Şimdi Ara

Kız Arkadaşın Affetmesi İçin Yapılabilcek Şeyler ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
15.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam aynı şey şuan bende de var hala barışamadık 1.5 ay oldu araya çok olay girdi babasının hastalığı vs. konuşup görüşüyorduk ama son 3 gündür hiç bir haber alamıyorum kızla çok konuştum istemiyorsan bırakayım seni dedim severekte olsa falan dedim bırakma dedi yani kısacası buradaki fikirlere benimde ihtiyacım var ve Şunu deneyebilirsin bence bir mektup yaz anlat tüm herşeyi ve de ki eğer hayatından çıkmamı istiyorsan söyle yeter sevsemde seni mutlu olmana mani olamam falan diyebilrisin
  • ohhhooo o zaman kız seni affetmiş zaten sadece bir şeyler bekliyor
    onu şaşırtacak bir şeyler değilde sanki küçük şeyler ne bilimmm onu mutlu edecek şeyler
    gülümsetecek sana tekrar ısınmasını sağlayacak şeyler yap
    basit şeyler yani
  • @driftracer
    senin olay kesin sonuc bulur yani konusuyomuşsunuz ztn umarım barısırsınız

Benim olay kucuk bi suprizle atlatılcak gibi değil inanın cok eşşeklik ettim. Hatta oyle ki kızın sevgisinin bitmiş olabaileceğini düşünüyorum o yuzden oyle bişi yapmalıymki affederken bi daha sevsin beni var mı böyle bi supriz ?
  • Hocam öylede şu an babası hastalık geçiriyor kzın psikolojisi allak bullak yanında olayım diyorum çok sıkıyorsun özliyim biraz diyor uzak duruyorum destek olmuyorsun diyor ne yapacağını şaşırdı oda zamana bırakıyorum artık hayırlısı olmazsa olmaz ne diyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Hocam öylede şu an babası hastalık geçiriyor kzın psikolojisi allak bullak yanında olayım diyorum çok sıkıyorsun özliyim biraz diyor uzak duruyorum destek olmuyorsun diyor ne yapacağını şaşırdı oda zamana bırakıyorum artık hayırlısı olmazsa olmaz ne diyelim

Dediğim gibi senin olay çözlür şanslısın bana göre bak forumda gecen gördüğüm yazıyı yazayım işine yarar belki '' kızlar balık gibidir cok yem (sevgi) verirsen doydugunu anlamayıp ölür az yem verirsen aclıktan ölür ayarıı bilmek gerek''

• quote:

Orijinalden alıntı: furkanozd

saka yapmiyorum. madem bu kadar deger veriyorsun ve seviyorsun o zaman evlenme teklif et :) sasirtici olur hem. ya hep ya hic yani. ayrica hemen evlenecek degilsin yontem olarak dene diyorum.

Aslında aklıma gelmdei değil fakat kızla su anki asıl sorunlarımız gelecek kaygısı bi nevi hayatına karsılık beni değiştiğinide dusunuyorum yani su an teklif etsem kesinlikle reddeder haklı olarak. Çünkü o güveni veremedim. İhtiyacım olan tek sey tekrardan baslayabilmek o saskınlığı yaratabilmek kızda
  • quote:

@fakeruye neden guven veremedin 2.5 yilda hocam

2.5 yılda guven vermez olurmuyum hiç hatta evlilik lafına bu yasta gülüp gecerken kız aklıma sokmustu ilerdeki yaşamımızı. Son olaylar kızın guvenini sarstı bu yuzden ona kızamıyorum bile cunku haklı. Bazen diyorum koskaca 2.5 senede beni hiç mi tanıyamamış diye fakat son olaylar ağırdı
  • quote:

@fakeruye pardon yanlis anlamisim :) yani eger cok agir laf etmediysen (kufur filan) bence cesitli bahanelerle yakinlasmaya calis. yani ilk tanisirken yaptigin seyleri yap :)

Küfür yok fakat laflar ve olaylar ağırdı işte ilk tanısmayı yapmam mumkun değil kampta tanısmıstık bi yaz kampında..
    evlerinin onune mumla beni affet yazsam olurmu ki ya
  • Yazma imkanın varsa yaz ama tersten yaz hocam.yüzünü apartmana dön kendine göre yaz.Kız da camdan baktığında tersten yazılmış olduğunu görsün."ayy şapşal yaa kendine göre yazmış salak :):):)" olsun yani.
  • quote:

