Şimdi Ara

Kim O! (2014) | Sadi Celil Cengiz - Şahin Irmak - Büşra Pekin | STAR TV (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
1
Favori
2.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tutmaz güzelim karakterleri batıracaklar..
  • tutmaz aşağı yukarı yemişlililer gibi olur büşra pekin'in oyunculuğu sıfır.Ama sırf Ahmet Kural'lar Sadiyi dışladılar yazık oldu çocuğa bari ben de özledime dönse diycem orasıda kapandı işi zor bu çocuğu sattılar sırf egoları yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Su Torbası

tutmaz aşağı yukarı yemişlililer gibi olur büşra pekin'in oyunculuğu sıfır.Ama sırf Ahmet Kural'lar Sadiyi dışladılar yazık oldu çocuğa bari ben de özledime dönse diycem orasıda kapandı işi zor bu çocuğu sattılar sırf egoları yüzünden

Ne egosu ne satması yadizide bile kaç kere lafı geçti, bir kere aynı dizide başrol oynadılar diye hep beraber olacak değiller, üçlü olmak kolay bir şey değil, ha tabi bu dizide de olsa iyi olurdu, ama üçlü olamazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tutmaz büyük ihtimal ama Sadi için izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keptın61 -- 6 Şubat 2014; 21:18:55 >
  • israf .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boomcu

quote:

tutmaz aşağı yukarı yemişlililer gibi olur büşra pekin'in oyunculuğu sıfır.Ama sırf Ahmet Kural'lar Sadiyi dışladılar yazık oldu çocuğa bari ben de özledime dönse diycem orasıda kapandı işi zor bu çocuğu sattılar sırf egoları yüzünden

Ne egosu ne satması yadizide bile kaç kere lafı geçti, bir kere aynı dizide başrol oynadılar diye hep beraber olacak değiller, üçlü olmak kolay bir şey değil, ha tabi bu dizide de olsa iyi olurdu, ama üçlü olamazlar.

2 li oldukları gibi 3 lü olmalarıda kolay seyirci bunu istiyor

• quote:

quote:

quote:

Adamlar ikili olduklarını bile kabul etmiyor kaldı ki öyle kolay da değil, belki ileride yine iş yaparlar ama üçlü olmazlar, dizide bile sürekli 2+1 dendi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Adamlar ikili olduklarını bile kabul etmiyor kaldı ki öyle kolay da değil, belki ileride yine iş yaparlar ama üçlü olmazlar, dizide bile sürekli 2+1 dendi

o 2+1 olayı bence işin şakası

• fragmandan neler çıkmış hep beraber
    hıyarlar elimizde
    takip
  • Olmadı herhalde

• gecekonduda yapılan biz yapım vardı yarı dizi yarı talk şov tarzında..bu da öyle bir şey olmuş ama tutacağını sanmıyorum. fena değildi gerçi.
  • Fena değildi ilk bölüm.farklı bir format ama fazla ilerleyeceğini sanmıyorum en fazla 10 bölüm falan
  • çok yorgunluktan izleyemedim : No Comments

• Çok fazla güldürmedi. Fakat Cumartesi gecelerinde ki boşluğu 3 Adam başlayana kadar doldurur.
  • bu hafta süperdi . emre karayel felan çok başarılıydı
  • dizi bekliyordum show programı çıktı bildiğin cumartesi ateşi
  • yazık la , para uğruna şahin ırmak karizmatikliğini , büşra pekin sexyliğini öldürüyor. bildiğin şebeklik yapiyorlar ve komik de değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 24 Mart 2014; 11:16:57 >
  • Saati geç, günü ters. Uzun ömürlü olmaz bence. Murat Dalkılıç'lı bölüm güzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üsküdar'a Giderken 13 bölümde bitirildi, bu 13 bölümü geçerse yazıklar olsun.

+

Sadi'ye yazık oluyor

• Gece yarısı başlıyor espriler falan baya komik,Büşra gerçekten fena ya Bir şey gözlemlediğim Sadi'ye seyirciler gülmüyor yaptığı esprilerden sonra
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.