Şimdi Ara

Klavye Alıcam Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben klavye alıcam ama logitech g510 ile razer lycosa arasında kaldım sizce hangisini almalıyım birde neden g510 un türkçe ingilizcesinde 70 tl daha pahalı

• Up!!
  • Bende G510 kullaniyorum oldukca memnunum tavsiye ederim. Turkce almaniza gerek yok tek farki turkce tuslarin resminin olmasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe için 70 tl fazla vermenize gerek yok.İngilizce alın bence.
  • merhaba yakın zamanda bende klawyemı değıstırdım secımı mı razer lycosa dan yana kullandım, logıtech razer ve roccat arasında tercıh yapmam gerekıyordu. dewamlı fps oyunlar oynuyorum ve daha once kullandığım klavyemın tuş dızılımı turkce ve alcak profıllı ıdı. g510 kullanan arkadasımın klawyesını ınceledım kullandım goruntu olarak tusları gozume cok kaba geldı ve kullanamadım muhtemelen bunda eskı klawyemın etkısı vardır ama daha cok ınce profıllı klawyelerden hoslanıyorsanız g510 hosunuza gıtmıcekdır dıe tahmın edıyorum ayrıca buyuk bır klawye. İsku ve lycosa arasında kararsız kaldım lycosa nın tuş ömru kısa olduğu ıcın isku almayı planladım oda ıng. tuş dızılımı olduğu ıcın ıcıme sınmedı bır de bır suru makro tusa ıhtıyacım yok dıe dusundum aslında sacma bısı hıc bır fark yok ama ben klawyemın turkce olmasından yanayım lycosa nın mırror modelı nı buldum oda ıng. tus dızılımı ıdı onun ıcın de her ne kadar leke bırakıyor seklınde yorumlar olsada turkcesı olsaydı almayı dusunuyordum mırror modelını. genel olarak fazla karmasık olmayısı tuslarının kullanıslı olusu ve şık durduğu ıcın ben lycosa yı sectım tusları ole aşınacakmıs gıbı durmuyor mmo tarzı oyunlar oynuyorsan belkı art arda aynı tuslara tekrarlarak basmak bellı baslı tusları deforme edebılır ama yınede bende o sekılde bı ızlenım olusturmadı

• Benimde gönlüm 510dan yanaydı ama bi sorun daha var parasını hakediyormu kullanan bi arkadaş var fikrini söylerse sevinirim ayrıca cevap yazdığınız için teşekkür ederim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_66134098/mpage_1/f_/key_//tm.htm#66134098 pm atamıyorum sistem arızası verior buradan inceleyebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.