@fakeruye ya hocam ilk tanismayi yap demiyorum. hani ilk zamanlar daha cekingen daha ilgili olursun ya oyle diyorum. yani yavastan yaklasmayi dene. bir de o mum isi yas :)

neden yaş hocam ya ilk zamanlarda yaptığım seyler dediğin gibi ufak seylerdi benim onu gercekten etkilicek bi seylere ihtiyacım var
  • quote:

@fakeruye yani zaten buyuk seyler yapacagim diye kendini kasmana gerek yok. onemli olan icinden gelen o kucuk seyler :) yani ona verdigin degeri hissettirebilecek seyler. mum isi nebilim cok mantikli gelmedi acikcasi

kasmam lazım sanırım yani buna mecburum tecrubeli kişiler konuya katılım gösterse guzel fiirler cıkcak ortaya eminim.
  • quote:

@fakeruye kendini kastikca dogalliktan uzaklasacaksin ve hep kaybedeceksin. once sakin ol kaybetme korkusunu at. bir de yani sizin aranizdaki iliskinin boyutunu bilemedigimizden dediklerimiz yuzeysel kalir. sen dusun icinden geleni yap. sen olsan ne yapardin dersen de anlattiklarina gore, detaylica mektup yazar aciklardim durumu. yani yuzyuze hersey soylenmeyebilir bazen

Edebiyatım çok iyi değildir ne yazık ki.. o yuzden değişik fikirlere basvurmak için buraya konu actım. Forumda her turlu insan var mutlaka kendini affettiren kişilerde olmustur
  • ya arkadaş şu kavga olayını detaylarını anlatsana bizi uğraştırıyorsun yarım saattir düşünüyorum hala bulamadım
    detaya gir ki olayı çözelim soru soruyoruz yok şöyle oldu yok böyle oldu
    yaz detayları bulalım 2 dkda
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusunmeklazim

ya arkadaş şu kavga olayını detaylarını anlatsana bizi uğraştırıyorsun yarım saattir düşünüyorum hala bulamadım
    detaya gir ki olayı çözelim soru soruyoruz yok şöyle oldu yok böyle oldu
    yaz detayları bulalım 2 dkda

yazmasına yazarım da olaylar cok uzun 2 ayı kapsıyor o yuzden detayları yarın yazarım. Yinede yazmadan konu acmamın nedeni dertlesmekten cok orjinal fikirler edinmekit konu saptı yinede desteginiz için minettarım

@furkanozd
    o yazıya cevap alamamkta var kız çok inatcı cok kararlı bi kız sevgisini içine atar gömer yok eder gerekirse kendini kapatır o yuzden uzaktan mudahale değilde yanındayken mudahale en dogrusu benim için

• bende yatacam adamı bekliyorum bir şeyde açıklamıyor kıvırıyor mu ne yapıyor anlamadım ki

neyse ya yatıyorum herkese iyi geceler arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusunmeklazim

bende yatacam adamı bekliyorum bir şeyde açıklamıyor kıvırıyor mu ne yapıyor anlamadım ki

neyse ya yatıyorum herkese iyi geceler arkadaş

Keşke kıvırsam hocam keşke...
  • Güncel beyler hiç mi süpriz yapıp kendini affetiren kişi yok forumda hiç mi tartışmiyosunuz sevgililerinizle
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakeruye

quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

Hocam öylede şu an babası hastalık geçiriyor kzın psikolojisi allak bullak yanında olayım diyorum çok sıkıyorsun özliyim biraz diyor uzak duruyorum destek olmuyorsun diyor ne yapacağını şaşırdı oda zamana bırakıyorum artık hayırlısı olmazsa olmaz ne diyelim

Dediğim gibi senin olay çözlür şanslısın bana göre bak forumda gecen gördüğüm yazıyı yazayım işine yarar belki '' kızlar balık gibidir cok yem (sevgi) verirsen doydugunu anlamayıp ölür az yem verirsen aclıktan ölür ayarıı bilmek gerek''

Hocam güzel lafmış. İşte bu ayarı tutturmakta zor ne yazık ki

• Güncel
  • Güncel beyler lütfen yardım edin çok caresizim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.