Şimdi Ara

Kayseri Erciyes Üniversitesi Göz Polikliniği Rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ben her iki göz de Keratakonus diye illet bi hastalığı olan biriyim. Yaklaşık 4 yıldır Skleral Lens isimli bir lens kullanıyorum. Görmem 3 senedir mükemmeldi her aktivitemi rahatlıkla yapıyordum batma yanma vs gibi hiç bir rahatsızlığım yoktu. Bu lenslerin kullanım süresi 3 yıl zaten süre bitince yenilenmesi gerekiyor. Ben de bu sebeple Şubat ayının 26 sında Erciyes üniversitesi göz polikliniğine gittim rutin lens denemeleri ve reçetelendirilmesi yapıldı herşey doğaldı. Lens siparişim verilecek lensler yaklaşık 2 ay sonra gelecekti. Ama araya pandemi dönemi girdi vs derken şu tarih itibari ile lenslerden bir haber yok. Pandemi döneminde hastane kapalı olduğu için kimseye ulaşamadım malum. Hastane açıldıktan sonra ise belki 20 defa gidip görüşmeme rağmen sürekli geçiştirdiler. Yok lensler pandemi de geldi bulaşı olduğu için geri gönderildi denildi yok sipariş verilemedi dendi yok profesör size bilgi verecek dendi ama yaklaşık 7 aydır profesöre her türlü yerden (telefon olsun özel muayenehanesi olsun) hiç bir şekilde ulaşamadım. Ve olay şurada kopuyor diyorum ki sipariş verilmediyse bana reçetemi verin ben siparişini veririm zaten diyorum ama sürpriz REÇETEM KAYIP. Lens denemesi yapan operatör doktor reçetemi bulamıyor. Bu şikayetimi CİMER e kadar yazdım. 2 gün önce yine gittim son durumu sormak için operatör doktor hanım efendi yüzüme bile bakmadı CİMER e şikayet etmişiniz ya ordan cevap verilir diyor bana. Tabi bende haklı olarak oradan görüşürüz o zaman dedim ve çıktım.
    Şuan da burada ki hiç bir hastane lens konusunda yardımcı olmuyor. Yeniden deneme yapılsın reçetelensin diye gitmediğiö hastane kalmadı Kayseri de. Yakın zaman da Ankaraya gideceğim(Kayseri de ki kendi profesörüm Ankarada görev yapıyor şuan onun yanına).

Şimdi Kayseri de olup da benim durumuma düşen arkadaşlar varmı? Eğer varsa çözüm bulabilen varmı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.