Şimdi Ara

KERO (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: 41P3R

o adam olsam banlanırsam intihar ederim
    kac bin dolarlık item var o charda

sanki kendi yaptı okadar itemi...klanındaki adamların alayı dupe lerle coşmuş durumda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Menthalion

quote:

sanki kendi yaptı okadar itemi...klanındaki adamların alayı dupe lerle coşmuş durumda...

Senin Varya Ben taaa. Baslarım Dupenden gerızekalı senı Sen Nasıl Kotulersın O adamlarıı Adamların Nasıl Boss ılısıon ve Felankor Kestıgını GOrdunmu Dunku Cıkan Adamlar Forumu Kırletıyor Sımdı Banlımı Sıze NE O charda 1 dupe Item yok Heaven Clanı Vs. Clanlara Bakın Weuiwuer Kendi İtemini Kendi Yapar Birşey Bilmeden Atlamayın Önce Oyun Nedir Nasil Oynanır Onu Bilin Yeter İyice Sıktı Bu Konu
  • quote:

Oturma organı

• quote:

Orjinalden alıntı: 4rv1st4r

quote:

Orjinalden alıntı: Menthalion

quote:

Senin Varya Ben taaa. Baslarım Dupenden gerızekalı senı Sen Nasıl Kotulersın O adamlarıı Adamların Nasıl Boss ılısıon ve Felankor Kestıgını GOrdunmu Dunku Cıkan Adamlar Forumu Kırletıyor Sımdı Banlımı Sıze NE O charda 1 dupe Item yok Heaven Clanı Vs. Clanlara Bakın Weuiwuer Kendi İtemini Kendi Yapar Birşey Bilmeden Atlamayın Önce Oyun Nedir Nasil Oynanır Onu Bilin Yeter İyice Sıktı Bu Konu

ESPİRİ YAPION HERALDE SEN...HERKESIN USTUNDE DUAL +3 UNIQLER WAR BELKI FAZLASI...
    SEN KO HAYATIN BOYUNDA +2 UNIQ GORDUNMU INN HOSTUNDA...SENIN GIBI TIPLERE ACAYİP UYUZ OLUOM..HADİ İTEMLERİ GEÇ..FIRE DRAKE GELELI 1 AY OLDU OLMADI KERO 80 OLDU...KIMSE KUSURA BAKMASIN DA 2 MILYAR EXP 24 SAAT KASSSAN OLMAZ BU KADAR KISA SUREDE...BOŞ KONUŞMA BURDA
    HADİ BUNA DA YALAN DE...
    BRAK BU AYAKLARI 150 KİŞİ 1 FELANKOR KESICEK DE 9 KUTUCUKTAN DA HEPSINDE ROF CIKACAK
    OYLE KI BUTUN KLANA HATTA ALT KALANA YETICEK KADAR...HEPSINI +3 YAPACAKALR...
    KİM İNANIR BUNA...
    BURDA YALAKALIK YAPMANIN Bİ ANLAMI YOK...WIEWERDAYSAN SENDE BİLİOSU BUNUN YALAN OLDUĞUNU...
    TRAŞ YAPMA BURDA...
    ŞİMDİ YOL AL BAKİM..SEN GİT KERO GELSİN

• menthalıon ewılde mageler kasmış olamazmı keroyu sabaha kadar sence darkstone tc partylerı yapmış olamazmıı çok kısa zamanda 80 oluynur dıorum eğer chara ytl harcıorsan bi de okadar da büyütme bence.

Bu arada weweırın hergün ısı felankor kestığını boss kovaladığını göruorum kero banlıyca bile bence hata yapmışlardır Ki bizene ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GlaVe

quote:

Orjinalden alıntı: ___Shade___

Nereden çıktı şimdi?

Oturma organı

• Ya Banlandıgını Nerden Biliosunuz keronun kim uyduruo 1-2 gün girmio die. Xtrap hata verio nası girsin cz combo ile gircek hali yok heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: ekremhan

menthalıon ewılde mageler kasmış olamazmı keroyu sabaha kadar sence darkstone tc partylerı yapmış olamazmıı çok kısa zamanda 80 oluynur dıorum eğer chara ytl harcıorsan bi de okadar da büyütme bence.

Bu arada weweırın hergün ısı felankor kestığını boss kovaladığını göruorum kero banlıyca bile bence hata yapmışlardır Ki bizene ya.

şöyle sorayım sana,kaç kere ewilde kastın sen?

onu bunu geç...fire drake geldinde kaç hfta lag dc falan oyuna girebildik?ben sana sölim en az 3 hafta oyun oynanmadı normal..

ilk 80 lvl player zike olarak ilan edildi...sonra noldu zike lvl düşürülmedi mi ex bug yaptığı tespit edildinde?
    arkadan hemen kunt 80 oldu 1 hafta geçmeden...bak ben sabah akşam kasıyorum 400m küsür ex gerekıo
    onu kasamak ne kadar zor biliomusun sen...vw 80 lvl gibi bi lvl için 2milyar küsür ex lazım kimse kusura bakmasın da isterse sloth ları alanla kessinler 24 saat yapamazlar...ha aksini idda edenler olacak yok sen kıskanıosun da yok sen kasmamışın da...böyle konuşalar ya kxop la bilmem neyle kasmış ya da elinde
    30 lvl bi charla yalakalık yapan tiplerdir...
    akşam seri balrog kestik verdiği ex 46k...partide elemanın biri 62 olacaktı %98 ti...adam dio bu ne ya 80 lvl elle kasanlara inanmıyrum ...yani düşün 62 ye kasıo ve ne kadar zor...bide 80 lvl düşün o açıdan...
    şöyle bi olay war ben kimseye 80 olmaz demiyorum...sadece beli bir süre ister..
    sen bana 1 ayda 70 ten 80 yap...heralde yaparım diyenler de çıkar şimdi...yaparlar onlar aya bile çıkarlar..

neyse bu yalakalık yapanlara selam yolluyorum burdan

• 79 lvl charım var 80 e ne kasarıorum desem beramusta sen düşünsen gerısınıı??
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.