Şimdi Ara

Kızla Konuşulacak Konular/ Bir Kızla Sohbet Etmek (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ki-Kibou

Kitap, yazarlar veya filmlerden bahset. Çok ilgili değilse de kısa tut ama söz geçsin. Kültürlü erkeklerden hoşlanırlar, iyidir

O konulardan bahsettim, pek ilgili değil. Kültürlü olduğumun farkında. Ama yine de ilerleyemiyor konuşmamız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up, tecrübeli birileri yardım etsin biliyorum forumun büyük çoğunluğunun benden farkı yok bu konularda ama hiç mi kimse yok bana tavsiye verebilecek ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HungryRabbitJumps H kullanıcısına yanıt
    Erkek konu acacak dıye bırsey yok bır konu hakkında bısey sor ve kenara cekıl o zaten anlattıkca anlatıcak 1 soru 2 yorum 1 soru 2 yorum gıbı gıtmeye calıs yanı hep soran veya konu acan tarafda olma ama muhabbet de bıtmesın. ortak bulundugunuz okul vb hakkında muhabbetler sarar baya
  • Belki çocukca gelebılır ama bız bılgı oyunu oynamıstık tanıstıgımızın ıkıncı gunu bıl ve fthet bılıyosundur es zamanlı oynanabılıyor baya konusma malzemesı cıkmıstı htta suan romantıklık yapabılıyorum bıkac sey sayesınde o gunku oyunda gecen :D hem soruları fln dogru cevaplayarak kulturlu bırı ımajı bırakabılırsın zaten oyle bı ımaj bıraktım deme bunu arada bır bole kıza gostererek kızın gozunde yucelebılırsın :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.