Şimdi Ara

Knight I bırakmanız için bir iki gerekçe... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bırakın önce bırakdım haksızlıkdan dolayı sıkıntıdan başladım we 69 lwl yaptıımda sattım paramı da aldım oyunu da bırakdım cirms oynuorum artık ordada bayya iyi durumdayım ilk 100de yane
  • quote:

Orjinalden alıntı: __king_of_diez__

Bencede bırakılmalı şahsen bıraktım.Yazın wow oynamayı planlıyorum.Biraz kendime geliyim

Wowda hile yaptımı direk uçuruyorlar zaten Bende 15 tatilde başlıyacagım.15 günde oho.. ne kasarım ben

• doğru söze nedenir .....
    nedenir
  • quote:

Orjinalden alıntı: Falchon

quote:

Orjinalden alıntı: ARACHNE

quote:

Orjinalden alıntı: Blackeaggle

quote:

Orjinalden alıntı: __king_of_diez__

Bencede bırakılmalı şahsen bıraktım.Yazın wow oynamayı planlıyorum.Biraz kendime geliyim

Ne anladınki
    Knight oynamak için harcadığın zamanı wow için harcıycaksın

wow a da zman harcanacak tabiki ama wow da hile diye bir olay yok bende wow için oyunumu aldım ve başlıycam bir iki günde orjinalde orda hile yok yapmaya kalkan bug bulupta kullanmaya kalkanın direk acc kapanıyor , premium almak zorunda değilsin aylık paranı yatırıyorsun yani sistemleri düzenli ve benim en çok hoşuma giden olay attığın bir ticket a max 2 saatte cevap geliyor 2 sati geçerse özür diliyorlar,kısacası herkes emek veriyor ve emek harcamadan kimse hileyle hurdayla birşeyler sahibi olamıyor wowda güzel kısmı bu;)

İnan bana seninle tartışmak istemiyorum, EMEK nedir çok iyi biliyorum, Blizzard şirketinin de aldığı parayı hakettiğini, düzgün bir oyun, bilgisayar başında harcadığın süreye eğlence denir, güzel vakit geçirdim denir, emek harcadım denmez, 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim lütfen bana neyin ne olduğunu öğretme.

Sen harcadıgın vakit için emek lafını kendini tatmin etmek için kullanmıyorsun. Boşuna tabu haline getirme bir kelimeyi :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.