Şimdi Ara

Kız arkadaşla sorun (Lütfen yardım edin)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten bir kızla tanıştım bu kız bana yakın yerde oturuyordu.. Benden çok etkilenmişti benle konuşmadan duramazdı sonradan biz bununla ilişki yaşamaya karar verdik ilişki derken çıkma olurya onun gibi fotoğrafımı görmemişti hep tweetler atardı. görmediğin birine aşık olunabiliyormuş gibisinden sonra kıza fotoğrafımı attım, mesajlara geç cevap vermeye başladı sevgili oldugumuzu unuttu gibi. soğuk davrandıgını hissediyorum

neden ben böyleyim? neden allah böyle yaratmış tipimiz yok diye sevdiğimiz birisi olamayacak mı yani.. allah belamı verse keşke

• Tipinden dolayı senden soğuduysa zaten bırak gitsin.. İkinizin yaşını da bilmiyorum fakat 16-18 iseniz kızların çoğunluğu tip ile değerlendiriyor genelde.. Bu zamana kadar muhabbeti sürdürebildiysen tebrik et kendini , diger kızlarla da yapabilirsin demekki.,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: [F][r][k][a][n]

Tipinden dolayı senden soğuduysa zaten bırak gitsin.. İkinizin yaşını da bilmiyorum fakat 16-18 iseniz kızların çoğunluğu tip ile değerlendiriyor genelde.. Bu zamana kadar muhabbeti sürdürebildiysen tebrik et kendini , diger kızlarla da yapabilirsin demekki.,

Ben ona alışmıştım daha doğrusu aşık oldugumu zannediyordum abiciğim.
    Bu arada yaş 16, onu unutmam dâhi çok zor olacağının kânısını veriyorum kendime..

Şimdilik bir ayrılma konusu geçmiyor aramızda merak ediyorum ne olacak bu konunun sonu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.