Şimdi Ara

Kapı Altı Lazer Logo... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
5
Favori
8.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Mersin
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cikanspy

quote:

Orijinalden alıntı: aslan7333

Ford transit connect mi,önceki modellerdenmi?

FORD TRANSİT RESİMDEKİ ARAÇ
     Kapı Altı Lazer Logo...

Transit logosu

Kapı Altı Lazer Logo...

• Merhaba!! bu cihazın çalışma sistemi nedir acaba kontak açıldığında sürekli yanıyor mu yoksa kapı açılınca fln mı yanıo sadece?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeonEyes

Merhaba!! bu cihazın çalışma sistemi nedir acaba kontak açıldığında sürekli yanıyor mu yoksa kapı açılınca fln mı yanıo sadece?

Merhaba.Sadece kapı açılınca yanacak şekilde bağlanıyor.
  • Son tasarımların da bulunduğu videomuz
    mertmod-lazer logo
  • Merhabalar, 4 kapi icin led almak istiyorum fakat yasadigim yerde bunun montajini yapabilecek kimse yok sanirim. Megane 2 lerde elektrik aksamina nasil baglayabiliriz ? Kapidaki isiga baglasak bir sikinti olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadawra055

Merhabalar, 4 kapi icin led almak istiyorum fakat yasadigim yerde bunun montajini yapabilecek kimse yok sanirim. Megane 2 lerde elektrik aksamina nasil baglayabiliriz ? Kapidaki isiga baglasak bir sikinti olur mu

Merhaba,kapılarda ışık varsa buralara bağlayabilirsiniz,sorun olmaz.
  • fenerbahceli olan gayet guzelmıs en yakın zamanda arabayı da alıp sıparısnı de verce m:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tafyum

fenerbahceli olan gayet guzelmıs en yakın zamanda arabayı da alıp sıparısnı de verce m:)

şayet o ürün Feneriumlarda satışı olsa , değil 65 lira 365 lira olsa bizim taraftar gidip alır gözünün yaşına bakmaz

illegal olarak (lisanssız) kulüp logolarının satışını yapan değerli arkadaş , spor kulüpleri ile irtibata geçerek bu ürünün lisanslı satışını yapabilirsin . illegal derken bildiğiniz gibi bu tarz ürünlerin satışı belirli lisans hakları ile mümkün , şikayet halinde çok ciddi cezaları var . bu vesile ile hem uyarmış , hemde ciddi satış rakamlarına ulaşabileceğiniz bir yönde ufkunu açmış olayım

• Merhabalar,bana size ulaşabileceğim bir irtibat numarası verebilirmisiniz simdiden tesekkurler mailim : m.f.yarar@hotmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: mfiratyarar

Merhabalar,bana size ulaşabileceğim bir irtibat numarası verebilirmisiniz simdiden tesekkurler mailim : m.f.yarar@hotmail.com

Merhaba,verdiğiniz adrese mail gönderdim,ayrıca web sitemizde de iletişim bilgilerimiz mevcut http://www.mertmod.com
  • iyi günler, sitenize de baktım ancak göremedim., ürünlerin fiyatında değişiklik var mı?
  • levent_demiralp kullanıcısına yanıt
    Merhaba,katalog logo takım fiyatımız 75 TL,kişiye özel tasarımlar 85 TL dir.
  • Arkadaştan sanalpazar.com aracılığı ile palio için lazer sipariş ettim. Ürününüz hazır dedi, ilan açmasını söyledim. GS ilanından ödemesini yapmamı söyledi. dediği gibi de yaptım. ürün dün geldi, sanalpazar dan mesaj ile sordum ürün kutusunda lada yazıyor diye. kutuda gs var diye mesaj atmış. 2 gündür arıyorum telefonlarıma cevap vermiyor. Ürüne onay vermeyeceğim. Sipariş vermeyi düşünenler bi daha düşünsünler
  • quote:

Orijinalden alıntı: narec

Arkadaştan sanalpazar.com aracılığı ile palio için lazer sipariş ettim. Ürününüz hazır dedi, ilan açmasını söyledim. GS ilanından ödemesini yapmamı söyledi. dediği gibi de yaptım. ürün dün geldi, sanalpazar dan mesaj ile sordum ürün kutusunda lada yazıyor diye. kutuda gs var diye mesaj atmış. 2 gündür arıyorum telefonlarıma cevap vermiyor. Ürüne onay vermeyeceğim. Sipariş vermeyi düşünenler bi daha düşünsünler

Öncelikle yanlış gönderilen logo doğrusu ile değiştirilecek,bu konuda bilginiz olsun.A logosu isteyen birine B logosu satmaya çalışmak gibi bir mantık olamaz.

