Şimdi Ara

KİA VENGA CLUB (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
626
Cevap
7
Favori
127.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar,araç satılmıştır ve bende inanılmaz pişmanım..Umarım 2015 modelleri gelir ;(
  • Kia venga almayı düşünüyorum ama kararsızlık var 2011 model 32000 tl baska model jir araba tavsiye edermisiniz[:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Kia Venga 1,6 Panorama Plus CRDİ aldım. 2011 model. Elinde Venga'yla ilgili pdf ortamında broşür ya da kataloğu olan var mıdır? Teknik özelliklerini ve donanım bilgilerini öğrenmek istiyordum.

Şimdiden teşekkür ederim.
  • Merhaba,
    Kia Venga düşünüyorum.
    Cam tavan sanrufu ve trim sesi konusunda hassasım. Sıkıntı çıkar mı?
    Teşekkürler.
  • kaleli79 K kullanıcısına yanıt
    Bu sayfada satıldığı zamanki kia.com.tr kopyası, özellik listeleri ve pdf broşürü mevcut.
    http://www.bonasrv.com/kia.com.tr/venga/venga-donanim-listesi.php

Ben de bakıyorum, mahsuru yoksa kaça, km, kaza durumu nedir iletebilir misiniz?
    Şehremini de bir plus vardı satıldı, o mu? yoksa !!!

Bir de, bilen varsa, bu motorlarda trigger kayış mı? zincir mi?
  • arkadaşlar
    arka kapının manuel çocuk kilidi dikkatsizlik yüzünden kilitlendi. kapıda iki adet manuel yer var. hem içerden hem dışardan açılmasını engelli,yor. bunlar aktif olunca kapı iki şekildede açılmıyor. ne yaptıysam olmadı. bir bilgisi olan, kia da tanıdığı olan varsa bilgi verirse sevinirim. niğdede servis olmadığı için gidemiyorum.
  • slm arkadaşlar
    bugün itibari 1.4 venga ile aranıza katılmış bulunmaktayım. internetten araştırdığım kadarı ile araca uygun parça aksesuar satan hiçbir site bulamadım.yakın zamanda baskı balata değişimi yapmam gerekecek birde üzerine tavan çıtası düşünüyorum bunları nereden uygun fiyata temin edebilirim bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba 2011 model 58binde kia venga panaroma ile klübe dahil olduk inşallah. önceki aracım nissan note 1,6 tekna otomatik vitesti bayram öncesi bi gazla aracı sattık ve hiç aklımızda yok iken bir venga sahibi oluverdik.Araç ilk sahibinden değişen yok arka sileceğini koparmışlar arka silecek ve arka balata ihtiyacı var.Silecek için İstanbul Tekkar sevisten fiyat aldık sipariş verdiler.Yalnız balatalar için 310 lira istendi.işiçilik ile 350 lira maliyet çıkarıldı.Sizlerden özellikle aracı kullanan arkaaşlardan balata önerisi rica ediyorum.Sizce servistenmi almalıyım yoksa başka bir marka balata olurmu.Tavsiyeleriniz ve önerilerinizi bekliyorum.Herkese kazasız hayırlı günler
  • ademir1974 A kullanıcısına yanıt
    Kia servisleri biraz tuzlu. Dışarıdan aynı balatayı veya muadilini daha uyguna bulabilirsiniz. Valeo bakın onlar hem kaliteli hemde Hyundai-Kia'nın Koredeki partneri. Valeo Kore fabrikasında Hyundai-Kia için parça üretiyor. Hangi yakadasınız bilmiyorum ama Sefaköyde Önerler yedek parça var onlarda filitreler filan mevcut.
  • xiamen kullanıcısına yanıt
    Esenlerdeyim Sefaköy yakın trw nasıldır??bir firma trw için 100 lira fiyat verdi montaj dahil
  • xiamen kullanıcısına yanıt
    tavsiye ettiğiniz önerlerde satılan filtre vs parçalar orijinalmidir??
  • ademir1974 A kullanıcısına yanıt
    Trw nasıldır bilmiyorum. Filitrelerin bazıları orjinal, bazılarıda eş değer markalar olabiliyor gitmeden telefonla sorun uzaksanız.
  • Biten arka balataları mobil oto servis aracılığıyla trw marka olarak değiştirdim.Daha önceki alışverişimden biriken puanı düştükten sonra 91 lira ödeme aldılar.üzerinden çıkan balatalar yine trw markaydı.umarım sorunsuz olarak kullanırım.
  • Trw balatalar ile şu ana kadar 500 km ye yakın yol yaptım bunun 300 km si şehirdışı diğer kısmı İstanbul içi şu ana kadar herhangi bir ötme yada sıkıntı olmadı.umarım olmazda.Üzerinden sökülen balatalarda trw markaydı zaten.
  • merhabalar bayanım ve vengayı gördüm özellikleri fiyatı vs biçok şeyi benim için iyi çok begendım şimdiki aracım c1 ve küçük araç istemiyorum artık ama cok buyuk de istemiyorum sizce venga bayan için nasıl cok mu buyuk
    kullananlar yardımcı olurmusunuz..
  • bayan için ideal araçtır, alçak olmadığı için görüş mesafeniz daha iyi olacaktır, ayrıca çok ser ve kullanımı kolay bir araçtır.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Merhabalar. 3 gun once 1.4 crd gumus giri venga sahibi olduk aracdan cok memnunuz. Ancak radioda bluetoot ozelligi yok jak girisindende usb baglayabiliyomuyuz radio usbyi disi usb port kablosu baglasak okurmu yardimci olursaniz sevinirim cd le ugrasilmiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tekrar merhaba,en son 3 yıl önce girmişim siteye dalmışız hayat meşgalesine.
    Buradan alamak,isteyenlere tavsiye ederim.zevkle kullanacağınız bir araba.Sadece piyasası yok buda aklınızda bulunsun.Çelik motor herkesi kandırmış.Getireceğim demiş getirmedi.Getireceğide yok.Son arabaları biz almışız.Böyle olacağını bilseydim alırmıydım.Sanmıyorum.Ama araç olarak şikayetim yok.Sorunumda yok.Şu an 60 000 ne yaklaştım.Burdan 60000 km bakımı yaptıran varsa nelerin değiştiğini sormak istiyorum.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çantaci -- 12 Kasım 2015; 16:43:55 >
  • kia venga güzel ve kullanışlı bir şehir otomobili bende geçen sene düşünmüştüm almayı kısmet olmadı kendime sx4 aldım ama hala trafikte gördüğüm zaman gözüm kayıyor en güzel yanı cam tavan ve ferah olması teknik açıdan pek bildiğim bir araç değil..
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.