Şimdi Ara

kaşlarıma jilet attım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
18.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 3 gün önce kaş arasından rahatsız oldum ve arasına jilet attım. güzel de olmuştu.
    dün tekrar çıktığı için yine jiletledim ama elim kaydı sağdan biraz gitti ben de orantısız olmasınlar diye iki kaşımı da jiletledim.
    sorun şu ki sabah işe gidicem ve ben iki günde kaşım geri orantılı orantılı çıkar diye umuyordum. ama kaş aram siyah siyah çıktığı halde kaşlarım adına tek bir nokta bile oluşmadı.
    tek kaşım vardı, iki kaşım olsun diye uğraştım. şu an sadece kaş aram var. boyanır mı bu kaşın çıkması gereken yerler falan bilen varsa yardımcı olsun. yemin ederim kendimden tiksindim artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kaşları Jiletle Almak: Bilmeniz Gerekenler

Kaşlarınızı jiletle almayı düşünüyorsanız, bu işlemin artıları ve eksileri hakkında bilgi sahibi olmanız önemlidir.

Jiletle Alınan Kaşlar Ne Kadar Sürede Çıkar?

Jiletle alınan kaşlar genellikle 3-6 hafta içinde tekrar çıkar. Ancak çıkma süresi kişiden kişiye değişebilir.

Jiletle Kaşları Almak Gürleştirir mi?

Hayır, jiletle kaşları almak onları gürleştirmez. Aksine, jilet kullanmak kaş köklerine zarar verebilir ve daha ince ve seyrek kaşlara neden olabilir.

Jilete Vurulan Kaşların Uzama Süresi

Jilete vurulan kaşlar da 3-6 hafta içinde tekrar uzar. Ancak çıkma süresi kişiden kişiye değişebilir.

Kaşınızı Jiletle Aldıysanız Ne Zaman Çıkar?

Kaşlarınızı jiletle aldıktan sonra, yaklaşık 3-6 hafta içinde tekrar çıkmasını bekleyebilirsiniz. Çıkma süresi kişiden kişiye değişse de bu süre aralığı genellikle doğru olacaktır.

Kaşa Jilet Vurma

Kaşa jilet vurmak kaş köklerine zarar verebilir ve daha ince ve seyrek kaşlara neden olabilir. Bu nedenle, kaşlarınızı jiletle almaktan kaçınmanız önerilir.

Kaşlarınızın şeklini düzeltmek istiyorsanız, bir profesyonel tarafından cımbız veya iplik almak gibi daha uygun yöntemleri tercih etmelisiniz. Bu yöntemler kaş köklerine zarar vermeden kaşlarınızı şekillendirmenize yardımcı olur.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Cımbız kullansaydın...

• evde yoktu dışarı çıkmam gerekiyordu acele bir kararla yaptım her şeyi of

• Hocam napmışsınız geçmiş olsun. Çok çekeceksiniz o kaşlardan. Umarım yanılırım..

• Tırnak makası kullansaydın

• SS ?
  • ss

• Tohumlaar fidana fidanlaaar agaca kaslar ormaana...

• Kahkaha attım kusura bakma :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğin makyaj yapacaksın kalemle kapatman gerek, geçmiş olsun, kolay gelsin.

• Yahu kardeşim uğraşmayın böyle şeylerle. Haa madem tek kaş olmak istemiyorsun cımbız alacaksın ama sadece ortayı. Bende eskiden tek kaştım ama ayda bikere cımbızla alıyorum. Bi tanıdık. Kaşın alt kısımlarınıda aldı ince gözüksün diye karıya benzedi. Madara olmayın.

• Camdan at kendini hocam

• Ben sinav zamani ugrasmamak icin jilet atiyordum su an sakal gibi cikiyor kas ortam muthis pismanim yol yakinken don.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jilet ha. Kirli sakal birak kaş aranda güzel durur..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.