Şimdi Ara

KNIGHT IN FAYDALARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Caduceus

aslında knightın zararı yok
    dozunda oynayınca çok zevk alırsın
    ing.ce bir nebze de olsa gelişir mitoloji falan demişsin ama mitolojiyi knighttan öğrenebileceğimizi pek sanmıyorum
    + adam gibi birilerini bulursan sanal alemde iyi dostluklar kurabilirsin
  • savaş yapmayı ögreniyorsun
  • az olsa inglizce arkadaslar ediniyon biraz sahtekarlıkta ogreneblirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: HernanCORTES

konuyu açtım bi kaç seyde ben yazayım

iyi kötü mitoloji ve fantastik kurgu hakkında bi bilgi sahibi oluyoruz pek çoğuna sacma gelebilir ama knighttaki tum yaratıklar mitolojiden alıntıdır

mesela talos yanlış hatırlamıosam rodos u koruyan tunç vücutlku dev di netekim korların içine yataraktan alevlenirmi imiş ne imiş volkanik oluo o zamanda duşmanalrını yakarmış vsvs

harpy ler için bakınız her kul un yedi görevi

were wolflar bildiimiz kurt adam hikayesi gibi ama biçok sey var daha böyle

bunun yanında egomu tatmin ediyorum oyunda rahatlıyorum

ve çok iyi arkadaşlar edindim

Ark. Im 1. Cisi Ben Ve Benimgibiler Nasıl Knightın Zararını Düşünerek Yorum Yapıyorsa Veya Geniş Çapta konu Açıyorsa Ve Sen Ve Senin Gibiler Buna NasıL Karşı Çıkıyosanız Bizde Aynı Şekilde Size Karşı Çıkıyoruz

Kısaca Herşey Karşılıklı...

1 Ark.mız Demiş Ki İng yi Geliştiriyor Ne İngcesinden Bahsediyorsun Oyunun %90 Nı Türk Zaten 1 - 2 Hi ,
    How Are You La İngilizce Gelişiyosa Kimse Kurslara Para Vermesin Herkes Ko ' Ya

Ticaretten Bahsetmişiniz 2 Ye Alıp 5 e Satmak Zaten Çok Bilindik Bişey Yada Kimse Ticaret Yapmak İçin Gerçek Hayatta 1 Ay Pazar Pazar Dolaşmaz Bu Ticaret İşide Yalan

Ark. Edindim Demişler Net Üzerinden Ark. Lıklar Net Üzerinde Kalır Adsl Bağlantın Kopar Ve O Ark. Nı Bidaha Göremezsin Buda Yalan . . .

Sen Mitolojiden Bahsetmişsin Mitolojiyi Öğrenmek İsteyen Adam Geniş Çaplı 1 Mitoloji Kitabı Alır Okur Weya Netten Araştırır Oyunun Bu Yöndende Faydası Yok

Lafı Uzatmaya Gerek Yok Oyun Oynamak İstiyosan Böle Yarar Ws. Bahanesi Ayağına Yatmanıza Gerek Yok Kimse Size Niye Oynuyosunuz Demiyor

Bizler Sadece Gözü Oyundan Başka Bişi Görmeyen Sizleri Uyarmak , Yol Göstermek İçin Bu Yorumları Yapıyoruz Topicler Açıyoruz Okumak Weya Görmek İstemiosan O Topice Girmessin Olur Biter . . .

Herkese İyi Oyunlar . . .

• bnce hicbi faydası yok sadece eglence amaclı oyun iste
  • Knightın yararı yok sadece zevk meselesi
  • ben de bu knight 'ı bıraktım siz de bırakın söylemlerinden bişey anlamıyorum. bırakamadığınız belli. yoksa bu forumda işiniz ne. farklı konularda forum mu yok... doluuu!!! niye oralarda değilsiniz de burdasınız.komik...
  • quote:

Orjinalden alıntı: skeleto031

Knightın yararı yok sadece zevk meselesi

+1907
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

quote:

Orjinalden alıntı: HernanCORTES

konuyu açtım bi kaç seyde ben yazayım

iyi kötü mitoloji ve fantastik kurgu hakkında bi bilgi sahibi oluyoruz pek çoğuna sacma gelebilir ama knighttaki tum yaratıklar mitolojiden alıntıdır

mesela talos yanlış hatırlamıosam rodos u koruyan tunç vücutlku dev di netekim korların içine yataraktan alevlenirmi imiş ne imiş volkanik oluo o zamanda duşmanalrını yakarmış vsvs

harpy ler için bakınız her kul un yedi görevi

were wolflar bildiimiz kurt adam hikayesi gibi ama biçok sey var daha böyle

bunun yanında egomu tatmin ediyorum oyunda rahatlıyorum

ve çok iyi arkadaşlar edindim

Ark. Im 1. Cisi Ben Ve Benimgibiler Nasıl Knightın Zararını Düşünerek Yorum Yapıyorsa Veya Geniş Çapta konu Açıyorsa Ve Sen Ve Senin Gibiler Buna NasıL Karşı Çıkıyosanız Bizde Aynı Şekilde Size Karşı Çıkıyoruz

Kısaca Herşey Karşılıklı...

1 Ark.mız Demiş Ki İng yi Geliştiriyor Ne İngcesinden Bahsediyorsun Oyunun %90 Nı Türk Zaten 1 - 2 Hi ,
    How Are You La İngilizce Gelişiyosa Kimse Kurslara Para Vermesin Herkes Ko ' Ya

Ticaretten Bahsetmişiniz 2 Ye Alıp 5 e Satmak Zaten Çok Bilindik Bişey Yada Kimse Ticaret Yapmak İçin Gerçek Hayatta 1 Ay Pazar Pazar Dolaşmaz Bu Ticaret İşide Yalan

Ark. Edindim Demişler Net Üzerinden Ark. Lıklar Net Üzerinde Kalır Adsl Bağlantın Kopar Ve O Ark. Nı Bidaha Göremezsin Buda Yalan . . .

Sen Mitolojiden Bahsetmişsin Mitolojiyi Öğrenmek İsteyen Adam Geniş Çaplı 1 Mitoloji Kitabı Alır Okur Weya Netten Araştırır Oyunun Bu Yöndende Faydası Yok

Lafı Uzatmaya Gerek Yok Oyun Oynamak İstiyosan Böle Yarar Ws. Bahanesi Ayağına Yatmanıza Gerek Yok Kimse Size Niye Oynuyosunuz Demiyor

Bizler Sadece Gözü Oyundan Başka Bişi Görmeyen Sizleri Uyarmak , Yol Göstermek İçin Bu Yorumları Yapıyoruz Topicler Açıyoruz Okumak Weya Görmek İstemiosan O Topice Girmessin Olur Biter . . .

Herkese İyi Oyunlar . . .

sağolasın hepimizi aydınlattın mesih te olabilirsin ayrıyaten arklarım knightta tanıştığım reel arklarımda var
    içleirnde oyunu bırakanlarda var halen devam edio
    var mitoloji hakkında el altı kitabımda donna rosenberg dunya mitolojisi
    okulumda iyi ha ama zararı ne diosan
    işte insanlığı aydınlatan böyle peygamber gibi bi hissiyat içinde olan insanlar

• Kimin bir oyun için seni satabileceğini anlıyorsun.

İnsanların saçma bir oyun için neler yapabileceğinin farkına varıyorsun.

İnglizce dersek gerçekten faydası oldu
  • Knight Online = Zarar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.