Şimdi Ara

Kıyafet Alışverişi İçin F/P Markalar Ve Siteler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
4
Favori
1.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben hiç marka vs bilmem tercihlerden sonra 1 2 şey alabilirim belki bu yüzden kaliteli ama ucuz markalar ya da iyi indirim yapan siteleri bilen yazabilir mi?

Neye ne kadar fiyat iyidir mesela bir kazak için 150 tl çok 30 tl çok az gibi yorumlarda yaparsanız sevinirim.

Kriter istiyorsanız da orta seviye birisi babası öğretmen diye düşünebilirsiniz.

• İnternetten almak yerine mağazaya gidip alman daha iyidir, üzerine olmazsa geri iade cart curt uğraşmazsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jack jones ♥️♥️♥️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nufabaa

İnternetten almak yerine mağazaya gidip alman daha iyidir, üzerine olmazsa geri iade cart curt uğraşmazsın
    Onu düşünüyordum hocam ama internette daha sık kampanya yapıyorlar en azından kitap için bu geçerli ve daha ucuza bulabilirim diye düşünüyorum.
  • Defacto , lc waikiki

Fakirlerin sık uğradığı yer zenginler bilmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen beyler bershka fena bozmuş takip++

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • up
  • Onrtmz kullanıcısına yanıt
    Netten yapacaksan morhipodan pierre cardin de kampanya var erkek gomlekleri nasildir bilmem ama iyi duruyor bence fiyatlari fena degil
    Polonun tisortlerinde de indirim var su aralar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autoheartt -- 30 Ağustos 2018; 19:26:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pantolon için Colins ve Mavi.

1v1y.com'da ikisinin de 60-70₺'lik modellerini görmüştüm.

Gayet iyi fiyat.

Boyner'e de bakabilirsin. Hopi + kupon kodu vs bir şey yaparsan gayet ucuza alabilirsin.

Forumda Çek Satış Takas konusu var. Ordan kupon bulabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de bu konu hakkında bilgiye ihtiyacım var. Yıllardır 2 pantalon 2 t-shirt ile geçindim,biraz güzel giyinme vakti geldi :D

Da çok pahalı önermeyin arkadaşlar lütfen. Benim de babam öğretmen annem ev hanımı.

Ucuz ve kalitesiz de olmasın. Yani gerekirse pahalı olsun illa kaliteliler pahalı oluyorsa ama yine kalitesizden iyidir. Bir tane kaliteli alırım 5 tane saçma alacağıma.

Geçen defactoya gittim orda da hiç bana uyan doğru düzgün bir şey yoktu. Boyum 170,çoğu kıyafet uzun geliyordu.

• Bir siteden alışveriş yapmadan önce muhakkak o site hakkında yorumları okuyun. Naçizane tavsiyem morhipodan asla alışveriş yapmamanız. Çakma ürün sattıklarını çok yerden okudum. Boyner’in yan sanayisi.

Inditex grubu dediğimiz Zara bershka pull&bear vs.markalarda tarz ama sezonluk kıyafetler bulursunuz indirimde tavsiye edilir.

H&M e bakın güzel sweatshirtleri var 50-60-70 civarına kadar para verilir sonrası için indirimi bekleyin. Ayrıca her yeni üyeye %25 indirimi var sanırım moda haberlerine üye olunca kod geliyor.

Lcw de facto gibi yerler de artık pahalı. Oradan 50 liraya alacağınız şeyin daha kalitelisini dediğim markalardan 20-30 lira fazla verip alın.

Mavi outlette güzel kotlar oluyor bazen fazla indirime girerler onları yakalamaya çalışın.

Her şeyin başı indirim kollamak. Bayramları,tatilleri, black friday gibi günleri es geçmeyin.

İnternetten alışveriş yaparken asla kargo ödemeyin gerekirse çorap alın ama kargo ödemeyin dünyanın en saçma şeyi.

• enigoke kullanıcısına yanıt
    hocam Koton'a bakabilirsiniz.Güzel gömlekler ve tişörtler var.Pantolon için ise Lcw iyidir bence
  • Mağaza da dene, aynısını internetten al

• Kot pantolon : Collins en iyisi

Tshirt : pahalı ama mudo bence

Kazak : Pamuk olan hepsi zaten ayni

Düz pantolon : mavi bence

• Koton iyidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.