Şimdi Ara

Kayseri'de evlenme teklifi için mekan ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nasip olursa bu haftasonu evlenme teklifi edeceğim. Kız arkadaşım Kayseri'de, ben farklı bir şehirdeyim. Böyle olunca da Kayseri'de evlenme teklifi için uygun bir mekan bulmakta zorluk çekiyorum.

Sakin ve kaliteli bir mekan arıyorum. Mekana daha önce gidip durumu anlatacağım. Masayı gül yaprakları ile süsletmeyi falan düşünüyorum. Yemek yedikten sonra da evlenme teklifi etmeyi planlıyorum. Evet, klasik bir teklif olacak ama bilmediğim bir şehirde bu kadar oluyor

Bu yüzden yardımlarınıza ihtiyacım var. Mekan tavsiyelerinize açığım

• Yapay Zekanın Yanıtı

Kayseri'de Özel Evlilik Teklifi İçin En Romantik Mekanlar

Kayseri, sevdiklerinizle hayatınızın en özel anlarından birini paylaşabileceğiniz birçok büyüleyici mekan sunmaktadır. İşte Kayseri'de evlenme teklifi için düşünebileceğiniz en romantik yerlerden bazıları:

Kayseri Taş Mekan

Tarihi dokusu ve büyüleyici atmosferiyle Kayseri Taş Mekan, evlenme teklifi için mükemmel bir ortam sunar. Yüksek tavanları, taş duvarları ve zarif dekorasyonu ile bu mekan, unutulmaz bir anı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Kayseri Kalesi

Kayseri'nin simge yapılarından biri olan Kayseri Kalesi, panoramik şehir manzarasıyla romantik bir evlilik teklifi için idealdir. Kalenin tarihi surları ve kuleleri, teklifinize özel ve büyülü bir dokunuş katacaktır.

Süleyman Dede Türbesi

Kubbesi ve minaresiyle dikkat çeken Süleyman Dede Türbesi, huzurlu ve romantik bir atmosfer sunar. Türbenin bahçesinde evlilik teklifi ederek, sevginizi ve bağlılığınızı kalıcı bir şekilde simgeleyebilirsiniz.

Erciyes Dağı

Kayseri'nin doğal harikası Erciyes Dağı, doğa tutkunları için eşsiz bir evlilik teklifi mekanıdır. Dağın zirvesine çıkabilir veya yamaçlarında romantik bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Parklar ve Bahçeler

Kayseri'deki güzel parklar ve bahçeler, açık havada evlenme teklifi etmek isteyenler için mükemmel yerlerdir. Gültepe Parkı, Millet Parkı ve Gevher Nesibe Hatun Parkı gibi yerler, yemyeşil doğası ve huzurlu ortamıyla unutulmaz bir an yaşamanıza olanak tanır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • SLiM_BoY kullanıcısına yanıt
    Bence daha sıradışı bir teklif daha akılda kalıcı olabilir yani demek istediğim yıllar sonra anlatınca çok mutlu olmalısın ve nasıl yapmışım nasıl bir adamım demelisin.
  • kardeşim bi kayserili olarak her konuda yardım ederim öncelikle mutluluklar ve umarım reddetmez
    Manzara istersen Erciyes dağı (teleferik var çok süper oluyor en uçtayken teklif edebilirsin dona dona :D),Talas mesirenin en yukarısı sakin olur,Ali dağı olur
    Yok cafe elit tarzı istiyosan zaten kızılırmak caddesine git ordan istedigin mekanı seç begen :)
    akılda kalıcı bişey istiyosan zaten meydanda yapabilirsin çok yogun olur ve birazda arkadaşın varsa eglenceli ve akılda kalıcı olur (birisi yapmıştı show habere kadar çıkmıştı :) )

• Tasmekan a gitmedim ama duydum.tam bilmiyorum kayserili arkadaslarim yorumlasin bence.

Elmacioglu cok klasik olur heralde.

Ommer otel de bir dugune gitmistim salonu guzeldi.Orasi restaurant olarak kullaniliyor mu bilmiyorum.

Yeni raddison otel acildi.Oranin baya luks bir salonu olabilir belki.

Ama bence onu bunu birakalim kiz seni seviyorsa isterse lagim cukurunda evlenme teklif et orasi ona dunyanim en guzel yeri olur .Onemli olan benxe benim evlenir misin dediginde gozlerindeki bakis.Onu hayati boyunca unutamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erciyes e cikarken guzel luks mekanlar var Ben oralara gitmedigim icin bilmiyorum.Cep yakabilir ama .Arastir ordaki mekanlarida.Tabi arabada lazim olur oraya cikmak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thepunisher38 -- 21 Ağustos 2014; 3:44:43 >
  • @Prochnow, bilmediğim bir şehir olunca organizasyon yapamıyorum maalesef. Bu akşam yola çıkıyorum, yarın mekanı ayarlayıp akşam yemeğinde teklif edeceğim.

@mustafali38, @thepunisher38, aslında Taşmekan benim de aklıma geliyor. 2 defa gitmiştik, manzarası olan güzel bir yer. Sanırım Kayserilisiniz arkadaşlar. Peki Taşmekan'dan görülecek şekilde havai fişek ayarlayabilir misiniz bana Ya da havai fişek organizasyonu yapan yerler var mı Kayseri'de ?
  • Kardesim hic bilmedigim bir konu.Yardimci olmak isterdim yoksa:(

• Havai fisek isiyle ugrasanlar silahcilar oluyor galiba.Merkezde var silahcilar.Bir sor geldiginde.Aslinda Tas mekan daki gorevlilerle konusup onlardan rica edebilirsin.Onlar anliyor olabilir

• SLiM_BoY kullanıcısına yanıt
    Öncelikle mutluluklar dilerim. Kaliteli ve sakin bir yer istiyorsan Elmacıoğlu derim. (Mustafa Şimşek Caddesi) Yemekleri olsun, hizmeti olsun, herşeyiyle 4 dörtlük. Eğer manzara veya doğal bir ortam olsun dersen Taş Mekan da olabilir. Cafe ortami uygun olmayabilir. Elmacıoğlu veya Tasmekani düşün. Ama cebin dolu gel. :)

• İnsallah diledigin gibi bir ortamda edersin teklifini. İnsallah omur boyu mutlu olursunuz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.