Siz bana sanalpazardaki GS logo ilanımın altından mesaj yazdınız,Bu durum sonrasında bir yanlış anlama oluşturdu.Yani ben durup dururken GS ilanından alım yapın demedim,hazır mesajınız oradayken yeni ilan açmama gerek yok diyerek GÜNDÜZ telefonla aradığınızda söylemiştim.Sonrasında elimde hazırda palio olmadığından logoyu hazırladım ve GS ilanının altındaki mesajınızdan size hazır olduğunu yazdım.Sizde bana ilan açın ürünü hemen alayım diye mesaj yazmışsınız,mesajınız mailime düştü fakat GS logosu altında yazılı olduğu için bu logodan istiyormuşsunuz gibi algıladığımdan size geri mesaj yazarak ilan linki bile verdim,GS olarak. önceki mesajlarda palio istediğinizi ama sonradan GS ye karar verdiğinizi düşündüm.Bende ki yanlış burada oldu.Sonuç da size GS logosu gönderdim,evet yanlış logo gelmiş.Günde onlarca telefon ve mesajlaşma yapınca bazen karışıklık olabiliyor,insanlık hali.

Siz bana kutunun üzerinde LADA yazıyor diye mesaj yazmışsınız.Telefona mesaj da atmışsınız ama ben bunları gördüğümde gece saat 24 civarıydı ve anında aramadım,Bu hafta aynı zamanda gece çalıştığım için akşam saatlerinde istirahat etmek zorunda kalıyorum,gündüz aktif olmak zorundayım.Dönüşüm ertesi gün oldu ve hala GS istediğinizi düşündüğümden size içinde GS logosu var diyerek dönüş yaptım.Yani aynı saatte olamasa bile ertesi gün mutlaka dönüyorum,mesaj yazıyorum.Siz dün akşam aramışsınız ki telefonumda yaklaşık 10 tane cevapsız çağrı vardı,yine gece yarısı gördüğümden aramadım,hatta size telefon mesajıyla döndüm.Tabi siz yukarıda ki mesajınızı yazdıktan sonra dönmüş oldum,kusura bakmayın.Arayıp cevap verilmediğini takip eden dakika da böyle bir forum mesajı gönderebileceğiniz aklıma gelmemişti,gelseydi bile yapacak birşey kalmamış.Öyle bir yazmışınız ki kendimden utandım,benin bile kendimle alışveriş yapmamam gerektiğine inandım.

• Hocam öncelikle kolay gelsin bizim bir arkadaşta bu kapı altı logo yaptırdıda onda dikkatimi çekti bu kapının plastigi değilde sacı nı delmişlerdi bi problem olmaz heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: bykaranlik

Hocam öncelikle kolay gelsin bizim bir arkadaşta bu kapı altı logo yaptırdıda onda dikkatimi çekti bu kapının plastigi değilde sacı nı delmişlerdi bi problem olmaz heralde

Merhaba,logolar kapının plastik iç kaplamasının altına veya cebe takılmalı tavsiyesinde bulunuyoruz.Burada amaç aracın sacının delinmemesi,cihaz için ilk anda sorun teşkil etmez ama ilerleyen zamanlarda kirlenecektir.Saca takıldığı zaman kapı contasının dışında kalacağından tüm dış etkenlere maruz kalır(yağmur-çamur vs).
  • Peki ne yapmalıyım ne önerirsiniz

• bykaranlik B kullanıcısına yanıt
    Kapı sacına takmayın,kapı içindeki plastik kaplamaya takabilirsiniz.Eğer önceden saca takılmış ise yapacak çok bir şey kalmamış.
  • Selamlar öncelikle.ben kendi ismimin yazdığı lazer istiyorum.mümkünmüdür acaba?ismim onur.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.