Şimdi Ara

kingston ram sorunu 2 gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gun once ram aldım kıngston 1 gb lık hersey normal buraya kadar daha once benım 1,5 gb ram vardı anakrtım 2 gb destekledigi için 2 gb ak dar yukselltım neyse 1,5 gb ken bilgisyarım ozelliklerine bakınca 1,5 gb gozukuyodu ancak 512 mb lık rami sokup 1 gblık takınca bilgisayrımın ozellliklerine baktıgımda 1 gb goruyorum biosda nabktım ordada 1 gb goruyorum ancak cpuz programıyla baktıgımda 2 gb goruyorum bide gorev yonetıcısındende baktıgımda 2 gb goruyorum 1 gb lık ramıde takvıyeye etmemın nedeı daha satbil calsıması olsun dıye ancak işte bilgisayarın ozellklerine baktıgımda goremıyorum ramlare yuklendım 2 3 tane oyun acıp calsıyo gorev yonetıcısıdnen baktıgımda ancak işte bilgisyarımın ozellillerinde neden goremıyorum biosda guncel aldıgım ramlarda ddr2 667 mhzlık kınston ram biri normal boyutlarda digeri yenı algımın ufak boyutlu bundan sorun yaratırmı acaba

• boyut farki sorun olmaz yeni kingstonlar o sekilde ama zamanlamalari farkli olabilir cpu-z memory'den baktiginda 5-5-5- seklinde mi yoksa 6-6-6- seklinde mi?windows yanlis gosterebilir sonradan takilinca daha once de oldu burada.format cek bir daha bak anakart gormese diyecem cpu-z gormezdi.
  • zamanlamalarına baktım 5-5-5-15 ikiside aynı yane tek care diyosun format formatıda simdie deilde ekran kartını alım o zman atarım sidmilk sorun yok işte sadece bilgisyarımın ozelliklerinde gorunmuyo calsıyo yanı ramlar biri 2007 yapımı yenı aldıgım da 2009 saol yardımın ıcın
  • tamam benim hatam 800'lere gitti kafa onlarda 6-6-6-18 oluyor yenileri ama sendeki 667 oldugu icin 5-5-5- normali ve sorun cikmamis iyi iste.
  • ok tamam bende d,yorum 6-6-6- olmaması lazım dedım bakım yınede dedım aynıydı sorun yok neyse foprmatı cakıcazda bi ekran kartını yenılesem zaten yenı yenı sistem topluyoz zaten bu ramlarıde satıcam bı sure sonra yenı anakrtla ramları ve işlemciyide deiştircem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.