Şimdi Ara

Kepek Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her gün ciddiyim 2 defa bile yıkamışlığım oluyor saçımı. Fakat hiçbir faydası yok. Sabah yıkıyorum okula gidiyorum ama hala kepekli iyi yıkıyorum sağlam kuruluyorum fakat hiçbir şekilde olmuyor. Çok şampuan denedim fakat fayda göremedim

• doktora gitmek çok mu zor a@
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

doktora gitmek çok mu zor a@

zor
  • Saç derini yüz gerisi tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: faremizinimleci

quote:

Orijinalden alıntı: Cleveland Cavaliers

doktora gitmek çok mu zor a@

zor

yav he he
  • Marketlerdeki kepek şampuanları 1-1, 5 hafta kullanımda sorunu çözebilir denemediysen, deneyip sonuç alamadıysan daha ciddi bir durum olabilir, doktora gitmek iyi olabilir, bu arada saçlarını soğuk suyla yıkaman gerek

• quote:

Orijinalden alıntı: faremizinimleci

Her gün ciddiyim 2 defa bile yıkamışlığım oluyor saçımı. Fakat hiçbir faydası yok. Sabah yıkıyorum okula gidiyorum ama hala kepekli iyi yıkıyorum sağlam kuruluyorum fakat hiçbir şekilde olmuyor. Çok şampuan denedim fakat fayda göremedim

Ayni durumdayiz suan saclarimi dun aksam yikadim daha 24 saat olmadi ve basimi sallayinca kepekler dokuluyo resmen son zamanlarda cok artti doktora gitmek gerek onada vakit bulamadim ama gidicem mutlaka

• Şanpuan değiştir. Aynı sorun bende de vardı. Doktora gitmeme rağmen düzelmedi. Şampuan değiştirince düzeldi.

Edit: Şanpuan ne lan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thesis Statement -- 30 Ekim 2015; 1:28:59 >
  • Kalorifer ve bilgisayar monitörü saç kurutma makinası ve sıcak ortam kepek yapar. .. en iyi çare sokağa çıkıp 2 saat aralıksız gezmek

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.