek : Yılmaz
    Her türlü üçkağatçılığı yapana bir örnek: Yılmaz
    En düzenbaz,en yalancı,en en.... kişi: gene Yılmaz

Her türlü pislikte örnek şahsiyet: Yılmaz

NOT: .... küfür anlamında kullanılmadı,daha aşağı bir kelime gelmedi aklıma da ondan kullandım
    burnunu karıştıran ve sonra elini ağzına sokan:yilmaz

Koptum yaw hatta

Bi de ben uyduriyim

Tuvaletten su içen en ...... :YILMAZ

• koptum
  • banada bir acc alabilecek varmı???
  • gorom kardeş nedense sana pm yolluyamıyorum pm yolla işareti çıkmıyor nasıl yapcaz
  • ya bna da username:cigatai7 olan bi hesap açarsan çok ii olr bi haftadır urasıorm bi türlü üye olamadım
  • eren280 buradan username cigatai7 ismini istediğini yazdığın için o nciki sana almam tehlikeli olur ileride hack gibi bir olay olmasın diye sen bana başka bir username istiyorsan onu pm den at ona göre alayım ben gerci username cok onemli değil ama kimse username inin ne oldugunu bilmesin güvenliğin açısından.

Bloodmon neden pm atacaktin hesapmi istiiyorsun sende,yoksa başka birşey içinmi atacaktın?

Not: Bu arada yanlışlıkla pm ayarını kapamışım düzelltim şimdi pm atabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorom -- 5 Haziran 2007; 20:43:25 >
  • arkadaşım oyuna başlıyacak da ondan pm atcaktım
  • yalnız bn de pm atamıorm sana
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.