Şimdi Ara

Ken Kutaragi: Playstation 4- 18 ay sonra piysada... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4' ü ben yazmadım. Haber de öyle diyor. Kutaragi' nin kasdettiği isim Ps4 sadece, Ps3 upgrade yani anlayın işte...
  • sen konuyu kafadan acmayı bvecerememıssın arkadasım...bravo...
  • tamam ama en azından bir dip not ekleyebilirsin başlığa çünkü her gören yeni bir ps diye atlıyor
  • 18 ay sonra neler olur neler, belkide hepimiz PS3 ü satar vestel'in çıkardığı yeni konsolu alırız. ammada içi boş bi mevzu yahu
  • Eee bu adamlarda Xbox Elite yüzünden Xbox'ı eleştirmemiş miydi? Şimdi niye yeni bir makina ile geliyorlar.. Neyse gelsin getirdiği yeniliklere bakalım belki elimizdekini onunla değiştirmek isteriz. Sanmıyorum ama...
  • hayırlı olsun
  • Sony tarafından resmi sitesinde açıklama olmadan yorum yapmak yanlış olur , Kutaragiye sormuşlardır adam olabilir düşünüyoruz demiştir sanki kesin geliyormuş gibi piyasada yazmıştır haberi veren site bu gibi spekülasyonlar çok dönüyor 80gb hdd'li ps3 muhabbeti vardı 2 hafta sonra buna benzer başka bir haber daha çıkar ama resmi açıklama olmadıkça "rumor" dedikodudan öteye gitmez.
  • 5 yıla anca çıkar.
  • bune hız yaw 3-4 yıla cıkar 4
  • bir kac sene önce yeni bir ps2 cıkarmıslardı slim degil dvd yazıcısı ve dvdr_dvdrw okuyabiliyordu ve birkac daha extra özelliği mevcuttu oyun özellikleri harıc ama pek tutulmadı fiyatı yuzunden umarım bu yeni cıkacak modelde buna benzemez,,,,akibeti bakımdan....adıda playstatıon 4 olmaz daha cok erken cünkü adamlar 10 yıl raf ömru bicmisler makinaya
  • ilgi çekmeyi nasıl da biliyonuz ps4 falan... komik
  • yok artık löbran ceyms yanii
  • çokda lazım değil
  • quote:

Orjinalden alıntı: rumenigenihat

yok artık löbran ceyms yanii

Allahallah ya! Ne ilgi çekmesi!? Haberi okusana. Ps4 demişler işte... Üff!!!

anten deselerdi anten yazacaktım. Adam söylüyor, olan bize oluyor bu ne ya!?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yıldız Gemisi

quote:

Fake you...!
  • quote:

quote:

quote:

Fake you...!

Yenimi öğrendin fake olduğumu? 3 gündür cümle alem anladı artık düzgün yazılar yazdığımı. Sen yenisin galiba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yıldız Gemisi -- 9 Mayıs 2007; 20:43:57 >

• quote:

Yenimi öğrendin fake olduğumu? 3 gündür cümle alem anladı artık düzgün yazılar yazdığımı. Sen yenisin galiba...

üyelik tarihime bak. senden yeni değilim. fake you.
  • quote:

quote:

üyelik tarihime bak. senden yeni değilim. fake you.

Ben de seni fake you

• Eee adı çıkacağına canı çıksın diye bir laf vardır..
  • quote:

Orjinalden alıntı: soulfly1

Eee adı çıkacağına canı çıksın diye bir laf vardır..

+1

kendisi feyk olduğu kadar haberleri de feyk. ps4 müş. buna tavşanlar güler bee.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.