Şimdi Ara

Kasa Tavsiyesi Lütfen (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • son olarak arkadaşlar AKASA Freedom Xone mi yoksa Dark Racer 3 fanlı olan mı siz hangisini seçerdiniz?
  • Ben olsam akasa freedom alırdım.
  • benimde seçimim o şekilde oldu akşam alıcam başka alternatifler belirtilmezse
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X
    AKASA Freedom Xone --- 135 TL

Bu tavsiyeyi gözardı etmemek lazım, kasa çok güzel gözüküyor üstünde gelen fanlar, güç kaynağının altta olması ve özellikle kablo saklamaya izin vermesi çok güzel özellikler.
    Elite 334 kasada boğuşan biri olarak, eğer tak çıkar kablolu bir güç kaynağın yoksa kablo saklama ve güç kaynağının altta olması çok işine yarayacaktır sanırım.
    Birde tabanda fan için yer olsaymış zaten tadından yenmez olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lomax. -- 30 Mart 2010; 23:02:58 >
  • bi arkadaş kanıma girdi ve Lian Li PC-K60 kasa almaya karar verdim.

hb de şuan indirimde olması beni bu kasayı almaya yönlendirdi.

ama AKASA Freedom Xone görüntüye önem vermeyip performansa bakan kişiler için güzel bir kasa
  • http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=LN28274

Kasa Tavsiyesi Lütfen

Kasa Tavsiyesi Lütfen

Bu fiayata daha iyisini bulmak zor gibi.. 4 tane fan var 2 tane 12 lik 2 tane 18 lik

• Lian Li PC-K60 kasa aldım tşkler yine de önerileriniz için.kasa alacaklar için bu öneriler önem kazanabilir

@zeynepwang söylediğin kasa hem 137 dolar hemde kdvsiz fiyatı.yani kasa 241 lira
  • Öncelikle hayırlı olsun ;

Lianli bildiğim kadarıyla çoğu modelde xilence kullanıyor power olarak fazla yüklenmemye çalış bildiğim kadarıyla çizgi testinde 580W Xilence 500W verdi sendeki 480W =gerçek 400W olması lazım .

aşağıdaki detaylı testi okuduktan sonra fazla yüklenmeden önce ekstra düşüneceğinden eminim.

http://www.darkhardware.com/st.php?u=reviews/psu_test-ekim09-05

Etiketleride benziyor redrock ile

Kasa Tavsiyesi Lütfen  Kasa Tavsiyesi Lütfen

• kasayı psusuz aldım önceden zaten güçlü bir psu almıştım onu kullanıordum yinede uyarın için saol
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.