Şimdi Ara

KENDİ YAPTIĞIM ANFİDEKİ SIKINTIYA ÇÖZÜM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şmdi arkdaşlar Tda7294 ile hazırladığım anfimde ses 1 deyken hışırtı war bozuk bi ses geliyor 2-3-4-5 ileriye arttırınca ses çok kaliteli güzel oluyor ama kısıkken çok kötü bir ses war anfinin ses girişine normalde 560nf takılması gereiyordu ama elimde bulunan ve üstünde.68k 50 yazan kondastörleri taktım acaba bu yüzdenmi yoksa anfi masanın üstünde duryor bi yerden şase wermedim bu yüzden olablrmi bi demir anfi kutusu ws gbi ona monte edip anfinin herhangi bi - eksi ucunu direk şaseye baglasam anfiye bi zarar werirmi sonuçta entegre soğutucuya soğutucuda kutuya düz mantıkla direk entegreye deymiş olcak anfinin -eksi ucu lütfen bilen bi arkdaş ilgilenirmi gerçekten sevinirim lütfen cevaplerınızı msjlarını bekliyorum herkeze iyi günler.

ANFİNİN DEVRESNİ VE RESİMLERİNİ ATIYORUM Fotolar kötü k.bkmayın telfon anca bu kdadar çekiyor. . . Devreyi bulamadım wereceğim linkten indirirseniz sevinirim.Bu arada normalde 200 watt rms olması gereken anfiden ses az çıkıyor bide sesin az çıkması war bunuda katayım araya bilginize...

http://320volt.com/wp-content/uploads/2008/01/tda7294-ile-mono-200w-stereo-200w-anfi.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toroidal -- 12 Ağustos 2014; 3:33:15 >

• Verdiğim linkte virüs vs. gibi bir sıkıntı yoktur denedim gördüm sıkıntı yok...

PDF DOSYASINI AÇIN VE EN ALTA İNİN EN ALTTAKİ MAVİ SARI RENKTE ÇİZİLMİŞ OLAN DEVRENİN ORJİNALİDİR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.