Şimdi Ara

Kilo almak için ne yapmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

21 yaşındayım 1.84 boyundayım ve kilom 60.. Ne yersem yiyeyim kilo alamıyorum..Yavaş denebilecek bir hızda yemek yiyorum ama iştahım yerinde, hızlanmayı deniyorum bu sefer boğazıma diziliyorlar.Ev imkanlarıyla yani ilaç kimyasalfalan kullanmadan kilo almak istiyorum yardımcı olursanız gerçekten çok sevineceğim

• 21 Yaşına gelmessin Boy seninle aynı yaş 18 kilom ise 57 idi

3 aydır Bodye gidiyorum Şu an 62 Kiloyum ve almaya devam ediyorum.Şu an hissettiklerini tahmin edebiliyorum ama Kilo almanın TEK yolu bu spordur yoksa kiloyu anca 40 yaşlarında alırsın ondada ömrün geçmiş olur

1 Sene kadar bu spora gidersen 75 kiloya kadar çıkarsın diye düşünüyorum
  • saglıklı almak istiyorsan spor.normal almak istiyorsan burger king (günde 10 steakhouse yersen bir haftaya 75 olursun gibime geliyor.
  • Öncelikle, neden zayıf olduğunuzu araştırın. Eğer parazit gibi bir sorun varsa bunun çözümü için gerekli tedaviye başvurun. Eğer metabolizma ile ilgili ise, yeme-içme konusunda çok dikkatli davranarak ve planlı hareket ederek önüne geçme ihtimaliniz var. Eğer yemek yeme saatleriniz düzensizse, bunu düzene sokun.

Her ne nedenle olursa olsun, zayıf ya da şişman olmanız farketmez, mutlaka spor yapın.
  • boy 1.82 kilo 54 bugunlerde balık yağı kullanıyoum bi yararını görürsem söylerim
  • geceleri yemek ye bende işe yarıyor.
  • Yatmadan önce makarna ye, hatta öğlen de makarna ye. Akşam da yenilebilir.

Çorbayı kaşık kullanmadan iç ( kafaya dikmekten bahsetmiyorum ekmek bana bana bitirmek kastım)

Gerçi öğrenci isen zaten bunları yapıyorsundur ama...

Tabi bunlar göreceli olarak sağlıklı yaşam ile uyuşmayacak şeyler olabilir. Ancak şuna da dikkat edin ki parazit vs gibi bir faktör varsa siz isterseniz fırını komple yiyin yine kilo almanoz zor olur . Öncelikle bir doktora başvurmanızda yarar var. Eğer hızlı metabolizmanız varsa da arkadaşlar anlatmışlar bir şekilde düzene sokulabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobran19

boy 1.82 kilo 54 bugunlerde balık yağı kullanıyoum bi yararını görürsem söylerim

hiç bi hareketlilik yok
  • Metabolizma hızlı çalışıyorsa bağırsak parazitin yoksa ve hormonlarda(tiroid) sorun yoksa yapabileceğin hiçbirşey yok..Spor da yapsan durmadan et börekte yesen hemen yakarsın :)

Bende senin gibiyim,zayıfım..Abimde öyle..Aile geneli zayıf yani..Belli bir yaştan sonra almaya başlanıyor..Bunu doktora sorduk 25 den sonra almaya başlar dediler..Abim 26 yaşında tık yok Doktora da güven olmuyor bu devirde
  • Sakın sağlıksız beslenmeyi seçme ben öyle denedim 1-2 kilo aldım ve sağlık durumum berbat hale geldi yeni yeni düzeliyorum gün içinde seni zinde tutan ilaçlar ve bazı vitaminler (eczaneye sorup tamamen doğal olanları almalısın) iştahını açar..
    Hızlı yemeye yavaş yavaş alış benim babam çok hızlı yer bende onun yanında dura dura hızlı yiyorum ama buda kilo almayı sağlamıyor
    Yemeklerden 30dk önce ve 30dk sonraya kadar su içme ( bu çok önemli sağlık içinde )

ve ve ve .. doyduktan sonra 1 tabak daha ye

NoT; Ben bunları yapıyorum kiloma çokta bir faydası olmuyor ama en azından eskisinden iyiyim

• 193 üm 63 kiloyum peki ben ne yapayım XD
  • Multibionta kullan..ilaç değildir..vitamindir..

yaş pasta,ay çöreği,tahıllı simit v.s ye..

"komşufırın" ekmek mağazasına girince zaten iştahın açılır..

etli şeyler yemeye çalış..ilk başlar dana eti ile başla..sucuklu yumurta seansından sonra ertesi günlerde tavuk,en sonra balık konservesi..süperton v.s varya..onlardan..

bu arada ekmeklerin somun olmasın..hamur olmasın..hamurlu şeyler tavsiye etmiyorum dikkat edersen..

ekmeğin kızarmış olacak..susamlı v.s olsun...güzelce dilimle ve ye..

meyve suları olarak pfenner iç..

pringlesi haftada bir defa ye...

1 ay sonra 68 civarı olursun,demedi deme

• yaşını büyütmelisin 24 yaşına geldim daha 3-4 kilo anca alacam inşş
  • Yağlı şeyler ye ama sporda yap. İskender, döner lahmacun vs. sınırları zorla
  • 1.63 50 kiloyum

Yaş 19
  • Sağlıklı kilo olmak istiyorsan mutlaka pekmez ve boza öneririm sana.
  • body hocam..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.