Şimdi Ara

Klip çektim. devam edeyim mi yorumlarınız.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Elinize sağlık,ufaklık yetenek
  • Süper olmuş.Siz bide şuna bakın :http://www.youtube.com/watch?v=h9kNAbXHlwQ&feature=related

• Gelecek vaad ediyor.
  • Hocam işin içine biraz yaratıcılık katmalısın, nasıl yani örneğin çocuk ve ayna o bölümü 2 defa ve tripot üzerinden uygun açı ve sabitlikte çekmelisin. 1. çekim ile 2. çekimi basitce birleştirebilirsin başka bir değişle çocuk'un hareketleri ie aynadaki yansıması farklı olur, yada sadece aynayı kullanır, bunuda basitce örnek resim alıp görüntüden o resimi adobede ilgili noktaları maskeler, o görüntüyü palete alıp, atıyorum çocuğun eskiye dair resimlerini aynadan slayt olarak geçirebilirsin, diğer görüntü ile montajlayıp akıcı hale getirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arif44

quote:

Orijinalden alıntı: bigdream

bunu beğenen arkadaşlara soruyorum neresini beğendiniz bu aynı gülben ergenin şarkısını taklit eden biri vardı ona benzemiş

Küçük bir çocuktan ne bekliyorsun Senin gibi tiplerden gıcık alıyorum koy video öğündüğüne göre daha iyisini yapabilirsin gibi konuşuyorsun izleyelim yorum yapalım hadi bakalım el kadar çocuk la

banım yeni açıldı zorlama beni
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arif44

quote:

bunu beğenen arkadaşlara soruyorum neresini beğendiniz bu aynı gülben ergenin şarkısını taklit eden biri vardı ona benzemiş

Küçük bir çocuktan ne bekliyorsun Senin gibi tiplerden gıcık alıyorum koy video öğündüğüne göre daha iyisini yapabilirsin gibi konuşuyorsun izleyelim yorum yapalım hadi bakalım el kadar çocuk la

banım yeni açıldı zorlama beni

Size çok güldüm

Ayrıca çok güzel olmuş video bi tek yataklı sahne ilginç geldi bana Gerisi güzel Devam

• Aynen devam
  • amatör olarak güzel bir çalışma çıkmış ortaya devamını bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranel

Hocam işin içine biraz yaratıcılık katmalısın, nasıl yani örneğin çocuk ve ayna o bölümü 2 defa ve tripot üzerinden uygun açı ve sabitlikte çekmelisin. 1. çekim ile 2. çekimi basitce birleştirebilirsin başka bir değişle çocuk'un hareketleri ie aynadaki yansıması farklı olur, yada sadece aynayı kullanır, bunuda basitce örnek resim alıp görüntüden o resimi adobede ilgili noktaları maskeler, o görüntüyü palete alıp, atıyorum çocuğun eskiye dair resimlerini aynadan slayt olarak geçirebilirsin, diğer görüntü ile montajlayıp akıcı hale getirebilirsin.

çok güzel fikir. ama o deediklerini yapacak bilgisayar program bilgisi bende yok. şimdilik sadece parça parça çekip bunu birleştirebiliyorum.

• valla beğendim güzel olmuş eline sağlık bu da bizim kısa film henüz dublajı bitmedi

http://www.vimeo.com/5020181
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.