Şimdi Ara

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAPANDI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: (-_Handsome_-)

ben alırım m jirachi ve m dratinice sana oke 8 lvl ise bide diğer buldu,ğunu ver anlaşak

nıckm balck__storm bak nasıl pokelerım yeı acdım carı eskı carımdakı efsanelerı bu atttım
  • ollllllllllleyyyyyyy bıdaha cıkdı 11 level normal
  • normal de olsa siber-dana nickinin tradesine at öncelikle 8 lvl metallic olanı oke ben kabul ederim sonra siber-dana nickim
  • quote:

normal de olsa siber-dana nickinin tradesine at öncelikle 8 lvl metallic olanı oke ben kabul ederim sonra siber-dana nickim

ee kac tane secım efsane olurmu dsgm
  • olur da dsmg ise 2 tane 3 tane at mesela m eevee ile 2 tane normal eevee at bir dsmg ye onun gibi
  • quote:

olur da dsmg ise 2 tane 3 tane at mesela m eevee ile 2 tane normal eevee at bir dsmg ye onun gibi

hayırlı olsun arkadaşlar eevee ler satıldı ama arıom 3 tane cıkında dhde saatcam

• YA BİZ NAPICAZ ÇIKTIĞINI ALLAH ALLAH

• la bana satmadin apoya sattin
  • YAWS YINE CIKDI SIMDI OYUNA GIRDIM MANKEY CIKDI BIDAHA BASDIM EEVEE CIKDI 11 LVL BEN COK SANSLIYIM HA
  • quote:

Orjinalden alıntı: robertocarlos45

YA BİZ NAPICAZ ÇIKTIĞINI ALLAH ALLAH

kardeş sadece sen kızdın demekki sade sen rahatsız oldun

• nerde buluon onlari la
  • quote:

nerde buluon onlari la

sır olm sır ama bnde bılmıodum orda cıkıcağını ama orda cıkıo hep ama 3 tane daha yakalıam dhde satıcam

• ka bu sefer eevee cıkmadı ama metalıc kyrogre cıkdı
  • quote:

Orjinalden alıntı: black__storm

ARKADAŞLAR KIZMAYIN AMA BANA ŞİMDİ METALIC EEVEE CIKDI MUTLULUGUMU SIZINLE PAYLAŞMAK ISTEDIM LTFEN KIZMAYIN HEMDE 8 LEVEL OLEY

NOT:( ARKADAŞLAR UZUN ZAMNDIR BERİ EEVEE ARIODUM WE CIKDI ) KIZDIYSANIZ KONUYU KAPATIRIM

sen post mu kasmaya çalışıyon?
  • quote:

Orjinalden alıntı: poke abi

quote:

Orjinalden alıntı: black__storm

ARKADAŞLAR KIZMAYIN AMA BANA ŞİMDİ METALIC EEVEE CIKDI MUTLULUGUMU SIZINLE PAYLAŞMAK ISTEDIM LTFEN KIZMAYIN HEMDE 8 LEVEL OLEY

NOT:( ARKADAŞLAR UZUN ZAMNDIR BERİ EEVEE ARIODUM WE CIKDI ) KIZDIYSANIZ KONUYU KAPATIRIM

sen post mu kasmaya çalışıyon?

bnm artık postla ısım yok artık cağrı abıye sor ıstıosan ısım dustugu zamn buraya gırıom
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.